Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon

poruka: 8
|
čitano: 3.726
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon ".
15 godina
offline
Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon

kaj god. daj da to ja zviznem pravim čekićem, a ne ovom gumenom igračkom, pa da vidiš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zas
Ne znaju oni moju ženu... Nakovanj sredi lijevom rukom u snu!
 
14 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon

Stvarno?! Još jedan članak koji je prepisan s 24sata. Daj se malo potrudi i napravi članak kakav bi trebao biti i kavi su bili prije 10 godina na informatičkoj stranici bug. 

 
11 0 hvala 4
16 godina
offline
Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon

Najviše sam oduševljen izborom glazbe za video. Korea, a je to!

 
3 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon

Hahaha a u pich mat kakav je ovo video? Od korporacije koja zaposljava 270,000 ljudi i ima godisnji promet od 250 milijardi dolara ocekivao bih da ipak ne koriste wordart i shareware alatic za montazu videa. I kakva je to reklama, crni komad plastike mlatiti gumenim cekicem. What the fucking??  Samsunga jednostavno boli neka stvar sto ce ljudi misliti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon

Neka ga daju mojoj ženi na testiranje pa ćemo vidit koliko je "neuništiv"

SHOW MUST GO ON
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon

Trebali su lupati čekićem dok je prikazana slika na ekranu, pa da vidimo promjene u prikazu slike.

Ovako to ispada isto kao da su lupali po onoj plastičnoj crno bijeloj foliji rendgenkog snimka pluća.

You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 2:45 (Kurosawa).
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon

Sto im vrijedi napraviti "neunistivi" OLED panel kada preko njega opet mora ici zastitno staklo koje ce se sasuti prilokom prvog pada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice