Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED zaslon

poruka: 17
|
čitano: 4.097
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED zaslon".
6 godina
offline
Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED zaslon

Jel to znači da micro led ulazi u proizvodnju i da će bit dostupan za obične smrtnike ili je opet samo najava za nešto što bi moglo bit za 5-6 godina?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED za
Što misliš?
6 godina
protjeran
offline
Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED zaslon

pisalo je da će prvi micro led tv biti u pogonu krajem ove godine.

za ostale panele i njihove namjene ne znam...

 

75 inča mora biti cjenovno slično OLED panelu a i to je nama abnormalno skupo...

 

lajali su da će proizvoditi micro led tv u svim veličinama a ne počevši od 75 inch..

 

mnogo sam razočaran i uvređen...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED zaslon

pošteno bi bilo ovo kombinirati s roll-your-own. kupiš si metar i pol televizora duple širine i daš šnajderu da ti skroji koliko ti treba, malo poendla da se ne ofuca na rubovima i voila! ak rusi vješaju tepihe po zidovima, može se i ovo. ionak je jedino bitno da susjedi krepaju od zavisti.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED za
4K ni nema nekog smisla na dijagonalama manjim od 75". To je ista gustoća piksela kao FHD na 37.5".
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED zaslon

Imam 55" 4K OLED i zadovoljan sam sa slikom. 75" mi je too much za moj stan, tako da se čeka mikroled veličine 55" ili 65" i naravno najmanje po cijeni OLED-a ako ne i nižoj, no mislim da ću se načekati do tada.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED za
dinkomat kaže...

Imam 55" 4K OLED i zadovoljan sam sa slikom. 75" mi je too much za moj stan, tako da se čeka mikroled veličine 55" ili 65" i naravno najmanje po cijeni OLED-a ako ne i nižoj, no mislim da ću se načekati do tada.

 U tvom slucaju bi nasao veci stan.

16 godina
offline
Re: Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED za
dinkomat kaže...

75" mi je too much za moj stan

 

Pa zazidaj kucu...

8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED za
O_O_O kaže...
dinkomat kaže...

Imam 55" 4K OLED i zadovoljan sam sa slikom. 75" mi je too much za moj stan, tako da se čeka mikroled veličine 55" ili 65" i naravno najmanje po cijeni OLED-a ako ne i nižoj, no mislim da ću se načekati do tada.

 U tvom slucaju bi nasao veci stan.

 Netreba čekat pre-predugo niti kupovat veće stanove ili zidat "veće" kuće možda su u pitanju dvije-tri godine i sam Samsung je izjavio da MicroLed TV planiraju proizvodit od 55" pa nadalje tako da nije istina da je ovaj 75" početna diagonala za MicroLED TV.

 

https://www.digitaltrends.com/home-theater/microled-vs-oled/

Napad je najbolja obrana :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED za
Pa na tvom linku nisu baš sigurni u to:

'Whether Samsung can get MicroLED scaled to 55-inch and 65-inch screen sizes and smooth it out soon enough to take a bite out of the premium TV sales share LG is enjoying with OLED right now remains to be seen.'

A savjet za stan nije zbog televizora, nego da čovjek iseli iz šupe. :-)
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED za
Visak kaže...
Pa na tvom linku nisu baš sigurni u to:

'Whether Samsung can get MicroLED scaled to 55-inch and 65-inch screen sizes and smooth it out soon enough to take a bite out of the premium TV sales share LG is enjoying with OLED right now remains to be seen.'

A savjet za stan nije zbog televizora, nego da čovjek iseli iz šupe. :-)

 Ma da u pravi si sad primjećujem ovu su više kao neprovjerene glasine ali sjećam se negdje da sam čuo-čitao da je Sony prvi prije nekoliko godina predstavio prvi microled 55" tako da ipak čvrsto vjerujem da i Samsung čisto razmišljajući da što više zarade i dignu dolara da će se ipak odlučit proizvodit Microledove tamo bar od 55" pa nadalje.

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
offline
Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED zaslon

znači đoko minimalno još 3-4 godine dok ne uđe u masovnu proizvodnju i počnu padat cijene... šteta

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED zaslon

Ja ne znam kome oni više proizvode ove silne televizorčeke. Pa neki dan je bio članak na BUG-u o "istraživanju" u Hrvatskoj kako narod ne gleda nikako TV a dosta ih ga i nema u kući 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED za
Neuk kaže...

Ja ne znam kome oni više proizvode ove silne televizorčeke. Pa neki dan je bio članak na BUG-u o "istraživanju" u Hrvatskoj kako narod ne gleda nikako TV a dosta ih ga i nema u kući 

 Nitko ne gleda live TV program. TV kao uredjaj je samo monitor, za konzole i filmove.

8 godina
protjeran
offline
Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED zaslon

Je baš nitko negleda live programe a di su svjetska i europska razna prvenstva od nogometa pa nadalje pa onda liga prvaka i lige petice,tenis ,rukomet,ufc,nba...itd..itd

Mislim smiješni ste sa tom tvrdnjom da nitko negleda live prijenose 

Velika većina gleda a vrlo mali dio koristi to samo ka monitor ili samo za filmove.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 18:52 (Seki001).
Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED zaslon

To mi je najdraže kad počnu kenjat i kod mene na poslu tako i ovde, kako nitko ne gleda tv, ali svi redovno tresu masne pare svaki misec za operatere za programe koje nitko ne gleda....

Šta je postalo sramotno izvalit se uru vrimena na kauč i pogledat kakav dobar film ili seriju i pustit mozak na pašu. Al neee, sada svi lipo pričaju svaku večer i čitaju knjigice a u biti drkaju po mobitelu jer taj ekran je bolji nego ovaj od TV-a....

Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Samsung predstavio 75 i 219-inčne Mikro LED za
Seki001 kaže...

Je baš nitko negleda live programe a di su svjetska i europska razna prvenstva od nogometa pa nadalje pa onda liga prvaka i lige petice,tenis ,rukomet,ufc,nba...itd..itd

Mislim smiješni ste sa tom tvrdnjom da nitko negleda live prijenose 

Velika većina gleda a vrlo mali dio koristi to samo ka monitor ili samo za filmove.

 Pa gledaju penzici, i babe.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice