SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i ne p

poruka: 12
|
čitano: 4.472
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i ne p".
16 godina
odjavljen
offline
SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i ne p

Ovaj treci bi bio idealan da ne zivim kao podstanar - nije mi dozvoljeno busiti zid

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i
Ja koristim nesto slicno ko ovaj prvi,vrlo lako se stavlja i skida,lagani klik i siguran si da se zakacio/otkacio,oko 250 kn platio.
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i ne p
Ja imam nešto slično trećem, samo s jednom rukom. Najveći problem je bio kako pričvrstiti na zid koji je od porobetona. Na kraju sam se odlučio na lijepljene tiple duljine 85 mm. Treba voditi računa da takvi nosači mogu na porobetonu i knaufu uzrokovati pucanje zida i čupanje tipli.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i
Friday kaže...

Ovaj treci bi bio idealan da ne zivim kao podstanar - nije mi dozvoljeno busiti zid

Ma buši zid slobodno, ako se budeš selio ili nešto slično, samo malo glet masom popraviš i to je - to. Ja sam u Švicarskoj i bušio zidove i ekserima udarao po istima da se nešto okači a niti sam bio podstanar niti su stanovi bili moji. Eh sad baš kad sam krenuo kući (nakon 2.5 mjeseca boravka) osoba koja mi je posudila stan da stanuje - selila se. Pa je ovaj novi stanar (samo se mijenjali za stan) htio da se okreći sve. I nas 4-5 za dan uradimo.

Nego da se vratimo na temu?Koji to nosač televizora Ne drži i pada? Obični Kineski od cca 70 kuna drži televizor od 65", eh sada ovi sa rukama gdje se može izvlačiti TV, oni su vjerojatno malo skuplji.... ali 350 kn danas dati za nosač televizora... Pre preskupo.

Da su to držači za DELL-ove monitore, priča bi bila sasvim drugačija.

Because anything Korea does, Japan does it better.
12 godina
offline
SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i ne p

Imam ovaj treći, predobar je 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i
Envy kaže...

Nego da se vratimo na temu?Koji to nosač televizora Ne drži i pada? Obični Kineski od cca 70 kuna drži televizor od 65", eh sada ovi sa rukama gdje se može izvlačiti TV, oni su vjerojatno malo skuplji.... ali 350 kn danas dati za nosač televizora... Pre preskupo.

Kad pogledaš opterećenja, stupnjeve slobode i sve ostalo, definitivno vrijede 5 puta više od običnih kineskih. Prije bih se složio da obični kineski ne vrijede 70 kn, nego da ovi kvalitetniji ne vrijede 5 puta više. Međutim, da su skupi jedni i drugi, jesu.

 

Što se tiče ovih s rukama, nije samo da li će držati, već da li će TV stati stabilno, da li ćeš moći poravnati TV kako treba, a da se u nekom drugom položaju ne objesi u strani u slično.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i
Neće. Kinezi će i taj napraviti za upala manje novca.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i

Rade i kinezi ovoga od 350 kn za upola manje novca, samo taj prolazi kontrolu kvalitete, VESA licenciranje i slično, što sve diže cijenu. Pa se onda na to dodaju troškovi uvoza, poreza, transporta, marže.

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
moderator
offline
Re: SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i
nex987 kaže...

Imam ovaj treći, predobar je 

 

I ja sam ga nakon testa kupio te spičio na njega 55" TV, zbilja je odličan. TV ostaje izuzetno upravljiv - može se priljubiti uz zid, zakrenuti prema lijevo ili desno, odmaknuti (ultrakorisno kad idem nešto prčkati po kabelima), nagnuti na željeni nagib... sve to mi vrijedi tih 350 kuna.

Never put Dolby on snake detectors.
12 godina
offline
SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i ne p

Pa da ista stvar, imam TV u sobi s kompom i ovisi gdje sjedim u fotelji ili na kauču zakrenem si ekran.

Prvo sam s oprezom pomicao ekran a sad sam totalno siguran u nosač pa ga bez problema vučem van lijevo desno.

Kad sam uzeo TV uletio sam u neku trgovinu u ZG i nosači su bili po 500-1000 kn (ne sjećam se koja marka) bez ikakvog pomicaja

Sva sreća da mi je Šmit blizu 

 

Vjerovatno ću uzeti još takvih nosača za ostale TV-e

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i
nex987 kaže...

Pa da ista stvar, imam TV u sobi s kompom i ovisi gdje sjedim u fotelji ili na kauču zakrenem si ekran.

Prvo sam s oprezom pomicao ekran a sad sam totalno siguran u nosač pa ga bez problema vučem van lijevo desno.

Kad sam uzeo TV uletio sam u neku trgovinu u ZG i nosači su bili po 500-1000 kn (ne sjećam se koja marka) bez ikakvog pomicaja

Sva sreća da mi je Šmit blizu 

 

Vjerovatno ću uzeti još takvih nosača za ostale TV-e

 

Tako sam i ja, još dok sam testirao  Prvo ultraoprezno, nisam htio satrati golemu telku u slučaju da nosač ne valja, ali brzo mi je postalo jasno da ovaj drži kao mutav i da nema straha. Također razmišljam o kupnji još jednog, za drugi TV u kući 

Never put Dolby on snake detectors.
14 godina
offline
SBOX PLB-1246F, PLB-2546F i PLB-3646 - Drže i ne p

Lijep pozdrav,

 

Zanima me može li se koji od ovih tu prikazanih nosača montirati na dvije strane zida, odnosno je li koji pogodan za kutno montiranje?

Nešto kao ovo na slici dolje.

Odnosno znate li za neki takav dobar kutni?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice