Samsung omogućava da sami popravite svoj Galaxy mo

poruka: 12
|
čitano: 5.178
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung omogućava da sami popravite svoj Galaxy mo".
15 godina
offline
Samsung omogućava da sami popravite svoj Galaxy mo

ma sve je bolje od nošenja u epl servis, pa makar i ovlašten 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
Ajar kaže...

ma sve je bolje od nošenja u epl servis, pa makar i ovlašten 

 Sto bi "epl" sErViS popravljao tvoj Sajomi.

15 godina
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
veliki pero kaže...
Ajar kaže...

ma sve je bolje od nošenja u epl servis, pa makar i ovlašten 

 Sto bi "epl" sErViS popravljao tvoj Sajomi.

 uz šaomi dobiješ alate za popravak samsunga 

 

(ovaj se odgovor mora smatrati jednokratnim odstupanjem od uobičajnog postupanja s trolanjem)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2022 12:24 (Ajar).
3 godine
odjavljen
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
Ajar kaže...
veliki pero kaže...
Ajar kaže...

ma sve je bolje od nošenja u epl servis, pa makar i ovlašten 

 Sto bi "epl" sErViS popravljao tvoj Sajomi.

 uz šaomi dobiješ alate za popravak samsunga 

 

(ovaj se odgovor mora smatrati jednokratnim odstupanjem od uobičajnog postupanja s trolanjem)

 Cijenim to, odista. Ipak si izgradio karijeru na trolanju.

16 godina
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
Prosle godine mi je u Note 9 pukao ekran. U ovlastenom servisu mi nisu htjeli niti popraviti niti prodati ni ekran ni bateriju. Kao sistem im ne da naruciti dio. Mobitel je kupljen u drugoj drzavi.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
veliki pero kaže...
Ajar kaže...

ma sve je bolje od nošenja u epl servis, pa makar i ovlašten 

 Sto bi "epl" sErViS popravljao tvoj Sajomi.

Apple ne popravlja ni svoje uređaje. I za najsitniji problem odgovor u Apple Store-u je "popravak se ne isplati, isplativije je kupit novi uređaj".

 

Ono što je tehničkoj podršci "jeste li pokušali isključit pa ponovno uključit?", to je Apple-u "jeste li pokušali kupit novi uređaj?".

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2022 8:37 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
Ma nebumo vidli to u hr..
Galaxy S10e
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
Marko :D kaže...

 

Apple ne popravlja ni svoje uređaje. I za najsitniji problem odgovor u Apple Store-u je "popravak se ne isplati, isplativije je kupit novi uređaj".

 

Ono što je tehničkoj podršci "jeste li pokušali isključit pa ponovno uključit?", to je Apple-u "jeste li pokušali kupit novi uređaj?".

 Pa i to (boldano) se mijenja.. Nije Samsung ovo napravio zato što voli sve nas i brine se za mir i zdravlje u svijetu. Međutim mogu reći kako sam jako zadovoljan sa samsungovim servisom (nosio mob u arenu u experience store). 

15 godina
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
Marko :D kaže...

Apple ne popravlja ni svoje uređaje. I za najsitniji problem odgovor u Apple Store-u je "popravak se ne isplati, isplativije je kupit novi uređaj".

 

Ono što je tehničkoj podršci "jeste li pokušali isključit pa ponovno uključit?", to je Apple-u "jeste li pokušali kupit novi uređaj?".

 ma Marko, nisam tako mislio: govorim o nošenju samsungova telefona u eplov servis na popravak (umjesto "samopetljanja") 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
H4X0R kaže...
Prosle godine mi je u Note 9 pukao ekran. U ovlastenom servisu mi nisu htjeli niti popraviti niti prodati ni ekran ni bateriju. Kao sistem im ne da naruciti dio. Mobitel je kupljen u drugoj drzavi.

 Možda ti je note bio model s drugog tržišta kao N960U (usa) ili N9600 (kina, brazil...), što znači da naš servis ne  može dobaviti o samsunga traženi zaslon. 

Naši modeli su N960F. Iako isto izgledaju, pa i ploča stane, jednostavno taj zaslon s tvojom pločom neće dati prikaz ili uopće upaliti.  

 

S druge strane, dobava dijelova i servisiranje Samsung telefona je kod nas svjetlosnu godinu ispred bilo kojeg drugog brenda. 

16 godina
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
dax-lax kaže...
H4X0R kaže...
Prosle godine mi je u Note 9 pukao ekran. U ovlastenom servisu mi nisu htjeli niti popraviti niti prodati ni ekran ni bateriju. Kao sistem im ne da naruciti dio. Mobitel je kupljen u drugoj drzavi.

 Možda ti je note bio model s drugog tržišta kao N960U (usa) ili N9600 (kina, brazil...), što znači da naš servis ne  može dobaviti o samsunga traženi zaslon. 

Naši modeli su N960F. Iako isto izgledaju, pa i ploča stane, jednostavno taj zaslon s tvojom pločom neće dati prikaz ili uopće upaliti.  

 

S druge strane, dobava dijelova i servisiranje Samsung telefona je kod nas svjetlosnu godinu ispred bilo kojeg drugog brenda. 

Da, mobitel je kupljen u Aziji, servis je u Europi, a koliko znam verzija mobitela koja se prodaje u Aziji je ista kao i Europi (SM-N960F/DS). Ali ne vidim razlog zasto ja ne bih mogao kupiti neki dio, bez obzira gdje sam kupio mobitel. Koliko sam skontao koriste aplikaciju od Samsunga, ili neki website od Samsunga preko kojeg narucuju dijelove direktno od Samsunga, znaci moras cekati po mjesec dana da ti dodje, a narucuju dijelove preko IMEI-a. Po prici neovlastenih servisera i mobile shop-ova, ovi iz ovlastenog Samsung servisa petljaju, kako bi te primorali da kod njih kupis mobitel, ili je fakat Samsung stavio zabranu narudjbe dijelova. Razlika u cijeni izmjedju ovlastenog servisa/dobavljaca i neovlastenih prosle godine za Samsung S21 je bila skoro 500 eura. A nista ti vise ne daju osim tog sto popravljas mobitel u "ovlastenom" servisu. Kad pridodas tome jos to da sam Note 9 u Aziji mogao kupiti sa +5 godina internacionalne garancije, onda vidis da je sve u parama.

 

Imam uvezen auto napravljen za azijsko trziste, normalno iz servisa narucuju bilo koji dio, iako je auto za azijsko trziste drukcije u mnogo cemu nego ono za evropsko.

13 godina
offline
Re: Samsung omogućava da sami popravite svoj Galax
Da je bio F/DS, imali bi ga u samsungu i u bilo kojem neovlaštenom servisu. Ako ne odmah, onda drugi dan. S druge strane, ako je 9600, onda ga ovlašteni neće naručiti ako ga nemaju na samsung parts eu skladištu, niti ih je samsung za to ovlastio. Zato i postoje razlike u modelima.
Sve to sa servisima je jedna velika kaljuža puna šuške.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice