Samsung predstavio tablet Galaxy Tab S5e

poruka: 8
|
čitano: 3.531
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio tablet Galaxy Tab S5e".
10 godina
suspendiran
offline
Samsung predstavio tablet Galaxy Tab S5e

U nas ce doci cirka 3500 hrvatskih dinara. Malo preskupo za gledac filmova i citac interneta.

 

Opcenito ti Android/iOS tableti vise nemaju neku svrhu, a ovo pricam kao vlasnik iPada 3 i Samsung Galaxy Tab S3. 

Imali su svrhu kad su laptopi bili od 5kg i s autonomijom od 2 sata, ali danas vise ne.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung predstavio tablet Galaxy Tab S5e

Mabruk, Samsung

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung predstavio tablet Galaxy Tab S5e
Ali kad pogledaš za 400€: 10" WHQD AMOLED, vrlo dobar chipset, 4 zvučnika, jaka baterija, tanka/premium izrada, memorije kao S9/+ ...

Mobitel sličnih specifikacija bi koštao 700-800€.
 
8 0 hvala 1
10 godina
offline
Samsung predstavio tablet Galaxy Tab S5e

Ja bih cak dodao da je neki android tv box od 50$ jos bolje rijesenje od tableta, ako bi se koristio za filmove / youtube, neku igricu a mozda cak i za Viber (ono sto moje dijete preferira) :-)

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 15:57 (10alex).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio tablet Galaxy Tab S5e
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

U nas ce doci cirka 3500 hrvatskih dinara. Malo preskupo za gledac filmova i citac interneta.

 

Opcenito ti Android/iOS tableti vise nemaju neku svrhu, a ovo pricam kao vlasnik iPada 3 i Samsung Galaxy Tab S3. 

Imali su svrhu kad su laptopi bili od 5kg i s autonomijom od 2 sata, ali danas vise ne.

 Hm, ipak je iPad 3 tablet star 7 godina, a od onda do danas se puno toga promijenilo. Naravno ovisi koliko ti je portabilnost bez ruksaka ili laptop torbi bitna i što sve radiš na nekom prijenosnom računalu. Danas s naprednijim tabletom, npr. uredno možeš obrađivat 4k video u realnom vremenu. Za većinu korisnika (cca 80% njih) tablet je sasvim dovoljan za 99% uobičajenih stvari koje obični korisnici na računalu rade bez potrebe za korištenjem desktop OS-a i svih problema koje desktop OS za običnog korisnika nosi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio tablet Galaxy Tab S5e
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

U nas ce doci cirka 3500 hrvatskih dinara. Malo preskupo za gledac filmova i citac interneta.

 

Opcenito ti Android/iOS tableti vise nemaju neku svrhu, a ovo pricam kao vlasnik iPada 3 i Samsung Galaxy Tab S3. 

Imali su svrhu kad su laptopi bili od 5kg i s autonomijom od 2 sata, ali danas vise ne.

 Kao i oni u temi za pametne satove,ti se javis sa dva modela. Hahahahahaha waaaaaa

I opet je bolje imati tablet od 300g za gledanje crtice nego ikakav laptop ako gledamo masu. Usporedba nema smisla. NHF

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 19:49 (Kolacic).
11 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio tablet Galaxy Tab S5e

Samsung Galaxy Tab S4 10.5 - cca. 5.500 kn

Chipset         Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 (10 nm)

CPU              Octa-core (4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo)

GPU              Adreno 540

 

Samsung Galaxy Tab S5e - cca. 3.500 kn

Chipset         Qualcomm SDM670 Snapdragon 670 (10 nm)

CPU              Octa-core (2x2.0 GHz 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver)

GPU              Adreno 615

 

Kupujem tablet i mogao bi se strpiti još ta dva mjeseca dok ne izađe TabS5e u prodaju.

Gledam karakteristike ova dva modela.

Prvo, razlika u cijeni je ogromna, dakako na strani S5;

Jedinu poštenu razliku pronalazim u tome što S4 ima Stylius olovku, a S5 nema. Meni je olovka potpuno nebitna, tako da se na to ne obazirem.

Ono što mi baš nije jasno, nešto je manja procesorska snaga u Tab S5 u odnosu na S4. Koliko bi to bilo u postocima?

Sve ostalo, mislim na kamere, baterije, izgled, veličina… je isto.

Ima li razloga da ipak razmišljam o S4 (koji je dostupan odmah u trgovini), ako izuzmemo cijenu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 21:25 (Tino_TA).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Samsung predstavio tablet Galaxy Tab S5e

Tablet i Android ne idu u istoj rečenici.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice