Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji od sk

poruka: 29
|
čitano: 12.805
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji od sk".
Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji od sk

Apsolutno suludo toliko novaca dati za ovakve performanse. Moje osobno mišljenje naravno. 

Moj PC  
6 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
Za 128-bitnu karticu dati novce kao za Hi-End modele od prije par godina?! Danas se uopće ne isplati kupovati nove graf. kartice nego polovne , starije i slabije koje itekako rade na 1080p a uz fsr, dlss i sl trikove opravdavaju slabije performanse ..
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji od sk

Za nas minere, ova kartica je odlična. Trebala bi imati oko 30mhs za ispod 50w.

Šteta za gamere 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
rooswelt1991 kaže...

Za nas minere, ova kartica je odlična. Trebala bi imati oko 30mhs za ispod 50w.

Šteta za gamere 

 To je na razini 1070/1080. Zar je toliko losa kartica?

8 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
rooswelt1991 kaže...

Za nas minere, ova kartica je odlična. Trebala bi imati oko 30mhs za ispod 50w.

Šteta za gamere 

 Vi mineri ste razlog 1-10 zašto su cijene takve. Čim bitcoin padne, odmah i cijene grafa padaju.  Za gamere je trenutno najisplativiji XBOX Series X koji ima grafu u rangu sa RTX 2080 Super, ZEN 2 sa 8 jezgri/16 threadova, 16GB GDDR6 i 1TB SSD. Sve za cijenu manju ili jednaku ovoj grafi na našem tržištu.

7 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
veliki pero kaže...
rooswelt1991 kaže...

Za nas minere, ova kartica je odlična. Trebala bi imati oko 30mhs za ispod 50w.

Šteta za gamere 

 To je na razini 1070/1080. Zar je toliko losa kartica?

 Potrošnja je cca 3 puta manja

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 20:23 (It'sMe932).
11 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
DuxCro kaže...
rooswelt1991 kaže...

Za nas minere, ova kartica je odlična. Trebala bi imati oko 30mhs za ispod 50w.

Šteta za gamere 

 Vi mineri ste razlog 1-10 zašto su cijene takve. Čim bitcoin padne, odmah i cijene grafa padaju.  Za gamere je trenutno najisplativiji XBOX Series X koji ima grafu u rangu sa RTX 2080 Super, ZEN 2 sa 8 jezgri/16 threadova, 16GB GDDR6 i 1TB SSD. Sve za cijenu manju ili jednaku ovoj grafi na našem tržištu.

da konzole imaju tako jaku graficku, mineri bi ih masovno kupovali i rudarili s njima ko ludi

 

iznos TFLOPS-a odnosno FP32 brojevi su samo "snaga na papiru" odnosno performanse u teoriji

 

konzolaske graficke nisu ni blizu 2080 Super, vec su u rangu GTX 1060

8 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
Timo kaže...

da konzole imaju tako jaku graficku, mineri bi ih masovno kupovali i rudarili s njima ko ludi

 

iznos TFLOPS-a odnosno FP32 brojevi su samo "snaga na papiru" odnosno performanse u teoriji

 

konzolaske graficke nisu ni blizu 2080 Super, vec su u rangu GTX 1060

 LOL. Da, ti si u pravu. Svi koji su radili recenziju konzole su u krivu. Kupi PS5 ili XBOX i pokušaj instalirati crypto mining software na njih.  To su zatvoreni sustavi. Pojma nemaš o čemu pričaš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 21:33 (DuxCro).
3 godine
offline
Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji od sk

Toliko su dobre da cim sam danas spojio novu 6600xt dobio black screen, to nisam vidio jedno 10g od zadnje Amd kartice vidim popravili su se

Moj PC  
0 4 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o

Al ga lupaš a 
Imam i ja i nikakvih problema, prije da si ti nesto zeznuo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 21:48 (Alchemist).
3 godine
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
Alchemist kaže...

Al ga lupaš a 
Imam i ja i nikakvih problema, prije da si ti nesto zeznuo.

 Je kao i pola svijeta sto su kupili 6600 i imaju trenutno isti problem kao i ja

15 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
Prodaj je meni 😅
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o

Niste napravili sve šta je trebalo prije ugradnje kartice...par koraka a i nije ništa teško niti vremenski zahtjevno.

9 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
Boris grozni kaže...

Toliko su dobre da cim sam danas spojio novu 6600xt dobio black screen, to nisam vidio jedno 10g od zadnje Amd kartice vidim popravili su se

Dobar pokusaj provokatoru mucki.

3 godine
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
pravi_covijek kaže...
Boris grozni kaže...

Toliko su dobre da cim sam danas spojio novu 6600xt dobio black screen, to nisam vidio jedno 10g od zadnje Amd kartice vidim popravili su se

Dobar pokusaj provokatoru mucki.

 Evo uspio sam, jedno 300 restartanja, ugasi ovo upali ono, updejataj ovo, izbrisi ono snimi ovodoslovno nabadanje u mraku, sto je najgore kod umetanja 6600xt isto se desavalo i na integriranoj, (cim iscupam Rx-icu ili stavim Rtx 3080 od frenda sve radi bajno) da te bog sacuva pa sam morao guglati na mobitelu, prva prilika ide nazad Nvidia u Pc nemam zivaca niti vremena za ove gluposti.

11 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
DuxCro kaže...
Timo kaže...

da konzole imaju tako jaku graficku, mineri bi ih masovno kupovali i rudarili s njima ko ludi

 

iznos TFLOPS-a odnosno FP32 brojevi su samo "snaga na papiru" odnosno performanse u teoriji

 

konzolaske graficke nisu ni blizu 2080 Super, vec su u rangu GTX 1060

 LOL. Da, ti si u pravu. Svi koji su radili recenziju konzole su u krivu. Kupi PS5 ili XBOX i pokušaj instalirati crypto mining software na njih.  To su zatvoreni sustavi. Pojma nemaš o čemu pričaš.

di su ti testovi?

 

nesto kao ovo: 

 

totalno 2080 Super performanse 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
Pa to drkanje je i čar PC-a

anyway...

PC gaming je postao užasno skup. čak i da nema minera MSRP je previsok. Veći utjecaj na neštašicu čipova ima auto industrija. Što je i u jednu ruku ok. Vjerujem da pametni sigurnosni sustavi u automobilima spašavaju puno života u prometu, posebno na autocestama. Ja sam mogu potvrdit da mi je lane assist jednom vjerojatno spasio živu glavu.

Kod slaganja novog gaming PC-a, ova kartica ima smisla samo ako na tržištu nema 6600XT ili 3060. Za neki upgrade nema smisla...
8 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o

XBOX SERIES X ima performanse GPU-a u rangu RTX 2080 super. PS5 ima slabiju grafiku. Molim te prestani se sramotiti jer očito nisi upoznat sa stvarima.

5 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
#DuxCro

Stajem u obranu kolege...novi Xbox jedva pokreće nove igre na 1280*720 i to u filmskih 24fps...A tek ps5 koji je slabiji
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
8 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
HCMAA kaže...
#DuxCro

Stajem u obranu kolege...novi Xbox jedva pokreće nove igre na 1280*720 i to u filmskih 24fps...A tek ps5 koji je slabiji

 Trololol.

13 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
Nema Boga da dam više od dvije i pol milje za grafu, pa makar ne igrao u boljoj rezoluciji ili uopće. Čak razmišljam da je bolje uzeti jeftin laptop za svakodnevne PC potrebe, a pored njega konzolu za igre, ili ako nastave poboljšavati grafu na procesoru kao ovaj 5700g, uzeti tako nešto umjesto grafe...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji od sk
Odi na njuškalo,imaš tamo stare gtx 1060 3gb kartice,cijena do 1500 kuna.
Pogedaj testove,vrti skoro sve igre na srednjim postavkama u full hd na oko 60 fps.
Kupi i peri.
Sve skuplje danas ne vrijedi kupovat,s obzirom da je soma i pol kuna za navedenu karticu bolesno visoka cijena.
A kupit nešto novo za soma i pol?..nemaš šanse.
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji od sk

čitam sad ovu lijepu recenziju od 13.10 kad je kartica koštala oko 4300 kn, ljudi su bili nezadovoljni cijenom, a sad je već preko 5300 kn, užas..

 

https://www.nabava.net/search.php?src=2&q=Sapphire+Radeon+RX+6600+Pulse

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
Ma to je samo priprema na Black Friday
Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji od sk

Sad baš gledam 1660 TI 6gb model, može se nabaviti za cca 4500-5000kn, a po 1080p performasnama je brutalna i dalje (sve skoro max detalji najnovije igre, 60-120 fps)

 

 

Nije loš izbor čini se, ukoliko ova RX 6600 prelazi 5500kn.

 

 

 

Lijepi pozdrav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
Zaporožac kaže...

čitam sad ovu lijepu recenziju od 13.10 kad je kartica koštala oko 4300 kn, ljudi su bili nezadovoljni cijenom, a sad je već preko 5300 kn, užas..

 

https://www.nabava.net/search.php?src=2&q=Sapphire+Radeon+RX+6600+Pulse

 5500+

8 godina
offline
Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji od sk

LOL koje cijene, RX480 sam kupio taman prije mining ludila i prodao za istu cijenu nakon 3god :D. Isto bude i sa ovom izgleda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o
win10pro kaže...

LOL koje cijene, RX480 sam kupio taman prije mining ludila i prodao za istu cijenu nakon 3god :D. Isto bude i sa ovom izgleda.

 Ako ti je ova nonlhr kupim je ja 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
offline
Re: Sapphire Radeon RX 6600 Pulse - Najjeftiniji o

Prva verzija je, nema ograničenja, nema ni resizable bar. Napravio bi vbios update ali neću riskirat.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice