Samsung priznao kako manji broj Notea8 ima problem

poruka: 6
|
čitano: 3.050
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung priznao kako manji broj Notea8 ima problem".
12 godina
odjavljen
offline
Samsung priznao kako manji broj Notea8 ima problem

Jabuka ne pada daleko od stabla 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung priznao kako manji broj Notea8 ima problem

Ja sam svog pustio da se isprazni nekoliko puta do gašenja čim sam čuo za ovu vijest ali svaki put se normalno napunio tak da mogu reći da nemam tu grešku a sad vidim da samo SD ima taj problem, što je dobro za eu juzere

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung priznao kako manji broj Notea8 ima pro
dax-lax kaže...

Ja sam svog pustio da se isprazni nekoliko puta do gašenja čim sam čuo za ovu vijest ali svaki put se normalno napunio tak da mogu reći da nemam tu grešku a sad vidim da samo SD ima taj problem, što je dobro za eu juzere

 Ono što se da primjetit a to je da većinom probleme imaju uređaji od T-Mobilea i Verizona koliko sam vidio tako da je moguće da su oni u softwareu nešto zeznuli.

10 godina
offline
Samsung priznao kako manji broj Notea8 ima problem

Plešem od veselja. Još dvije-tri generacije Notea s pirotehničkim, neispravnim, brzotrošećim, zračećim... baterijama i

vraćamo se korijenima: Noteu s izmjenjivom baterijom.

 
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung priznao kako manji broj Notea8 ima pro
Meni ovo nije dobra vijest. Ako i oni imaju probleme s baterijama, apple i drugi će se izgubiti u gužvi pa ce svi to držati normalnim. A nije. Baterije bi trebale biti sporedna stvar, nesto o cemu se nikad ne treba misliti osim staviti svaki drugi dan na punjac
Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung priznao kako manji broj Notea8 ima pro
Dead kaže...
Moguće je da baterija ne može pratiti razvoj i trendove mobitela. Mislim da je najveći problem stanjivanje kućišta. Da li je vama svima kolege toliko bitno da je debljina uređaja npr. 78mm umjesto 100mm? Meni ni u ludilu. Čak i preferiram deblje uređaje jer mi bolje leže u ruci. I sad da je taj dodatni prostor popunit baterijom možda danas ne bi bilo ovakvih problema.

Nebih se upuštao u raspravu u ovoj temi, ali me je kolega dobrano nasmijao svojim ovim komentarom, pa mu stoga šaljem još jednu rundu,  živjeli vi meni kolega, još barem duplo toliko godina, hehehehehehe!!!!' 

Razlog uključenja u raspravu je "DEBLJINA" mobilnog uređaja, jer uređaj debel cijelih 100 milimetara, halo pa toliko debelo su Samoborske kremšnite recimo, zar ne  ?!?! 

 

Daleko od toga da bih i ja imao problem da gadgeti budu debeli 10 milimetara, pa čak i 12, jer kada ih stave u one SPIGEN Armoured Case, ima u njima mesa i preko 13 milimetara, sigurno! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice