Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge mobit

poruka: 13
|
čitano: 4.827
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge mobit".
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge mobit

Davora zivot bas nije mazio, kao da sebe gledam.

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge mobit

U svezi "banane" Made by NOKIA, ili tko već, cool bi mogla biti da ima bezelless curved površinu ekrana, sa time i cjelokupan design, obzirom kako "ustvari" je prirodan design jedne banane koju je dizajnirala majka priroda 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge m
Meni samo nije jasno zašto se i pol godine nakon predstavljanja animojia spominje govance. Na prezentaciji je ono animirano uz komentar: ako se pitate što bi čovječanstvo učinilo kada mu se prezentira najmoćnija tehnologija praćenja izraza lica - sada imate odgovor. I svi ostali pa navalite :-)
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge mobit

Odlična emisija sa odličnim sudionicima.

Napokon tri bugovca u jednom kadru.  

Hvala dečkima na zanimljivim informacija o kojima ćemo još imati prilike čitati u našem magazinu -- BUG-u.

 

Ne dirajte mi Šuštinja.Čovjek je legenda, bez obzira na sve komentare.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 8 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge m
Friday kaže...

Davora zivot bas nije mazio, kao da sebe gledam.

 Superdavor mi je smijesan i duhovit i neznam kako bi bio slican po icemu tebi

A ovaj petric je stvarno petric,jos sam provjeraval stare brojeve i isto pise petric a ne petrić,inace pun kurac prezimena zavrsava na ....ić i neznam odakle mu ovo petric...

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge mobit

Ha ha ha to sam i ja godinama mislio

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge mobit

Ostali su nedorečeni oko nove nokie 8...zasto je 750€ preskupo u odnosu na 1300€, koliko koštaju apple x i samsung s9? 

Kakva je to fora da jedan profesionalac u svome poslu u TV emisiji tu "preskupost" obrazlozi time sto su koristili stariji procesor koji ce vrlo vjerojatno na cistom androidu raditi brze nego novi procesor u s9? Pa koristenje starijeg soc-a samo po sebi nije nedostatak; nedostatak ce biti ako bude ima slabije krajnje performanske....ista fora je i sa komentiranjem kamere...nemoze nedostatak biti to sto istu kameru koristi nokia 7+...nedostatak ce biti ako budu zaista slabe fotografije, a koliko vidim nitko od njih jos nije isprobao uređaj

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 12:49 (tomko).
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge m

Tako se stvara mišljenje. I običan kupac će vidjeti da tamo nije najnoviji SoC, nije najnovija kamera, ima čisti android na dvije godine starom hardveru a traže veći iznos novca nego većina ostalih novogodišnjih top proizvoda. Sumnjam da HMD ima resurse za optimizirati Android bolje od Googlea ili Samsunga. Ako njima nije pošlo za rukom, neće ni ovima tako da je posve ispravno pretpostaviti ono što sam rekao u drugoj rečenici. Nije znanstveno, ali u tipičnom svijetu tipičan čovjek ne provodi znanstveno istraživanje da bi se odlučio između kile kruha marke a ili marke b. Nokia OPET ne razmišlja i osim pozivanja na stari brend nema pojma o marketingu. To će im se vrlo brzo obiti o glavu; samo Apple i donekle Samsung mogu prodavati mobitele po cijeni od 800 dolara i više.

Ja rekoh
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge m
Feudalac kaže...

Tako se stvara mišljenje. I običan kupac će vidjeti da tamo nije najnoviji SoC, nije najnovija kamera, ima čisti android na dvije godine starom hardveru a traže veći iznos novca nego većina ostalih novogodišnjih top proizvoda. Sumnjam da HMD ima resurse za optimizirati Android bolje od Googlea ili Samsunga. Ako njima nije pošlo za rukom, neće ni ovima tako da je posve ispravno pretpostaviti ono što sam rekao u drugoj rečenici. Nije znanstveno, ali u tipičnom svijetu tipičan čovjek ne provodi znanstveno istraživanje da bi se odlučio između kile kruha marke a ili marke b. Nokia OPET ne razmišlja i osim pozivanja na stari brend nema pojma o marketingu. To će im se vrlo brzo obiti o glavu; samo Apple i donekle Samsung mogu prodavati mobitele po cijeni od 800 dolara i više.

 Krivo sumnjaš frende.

Nokija ne treba ništa posebno ni optimizirati kad koristi čisti android.

Samim time što nisu zakeljili nešto kao touchwizz na svoje nokije im donosi fine performanse.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge m
M4X kaže...

 Superdavor mi je smijesan i duhovit i neznam kako bi bio slican po icemu tebi

 

 

Oprosti, ubuduce cu stavljati fusnote za vas koji idete po posebnom programu

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge m
Lupaju čovjeku td jer ide pomoći klaunu, a isti sumnja da se čovjek može prezivati Petric...
Kako Šeks nije Seks, kako Pernar nije Pervan, kako Galić nije Balić - jel ima kakvih brojeva u kojima to možemo provjeriti?

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge m
EZY-E kaže...
Feudalac kaže...

Tako se stvara mišljenje. I običan kupac će vidjeti da tamo nije najnoviji SoC, nije najnovija kamera, ima čisti android na dvije godine starom hardveru a traže veći iznos novca nego većina ostalih novogodišnjih top proizvoda. Sumnjam da HMD ima resurse za optimizirati Android bolje od Googlea ili Samsunga. Ako njima nije pošlo za rukom, neće ni ovima tako da je posve ispravno pretpostaviti ono što sam rekao u drugoj rečenici. Nije znanstveno, ali u tipičnom svijetu tipičan čovjek ne provodi znanstveno istraživanje da bi se odlučio između kile kruha marke a ili marke b. Nokia OPET ne razmišlja i osim pozivanja na stari brend nema pojma o marketingu. To će im se vrlo brzo obiti o glavu; samo Apple i donekle Samsung mogu prodavati mobitele po cijeni od 800 dolara i više.

 Krivo sumnjaš frende.

Nokija ne treba ništa posebno ni optimizirati kad koristi čisti android.

Samim time što nisu zakeljili nešto kao touchwizz na svoje nokije im donosi fine performanse.

Nije više čisti android takva panacea.  Gole performanse su otprilike SoC puta verzija Androida. Malo izgubljene fluidnosti tu i tamo zbog drugačijeg sučelja ili mogućnosti iako može biti vidljivo zapravo ne usporava rad već samo nije lijepo za vidjeti našim očima koje su trenirane na stvarnom svijetu i fluidnom kretanju stvari. Čisti Oreo na 835 nema nikakve šanse protiv bloatane sedmice na 845

Ja rekoh
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9, Nokijinu "bananu" i druge m
Feudalac kaže...Čisti Oreo na 835 nema nikakve šanse protiv bloatane sedmice na 845

 Po kojoj logici? 

Nope.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice