I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

poruka: 25
|
čitano: 5.912
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa".
15 godina
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

Super mi je kako se svi smiju i seru po Apple-u, a na kraju dana ih iskopiraju. Najprije "notch" a sad i micanje 3.5mm utora... smijeh živi

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
10 2 hvala 0
8 godina
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

znači svaki post vezan za mobitele je apple vs svijet . sweet jesus of fck vec me toliko zivcira to prepucavanje  da bi pobriso pol foruma koji se vrte ko muhe oko dreka.Daj shvatite da oni svi vode brigu oko zarade i to je sve. Od kada su maknuli FM radije sa mobitela xy ljudi je pouzimalo deezer i ostale aplikacije i placaju pretplatu na njih da bi slusali muziku . Upravo u tome i je bit toga svega. Što će svi oni pomicanjem određenih stvari stvoriti novi sustav iz kojeg će izvlačiti novce. Bio to Samsung ,Apple ,LG il  gorenje. Ako dugoročno smatraju da će micanjem 3.55mm ulaza dobiti to da ce moci staviti nešto drugo od čega će profitirati to će i napraviti . Ujedno ovo je samo glasina a ne real deal . Sve to ima svoje zašto i zato. Dal nam je drago ? Nije . Dal mi možemo utjecati na to ? NE . Da ako bi 499559599999 ljudi odreklo se kupnje odredene marke iskljucivo zbog toga ,a svi znamo da u 99% slucajeva se svi eto prepucavamo na forumu i nakon 2 mjeseca više nikog nije briga 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
15 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl
Sljedeće na redu je micanje mikrofona...pa zvučnika...mada što čekaju sa izbacivanjem ovih tipki za glasnoću...i za paljenje i gašenje...nemaš ti šta gasiti mobitel...on mora biti upaljen non-stop...tako da baterija što prije rikne... da moraš kupiti drugi mobitel

Sve za pohlepu... pohlepu ni za što
Moj PC  
3 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl

Nisam neki ljubitelj iPhona (smatram ih precjenjenim modnim dodatkom i statusnim simbolom, a tek onda korisnom stvari. mislim da i oni guraju tu spiku tako da su meni jedan od simbola što ne valja s našim društvom danas) i osobno imam Samsun no nekako imam osječaj da su loš gubitnik, licemjerni i nesigurni što bi trebali napraviti. Jer kad god iPhone nešto napravi (koliko god besmisleno i beznačajno bilo) prvo je hrpa ismijavanja mi to imamo, iPhone nema, a onda nakon godinu dana naprave istu stvar. 

 

Kao da se u glavi ljudi tamo vrti stalno ista ploča. Prvotni entuzijazam, ismijavanje tipa gle iPhone je napravio glupost ukinuli su 3,5mm priključak, to je to, sad niko neće više kupovat njihove mobitele. Onda kad to ne krene tako onda je neko isčuđavanje, pa to preraste u paniku št to mi radimo krivo, ljudi ne žele ustvari 3,5mm ajmo brzo i mi to kopirat.

12 godina
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

Nikad neću kupit mobitel bez 3.5mm jacka.

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl
BlueMax kaže...

Nikad neću kupit mobitel bez 3.5mm jacka.

 Isto kao što nikad nećeš kupit mobitel bez tipkovnice. Također popularna mantra prije nekih 5-7 godina. Kupit ćeš ono što bude na tržištu. Za 5 godina kad ne budeš moago naći mob sa 3.5mm priključkom kupit ćeš što budeš našao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 14:13 (BlackDog22).
7 godina
protjeran
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

Nista izgleda ostaje jedino Noa, ostali su svi presli na mracnu stranu. Jajani. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa
 
8 0 hvala 5
14 godina
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

I ja možda napuštam ove napolitanke koje jedem sad jer ne mogu više.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl
O_O_O kaže...

Nista izgleda ostaje jedino Noa, ostali su svi presli na mracnu stranu. Jajani. 

 

 

in LG we trust

13 godina
protjeran
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

Koji bi idiot kupio mobitel bez 3.5 milimetarskog priključka?

http://www.soundstream.com/
 
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl
Onaj koji ima najmanje 10 zapakiranih slušalica sto dolaze uz telefone.
16 godina
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl
soundstream kaže...

Koji bi idiot kupio mobitel bez 3.5 milimetarskog priključka?

 možda onaj koji ne koristi 3.5mm priključak?

11 godina
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

Pa kaj ne dolaze većina mobova koji nemaju 3,5mm priključak  sa onim adapterčićem za slušalice?

Šta je stvarno razlika u kvaliteti zvuka da se toliko kuka oko toga?

Jedini nedostatak koji mi pada na pamet je to da ne možeš imat slušalice i punjač ukopčan u isto vrijeme. 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

Kvaliteta, mogu se izgubiti, potrgati, nekompatibilnost sa drugim modelima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl
Zapravo je čudo da se 3,5 mm priključak uopće pojavio na mobitelima. Sjetite se, do prije par godina svaki je mob imao svoju varijantu punjača i utora za slušalice.
Stvar je bila predobra (za nas korisnike) da bi (po)trajala.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl
BlackDog22 kaže...

Nisam neki ljubitelj iPhona (smatram ih precjenjenim modnim dodatkom i statusnim simbolom, a tek onda korisnom stvari. mislim da i oni guraju tu spiku tako da su meni jedan od simbola što ne valja s našim društvom danas) i osobno imam Samsun no nekako imam osječaj da su loš gubitnik, licemjerni i nesigurni što bi trebali napraviti. Jer kad god iPhone nešto napravi (koliko god besmisleno i beznačajno bilo) prvo je hrpa ismijavanja mi to imamo, iPhone nema, a onda nakon godinu dana naprave istu stvar. 

 

Kao da se u glavi ljudi tamo vrti stalno ista ploča. Prvotni entuzijazam, ismijavanje tipa gle iPhone je napravio glupost ukinuli su 3,5mm priključak, to je to, sad niko neće više kupovat njihove mobitele. Onda kad to ne krene tako onda je neko isčuđavanje, pa to preraste u paniku št to mi radimo krivo, ljudi ne žele ustvari 3,5mm ajmo brzo i mi to kopirat.

 znaš koliko je ljudi  mene pa i korisnici LGa sonya  naravno i applea prozivalo idiotom jer sam kupio tablet od mobitela,Kada sam kupio S3 rekli su tad vec da omfg kolki mobitel nisam normalan grosija fuuj nemos to ni u torbu stavit oce ispast..ajfonovci su me napadali kada sam presao na note 4 kako i dalje nisam normalan da taj televizor nosim uokolo sa sobom...godinu dvije poslije izadje ajfon + :O :O dear mother of inventions ! ! eureka ! pogle ovo savršenstvo ...5+ inča komocije ...I onda sam tu istu osobu pitao ček malo ,prije godinu dana sam ja bio crna ovca jer sam uzeo mob od 5.7" a danas kad je izasao ajfon od 5.5" il kolko vec  je boolesno brutaalno .. Pa je odusto od rasprave ..tako da velim ta prepucavanja su mi presmijesna

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
14 godina
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl
mrsmith kaže...

Super mi je kako se svi smiju i seru po Apple-u, a na kraju dana ih iskopiraju. Najprije "notch" a sad i micanje 3.5mm utora... smijeh živi

 

 

A kad jedini apple ima muda da napravi neke radikalne promjene, u bilo kojem segmentu proizvoda, hbga

8 godina
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl
sseennoonn kaže...
BlackDog22 kaže...

Nisam neki ljubitelj iPhona (smatram ih precjenjenim modnim dodatkom i statusnim simbolom, a tek onda korisnom stvari. mislim da i oni guraju tu spiku tako da su meni jedan od simbola što ne valja s našim društvom danas) i osobno imam Samsun no nekako imam osječaj da su loš gubitnik, licemjerni i nesigurni što bi trebali napraviti. Jer kad god iPhone nešto napravi (koliko god besmisleno i beznačajno bilo) prvo je hrpa ismijavanja mi to imamo, iPhone nema, a onda nakon godinu dana naprave istu stvar. 

 

Kao da se u glavi ljudi tamo vrti stalno ista ploča. Prvotni entuzijazam, ismijavanje tipa gle iPhone je napravio glupost ukinuli su 3,5mm priključak, to je to, sad niko neće više kupovat njihove mobitele. Onda kad to ne krene tako onda je neko isčuđavanje, pa to preraste u paniku št to mi radimo krivo, ljudi ne žele ustvari 3,5mm ajmo brzo i mi to kopirat.

 znaš koliko je ljudi  mene pa i korisnici LGa sonya  naravno i applea prozivalo idiotom jer sam kupio tablet od mobitela,Kada sam kupio S3 rekli su tad vec da omfg kolki mobitel nisam normalan grosija fuuj nemos to ni u torbu stavit oce ispast..ajfonovci su me napadali kada sam presao na note 4 kako i dalje nisam normalan da taj televizor nosim uokolo sa sobom...godinu dvije poslije izadje ajfon + :O :O dear mother of inventions ! ! eureka ! pogle ovo savršenstvo ...5+ inča komocije ...I onda sam tu istu osobu pitao ček malo ,prije godinu dana sam ja bio crna ovca jer sam uzeo mob od 5.7" a danas kad je izasao ajfon od 5.5" il kolko vec  je boolesno brutaalno .. Pa je odusto od rasprave ..tako da velim ta prepucavanja su mi presmijesna

 Woohooo!

Kakav ownage! Pobjedio si ih!

 

Jesi li se smijao kad je SJ rekao "Flash je mrtav", kad je izbacio CD, kad je Nokia pravila reklamu kako drugi korisnici moraju nositi zimi hrenovku u dzepu ako misle se javiti na touch telefon? Ili prognoza od BBa da mobitel bez fizickih tipki je trend koji ce trajati 3-5g?

8 godina
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

da ti iskreno kažem da mi to više ništa nije ni smiješno.Jer jednostavno iako se i sada ponekad uključim kao i sad u "raspravu"  oko iOS/Android polemike  određenin slučajevi ljudi su jednostavno ne vrijedni toga. Jer usporedbe radi doslovce je ovako...Samsung namontira konju rog i nazove ga  egzoticnom zivotinjom ajfonovac kaze da mu je narasla k***ina na glavi i smije se ,te nakon 2 godine ajfon napravi istog takvog konja sa rogom na glavi i nazove ga jednorogom e onda mu se diže bista kak je to velika i plemenita životinja. (ne branim samsung ofc) al jednostavno dosta vise te usporedbe jer NEMA smisla 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

Ha, možda slična priča kao s analognim FM-om. U praksi, sve manje i manje SOC-eva to podržava. Jednostavno, sve ode u digitalnom smjeru. Sad, što je to, opet u praksi, povezano s 3.5 mm konektorom za slušalice, čista slučajnost (jel' opet, tko brani da i preko tog priključka ide digitalni signal, jel tako?!), a ovako je to proizvođačima samo dobar izgovor. Opet, biti će to super kada kemija baterija dovoljno uznapreduje da iste bez problema mogu "pržit" AC/DC 72 sata na npt 72% Vol. al' još dosta treba palente pojest da bi se došlo do toga...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl

to sam i ja vikao...na kraju evo mene na mobitelu skoro dvije godine bez istog prikljčka i absolutno mi nefali onako realno.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

Ja ne znam sto svi prave big deal oko 3.5mm prikljucka, imam Note 4 vec skoro 4 godine, i zamislite, jos nikad nisam prikljucio slusalice na njega. 

Koristim Samsung Level Over bezicne sluske koje sam dobio uz taj mob i cudim se svakim danom cemu ljudi u danasnje vrijeme bezicnog povezivanja jos uvijek teze jeb. kablu i nekim minijaturnim slusalicama s kojima je kvaliteta zvuka nikakva. Na kraju krajeva i slusanje na skupljim bezicnim sluskama mi je bezveze u usporedbi sa Hi-Fi sustavom kojeg imam doma. Tako da po meni Apple jos u ono vrijeme s tim nije napravio nista lose... Apple tezi potpunom izbacivanju svih vrsta kablova, to se vidi i ako malo pratite njihova racunala popit iMaca i sl. gdje nastoje da od kablova jedino imate onaj za struju sto je i logicno s obzirom da smo u 2018. Meni nema vece muke nego kad vidim sto i jedan kabel  oko sebe! 

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski priključa

Možda bude manje mularije koja će nabit slušalice na uši i jednostavno pričat više jedni s drugima. U busu sjede njih 4 i svaki sa slušalicama i vjerovatno se preko messengera dopisuju, lakše nego pričat.

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: I Samsung možda napušta 3,5-milimetarski prikl

Svi imaju žične noise canceling sluške od par stotina eura...zato se bune !

Svaka akcija ima svoju reakciju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice