Sans Forgetica – font za bolje pamćenje

poruka: 7
|
čitano: 3.424
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sans Forgetica – font za bolje pamćenje".
7 godina
protjeran
offline
Sans Forgetica – font za bolje pamćenje

To bi Masha trebala testirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sans Forgetica – font za bolje pamćenje
Ovo je pravo mučenje, jer moraš čitat polako i vraćat se... A pamćenje - nisam siguran.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sans Forgetica – font za bolje pamćenje

Problem je sto su slova previse ukosena prema lijevo, a kad ih "ukosis" normalno "italic" , onda su zapravo slova uspravna i lako se citaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Sans Forgetica – font za bolje pamćenje

Usporedba 50 vs 57% se vjerojatno odnosi na jedno čitanje. Međutim, ponavljanjem čitanja se sigurno zapamti daleko više, pa, ako se normalnim fontom stigne dva puta pročitati, onda ne vidim nikakve svrhe u ovome.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sans Forgetica – font za bolje pamćenje

Mary Sue - ajde ti to duso provjeri i istestiraj, vrijedi li ista taj font pri olaksavanju pamcenja sadrzaja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sans Forgetica – font za bolje pamćenje

to funkcionira na prvu. Vrlo brzo mozak registrira taj font i čitaš ga kao i svaki drugi. (Zapravo, meni se čini da ga odmah mogu čitati normalno).

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sans Forgetica – font za bolje pamćenje
Čitatelj kaže...

To bi Masha trebala testirati.

Čitatelj kaže...

Mary Sue - ajde ti to duso provjeri i istestiraj, vrijedi li ista taj font pri olaksavanju pamcenja sadrzaja.

 Ne ako želiš zaboraviti.

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice