Samsungu odobren patent za pametnu majicu

poruka: 6
|
čitano: 2.157
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungu odobren patent za pametnu majicu".
15 godina
offline
Samsungu odobren patent za pametnu majicu

sve to može i naša doktorica, samo bez majice i badava. možda sad vrati diplomu medicine, kad se pojavila ova majica ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsungu odobren patent za pametnu majicu

Sve sam razmel, al’ nisam jedno ?!?! 

 

Ako je “ona” kakti pametna, povezana je z mobitelom preko aplikacije, a gdje ju i kako punim kada nestane juhe ?!?! 

Pa ne funkcionira valjda na otkucajima srca onoga tko nosi majicu?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsungu odobren patent za pametnu majicu

Čitao sam negdje da u Japanu već postoje i pametne wc školjke koje odmah analiziraju urin i kakicu, pa ako nešto nije u redu šalju odmah rezultate doktoru. Još ova majica i skoro da nikada nećeš morati liječniku. Neznam koliko je to dobro za umišljene bolesnike, naći će načina da svaki rezultat interpretiraju kao bolest.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsungu odobren patent za pametnu majicu

Za neke bi bilo bolje da ima senzor, koji ga obavijesti kada se mora tuširati

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsungu odobren patent za pametnu majicu
C64 kaže...

Za neke bi bilo bolje da ima senzor, koji ga obavijesti kada se mora tuširati

 tzv. samsungove pametne gaće koje će te senzorom obavješćivati kad si se upišao (bolesnožuta dioda) ili usrao (umirujućesmeđa) ili oboje i to izravno blututom na zaslonu smartfona, uz opciju džipiesa koji će ti dati točne koordinate "eventa" + "timestamp", da znaš i kad. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 5:07 (Ajar).
6 godina
offline
Re: Samsungu odobren patent za pametnu majicu
bolje da naprave pametna pokrivala za glave...jerbo sve je više onih s šupljim glavama
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice