Saznajte sve o Windowsima 11 uz novi Bug

poruka: 4
|
čitano: 4.565
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Saznajte sve o Windowsima 11 uz novi Bug".
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Saznajte sve o Windowsima 11 uz novi Bug

Jesen stiže dunjo moja.....hladniji kraći dani, duže noći, više unutra, nego vani,....BUG i dalje nakon dugog, toplog ljeta sa nama svojim vjernim čitateljima i onima koji će to tek postati...

 

Želite dobro štivo? Čitajte BUG!

Želite nešto naučiti! Čitaje BUG!

Želite biti sretni u životu! Čitajte BUG!

 

Super naslovnica, u sve u stilu, nosi mi se plava boja, ta je boja radost moja,....na naslovnici 11, al' ne Tram, nego Windosi novi,...i to iz pera odličog našega Drage.

 

Kada sam bio manji, na kvartu, u školi, BUG nam je bio pojam literature vezano za kompjutere, nije bilo puno ekipe koja je brijala na kompujetere, te je BUG bio glas jednog boljeg vremena, avangrada svijeta koji dolazi,,,,te danas u nekim kasnijim životnim godinama upravo zahvaljući BUG se može napisati da sam ono što jesam u profesionalnom smislu. BUG, kompjuteri, to su stvari koje traju i vole se zauvijek. 

 

Autori koji slažu i pišu za BUG su ljudi od formata, visoko kvalitetni profesionalnci, te jednostavno ljudine!

 

Ono što su ljudima, npr. nogometni igrači koji zabijaju golove u važnim utakmicama, te im se ljudi dive i slave ih, to su meni BUG-ovi autori.

 

Svaki mjesec naši bugovci izdaju knjigu. Isto vrijedi i za Mrežu. Bilo da je print izdanje ili online, BUG roka na najjače!

 

BUG,rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Saznajte sve o Windowsima 11 uz novi Bug
Furam 4 mjeseca Win11 sam sredinom,
furam centrirani Taskbar tom dolinom.
Bog me čuva, ja pazim forumaše,
pa šta bude Miro neka bude.

Sad sam 11-tico tu sa Alderom na raskršću,
svi mi pametuju, svi mi šapuću.
A ti Ramboxe sa 10-tkom nikome ne vjeruj na riječ,
svaki korak sam sa Zenom i Lisom moraš preć.

PS: Bug se čita ne zato što nešto trebaš naučiti. Bug se čita jer je to jedini Elitni magazin na Balkanu bilo da ste na plaži bilo u omiljenom kafiću.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Saznajte sve o Windowsima 11 uz novi Bug

Pecaju s malecke s Bugom u ruci 

Hrvatska
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice