SCUM kroz novu veliku nadogradnju napokon dobio vo

poruka: 6
|
čitano: 2.471
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SCUM kroz novu veliku nadogradnju napokon dobio vo".
8 godina
neaktivan
offline
SCUM kroz novu veliku nadogradnju napokon dobio vo

kaj je ta igrica još aktualna?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
SCUM kroz novu veliku nadogradnju napokon dobio vo

Ovo je tipično balkanski, naši nešto urade odmah se hvale kao da je neznam što, evo sada sam opet pročitao top 5 igara 2018 koji je pisao BUG! (a znamo što to znači) i stavili igru na 2 mjesto pored SVIH igara, ma jad i bijeda, uglavnom čitam i smijem se i onda vidim kako su bili najači na twitchu i odem ja sada na twitch i imam što viditi niti 200 ljudi gleda igru, odem na dayz 2000 ljudi! Sada scum izbacuje update s autom a nemožeš ništa nego vozit se s njime, pa zašto ne urade sve stvari što je vezano uz auto i onda izbace sve kako treba i amen nego ovako,a vjerujem da je to zbog dayza jer dayz je bog za ovaj scum.

 

Poslije toga odem na recenzije, 14 000 pozitivnih, 7 000 negativnih, s time da su ljudi stavljali pozitivno, a govorili su kako igra ima hrpu bugova i citera. Za kraj, ovu igru slobodno mogu usporediti s nekim igrama (neću ih reklamirat), gdje se uradi igra i to po današnj način early access gdje je igra koja zapravo nije igra puno bugova, exploita, citera itd itd kontaktira se oko 50-100 youtubera i streamera koji su popularni i eto love. Šteta je što se sve gleda kroz lovu, čak i ovaj portal koji bi dao znate što za 10kn, pa se pitajte gdje je sada bug vijest o pregledima na twitchu, citerima i bugovima.... nema je za vidjet. Žalosno.

 
1 4 hvala 0
9 godina
offline
Re: SCUM kroz novu veliku nadogradnju napokon dobi
GoogleHydrant kaže...

Ovo je tipično balkanski, naši nešto urade odmah se hvale kao da je neznam što, evo sada sam opet pročitao top 5 igara 2018 koji je pisao BUG! (a znamo što to znači) i stavili igru na 2 mjesto pored SVIH igara, ma jad i bijeda, uglavnom čitam i smijem se i onda vidim kako su bili najači na twitchu i odem ja sada na twitch i imam što viditi niti 200 ljudi gleda igru, odem na dayz 2000 ljudi! Sada scum izbacuje update s autom a nemožeš ništa nego vozit se s njime, pa zašto ne urade sve stvari što je vezano uz auto i onda izbace sve kako treba i amen nego ovako,a vjerujem da je to zbog dayza jer dayz je bog za ovaj scum.

 

Poslije toga odem na recenzije, 14 000 pozitivnih, 7 000 negativnih, s time da su ljudi stavljali pozitivno, a govorili su kako igra ima hrpu bugova i citera. Za kraj, ovu igru slobodno mogu usporediti s nekim igrama (neću ih reklamirat), gdje se uradi igra i to po današnj način early access gdje je igra koja zapravo nije igra puno bugova, exploita, citera itd itd kontaktira se oko 50-100 youtubera i streamera koji su popularni i eto love. Šteta je što se sve gleda kroz lovu, čak i ovaj portal koji bi dao znate što za 10kn, pa se pitajte gdje je sada bug vijest o pregledima na twitchu, citerima i bugovima.... nema je za vidjet. Žalosno.

 I ti si registrirao sam da to kazes?! Žalosno

5 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM kroz novu veliku nadogradnju napokon dobi
pravi_covijek kaže...
GoogleHydrant kaže...

Ovo je tipično balkanski, naši nešto urade odmah se hvale kao da je neznam što, evo sada sam opet pročitao top 5 igara 2018 koji je pisao BUG! (a znamo što to znači) i stavili igru na 2 mjesto pored SVIH igara, ma jad i bijeda, uglavnom čitam i smijem se i onda vidim kako su bili najači na twitchu i odem ja sada na twitch i imam što viditi niti 200 ljudi gleda igru, odem na dayz 2000 ljudi! Sada scum izbacuje update s autom a nemožeš ništa nego vozit se s njime, pa zašto ne urade sve stvari što je vezano uz auto i onda izbace sve kako treba i amen nego ovako,a vjerujem da je to zbog dayza jer dayz je bog za ovaj scum.

 

Poslije toga odem na recenzije, 14 000 pozitivnih, 7 000 negativnih, s time da su ljudi stavljali pozitivno, a govorili su kako igra ima hrpu bugova i citera. Za kraj, ovu igru slobodno mogu usporediti s nekim igrama (neću ih reklamirat), gdje se uradi igra i to po današnj način early access gdje je igra koja zapravo nije igra puno bugova, exploita, citera itd itd kontaktira se oko 50-100 youtubera i streamera koji su popularni i eto love. Šteta je što se sve gleda kroz lovu, čak i ovaj portal koji bi dao znate što za 10kn, pa se pitajte gdje je sada bug vijest o pregledima na twitchu, citerima i bugovima.... nema je za vidjet. Žalosno.

 I ti si registrirao sam da to kazes?! Žalosno

 Da ti kažem istinu ne bi vjerovao, ali nastavi sa offtopicom :)

16 godina
moderator
offline
Re: SCUM kroz novu veliku nadogradnju napokon dobi
GoogleHydrant kaže...

Ovo je tipično balkanski, naši nešto urade odmah se hvale kao da je neznam što, evo sada sam opet pročitao top 5 igara 2018 koji je pisao BUG! (a znamo što to znači) i stavili igru na 2 mjesto pored SVIH igara, ma jad i bijeda,

 Toliko si truda uložio u "istraživanje", a nisi uspio učiti da se radilo o PROMO tekstu, kojem se i autor zove PROMO?

 

GoogleHydrant kaže...

Sada scum izbacuje update s autom a nemožeš ništa nego vozit se s njime, pa zašto ne urade sve stvari što je vezano uz auto i onda izbace sve kako treba i amen nego ovako,a vjerujem da je to zbog dayza jer dayz je bog za ovaj scum.

SCUM je izdan kao (debelo) nedovršena igra i pred autorima su još godine razvoja. Zašto su se odlučili na taj potez (early access) objašnjavali su puno puta, prije par mjeseci bio je i intervju u Bugu s izdavačima. Ukoliko te njihova poslovna i izdavačka strategija doista zanima mogao si je lako doznati s malo napora...

GoogleHydrant kaže...

Za kraj, ovu igru slobodno mogu usporediti s nekim igrama (neću ih reklamirat), gdje se uradi igra i to po današnj način early access gdje je igra koja zapravo nije igra puno bugova, exploita, citera itd itd kontaktira se oko 50-100 youtubera i streamera koji su popularni i eto love.

Ovo mi je najbolji dio:"neću ih reklamirati"!

...
13 godina
offline
SCUM kroz novu veliku nadogradnju napokon dobio vo

ali sve je nestalo kod patcha.. pa opet kod fixa pa jos jednom kod server restarta... moji tool boxovi!!! ajde nestali chestovi,ali kako nisu nestale stvari iz frizidera i ormara?? zasto nisam spremil svu municiju u fridj i sve toolse u ormare??!! kmeee

 

i ove nove lokacije ne kuzim.. u pilani imas daske a u tvornici za preradu ribe, guess what.. ribu. 

 

preporucujem blackarrow server, nema laga kao na ostalima serverima ali je role play i admin trazi da ga se zove comander. i ima pravila za svaku sitnicu. zadnja je ogranicenje brzine u Spickovini na 30kmh. 

 

e da,croteam mu je i dao policijsko vozilo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice