Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklopivi

poruka: 9
|
čitano: 5.019
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklopivi".
8 godina
offline
Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklopivi

što je to "korisnik na budžetu"?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklo
Onaj koji nema ili popularno, ne želi spraskat 1000 eura za telefon.

Ali da taj sklopivi galaxy A serije bude na foru motorole razera, drage bi volje dao do 600e

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
Re: Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklo
Naši ljudi kažu nemam para a ameri its currently out of my budget.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklo
bruno1026 kaže...

što je to "korisnik na budžetu"?

 To su ti ljudi koji primjerice u našoj domovini rade za realnu prosječnu plaču od 4500 do 5000 soma kuna.

Drugim riječima..."Siromak".

16 godina
offline
Re: Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklo
danko99 kaže...
bruno1026 kaže...

što je to "korisnik na budžetu"?

 To su ti ljudi koji primjerice u našoj domovini rade za realnu prosječnu plaču od 4500 do 5000 soma kuna.

Drugim riječima..."Siromak".

 Takvi najčešće imaju flagship modele koji se kupe na tko zna koliko rata, čisto iz razloga kako bi drugi mislili da se ima para  Ipak živimo u banana državi.

Mi s većim plaćama furamo sve i svašta na dugi niz godina i mijenjamo samo kada se uređaj pokvari. Govorim iz prve ruke, gledajući kolege na poslu i van posla.

 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklo
Kakve veze ima to što netko kupi na rate?
16 godina
offline
Re: Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklo
silvio3105 kaže...
Kakve veze ima to što netko kupi na rate?

 Ima i nema. Naši siromasi pod svaku cijenu moraju imati najnovije flagship mobitele pa se isti svake godine kupuju na rate samo kak bi se drugima pokazalo nešto što je samo prividno. Dakle nije problem toliko u ratama nego u tome što kada se i te rate otplate i dođe nova serija mobitela, mobitel se mora pod svaku cijenu promijeniti i uliječe se u novu kupnju i nove rate i onda svi kukaju kako se nema novaca i kako se teško živi. Ukratko, kupi mob na rate, to je ok, ako uistinu nema potrebe za kupovinom iduće nove serije mobitela, tada iskoristi max trenutni mobitel, ako pak baš moraš imati svake godine najnoviju generaciju mobitela, nebitno jel kupljeno na rate ili ne, nemoj mi kukati kako nemaš novaca i kako ti je teško u životu. Ovo što prenosim je ono što vidim i primjetim u svojoj okolini, ne mora biti nužno da je to općenito takvo stanje, ali prema pričama s kolegama i oni su to isto primjetili, tako da ima sve ovo neku širinu :)

Zaključak, da ljudi ne pate na ovo pokazivanje i da se stvari kupuju iz nužne potrebe ili ponekada čisto radi želje/nekakve nagrade itd, same cijene raznih uređaja/stvari bi bile dosta niže jer ne bi bila tolika potražnja i možda bi se sami proizvođači malo više potrudili oko novosti koje donosi svaka nova generacija, a ne da promjene budu veća baterija i ekran za 10%, više kamera od kojih se često koristi samo jedna stražnja i u današnje vrijeme sve više prednja za selfije :D 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklo
Kao što si i sam rekao, nije stvar rata.
Osobno, kupujem na rate kad imam 40+ % cijene u kešu, na što manje da se što prije riješim toga.
Kupnja nečeg s kešom/odjednom je po meni glupo, tj. Može se bolje "odigrat" situacija.
16 godina
offline
Re: Samsung navodno planira izbaciti 'budget' sklo
silvio3105 kaže...
Kao što si i sam rekao, nije stvar rata.
Osobno, kupujem na rate kad imam 40+ % cijene u kešu, na što manje da se što prije riješim toga.
Kupnja nečeg s kešom/odjednom je po meni glupo, tj. Može se bolje "odigrat" situacija.

Ok, do ljudi je najviše jer peglaju te rate na možebitno nepotrebne stvari, pa kada zatrebaju novci radi nenadanih situacija, kvar automobila, perilice, hladnjaka itd, tada ni rate ne pomažu jer su ispucane na nepotrebni luksuz "flagship mobilni uređaj". Ali kužim te i ok je kada si ljudi znaju iskalkulirati i paziti malo na potrošnju i sve ostalo, da ne žive baš od danas do sutra.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice