Sastavljanje Modela 3 od početka do kraja u jednom

poruka: 7
|
čitano: 3.082
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sastavljanje Modela 3 od početka do kraja u jednom".
16 godina
offline
Sastavljanje Modela 3 od početka do kraja u jednom

Bome puno ljudskih intervencija u procesu proizvodnje za jednu wanna-be posve automatiziranu i robotiziranu tvornicu... Osim ako ovi radnici nisu humanoidni roboti Musk standardno obećaje brda i doline iz futurističkog svijeta, i onda isporuči ono što već odavno postoji.

In the land of the blind, the one-eyed man is stoned to death. - Joan D. Vinge
 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Sastavljanje Modela 3 od početka do kraja u jednom

proizvel bi on koliko treba, samo da sve ide time-lapse brzinom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sastavljanje Modela 3 od početka do kraja u je
4ndY kaže...

Bome puno ljudskih intervencija u procesu proizvodnje za jednu wanna-be posve automatiziranu i robotiziranu tvornicu... Osim ako ovi radnici nisu humanoidni roboti Musk standardno obećaje brda i doline iz futurističkog svijeta, i onda isporuči ono što već odavno postoji.

 Bila je robotizirana, ali je shvatio da neke stvari bez ljudske intervencije nisu dobro napravljene. Ima clanak o tome. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Sastavljanje Modela 3 od početka do kraja u jednom

Nema se tu što ni viditi, jer manje više sve se zna oko proizvodnje automobila na traci.

 

Meni nije jasno kako su uspjeli sh*bati provjereni koncept i počeli gomilati zaostatke.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sastavljanje Modela 3 od početka do kraja u je
memulica kaže...

Nema se tu što ni viditi, jer manje više sve se zna oko proizvodnje automobila na traci.

 

Meni nije jasno kako su uspjeli sh*bati provjereni koncept i počeli gomilati zaostatke.

Namjerno. Ako više proizvode, stvaraju veće gubitke, a i prije dolaze na red jeftiniji modeli - što donosi još veće gubitke. Kupuju vrijeme.

8 godina
offline
Sastavljanje Modela 3 od početka do kraja u jednom

Dok dođu na naše tržište, naučit će ga sastavit kako triba... Nije svako zlo za zlo 😃

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sastavljanje Modela 3 od početka do kraja u je
jozef kaže...
memulica kaže...

Nema se tu što ni viditi, jer manje više sve se zna oko proizvodnje automobila na traci.

 

Meni nije jasno kako su uspjeli sh*bati provjereni koncept i počeli gomilati zaostatke.

Namjerno. Ako više proizvode, stvaraju veće gubitke, a i prije dolaze na red jeftiniji modeli - što donosi još veće gubitke. Kupuju vrijeme.

 Nije li negdje prije bilo rečeno da su smanjili troškove proizvodnje i da sad:tadaaaaaa!, počinju poslovati pozitivno, da imaju oko 6-7k$ zarade po komadu Tesle 3, a da će im čak i jeftiniji modeli trojke biti isplativi, ali naravno ne toliko ako skuplji? @Gurusinj: imaš pravo, dok počnu trojku prodavati u Europi, usavršiti će proizvodni proces i postići bolju kvalitetu, tako da je bolje još malo pričekati.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 10:19 (učo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice