Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nitko o

poruka: 20
|
čitano: 5.880
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nitko o".
9 godina
offline
Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nitko o

Ponekad, kad gledam američke političare, imam dojam da je to država djedica i bakica. 

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nitko o

 

Nadglednik dina
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
Thinker kaže...

Ponekad, kad gledam američke političare, imam dojam da je to država djedica i bakica. 

 

 

Jedan senilac postavio drugog senilca i rezultati nisu izostali!

This space for rent!
5 godina
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
ludizao kaže...

Hmm... od tih 120 incidenta, u kojima su snimljene nepoznate letjelice neobična ponašanja, nisam vidio niti jedan jedini. Samo neke mrlje, svijetle ili tamne, koje mogu biti bilo što. Dok se ne pojavi poštena snimka, priče o NLO-ima su laprdanja.

Edit: incidenata

 ima mnoštvo boljih snimaka NLO-a u HD-u a u zadnje vrijeme i u 4K rezoluciji, npr. ovo, ovo, a ovdje ima puno vise toga

 
9 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
ludizao kaže...

Hmm... od tih 120 incidenta, u kojima su snimljene nepoznate letjelice neobična ponašanja, nisam vidio niti jedan jedini. Samo neke mrlje, svijetle ili tamne, koje mogu biti bilo što. Dok se ne pojavi poštena snimka, priče o NLO-ima su laprdanja.

Edit: incidenata

 Nisu laprdanja vec upravo ono sto ime kaze - NLO, "neidentificirani leteci objekt".

Nesto leti i ne moze se indetificirati. NLO ne znaci izvanzemaljci 

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nitko o

već smo jednom haknuli ekipu sa Macom koji tada nije imao wifi...

sljedeći put ih rasturimo sa običnim Xiaomi redmijem.

+ Andija Jarak uživo

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
torrente kaže...

već smo jednom haknuli ekipu sa Macom koji tada nije imao wifi...

sljedeći put ih rasturimo sa običnim Xiaomi redmijem.

+ Andija Jarak uživo

 

To je bilo zato što su koristili standardni HTTP protokol. Sad će biti malo kompliciranije, ali MacBook s M1 procesorom i WiFijem će satrti zločeste vanzemljake.  

5 godina
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
Timo kaže...
ludizao kaže...

Hmm... od tih 120 incidenta, u kojima su snimljene nepoznate letjelice neobična ponašanja, nisam vidio niti jedan jedini. Samo neke mrlje, svijetle ili tamne, koje mogu biti bilo što. Dok se ne pojavi poštena snimka, priče o NLO-ima su laprdanja.

Edit: incidenata

 Nisu laprdanja vec upravo ono sto ime kaze - NLO, "neidentificirani leteci objekt".

Nesto leti i ne moze se indetificirati. NLO ne znaci izvanzemaljci 

 To je ko ono "p2p protokol koristi se za razne stvari.... pa Pirate bay nije piratska stranica, ona samo hosta torrente, a na ljudima je odgovornost za kakve ce datoteke dijeliti"

 

Jer rasprave o NLO-ima su uvijek čvrsto nogama na zemlji 

15 godina
offline
Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nitko o

a tko su zapravo ti "protivnici" i po kojoj osnovi? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
Ajar kaže...

a tko su zapravo ti "protivnici" i po kojoj osnovi? 

 

Marsovci koji su se udružili s Rusima. Ili Kinezima.

 

 

This space for rent!
8 godina
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
ludizao kaže...

Hmm... od tih 120 incidenta, u kojima su snimljene nepoznate letjelice neobična ponašanja, nisam vidio niti jedan jedini. Samo neke mrlje, svijetle ili tamne, koje mogu biti bilo što. Dok se ne pojavi poštena snimka, priče o NLO-ima su laprdanja.

Edit: incidenata

 NLO postoje. Neidentificirani Leteći Objekt. To što ljudi automatski misle da netko priča o vanzemaljcima kada se govori o NLO-ima je njihov problem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2021 22:17 (DuxCro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
I kamen je nlo, dok te ne opali po celu, onda naglo postane ilo (identificirani leteci objekt) - kamen.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
Ajar kaže...

a tko su zapravo ti "protivnici" i po kojoj osnovi? 

 Imaš u Bibliji kad su ljudi gradili Babilonski toranj i vanzemaljci ga srušili. Kad su se Sodoma i Gomora pobunili protiv vanzemaljaca, sprženi su i proglašeni nastranim ljudima. Niko od njih nije to pokušao opovrgnuti. Korištena je protiv čovječanstva metoda: "Zavadi pa vladaj."

"Sva je zemlja imala jedan jezik i riječi iste. Jahve reče. ‘Zbilja su jedan narod, s jednim jezikom za sve! Ovo je tek početak njihovih nastojanja. Sad im ništa neće biti neostvarivo što god naume izvesti. Hajde da siđemo i jezik im pobrkamo, da jedan drugome govora ne razumije.’ Tako ih Jahve rasu odande po svoj zemlji, te ne sazidaše grada. Stoga mu je ime Babel, jer je ondje Jahve pobrkao govor svima u onom kraju i odande ih je Jahve raspršio po svoj zemlji.” Postanak 11,1-9
Možda to i nisu protivnici, nego gospodari. Da bi imao protivnika, za početak bi ga trebao vidjeti i nešto znati o njemu i mogao mu nekako parirati. Zato ljudi mogu biti protivnici jedan drugom, a ne i vanzemaljcima. Ljudi vide nešto i onda pitaju: "A šta je to bilo?" "Ja mislim da je vanzemaljac." - "To ne postoji. To su Rusi ili Kinezi ili Amerikanci. Ili meteorološki balon." A vanzemaljci kažu: " Ne razbijajte glavu time. Evo vam TikTok!"

15 godina
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
Mad-Max-X kaže...

 Imaš u Bibliji kad su ljudi gradili Babilonski toranj i vanzemaljci ga srušili. Kad su se Sodoma i Gomora pobunili protiv vanzemaljaca, sprženi su i proglašeni nastranim ljudima. Niko od njih nije to pokušao opovrgnuti. Korištena je protiv čovječanstva metoda: "Zavadi pa vladaj."

"Sva je zemlja imala jedan jezik i riječi iste. Jahve reče. ‘Zbilja su jedan narod, s jednim jezikom za sve! Ovo je tek početak njihovih nastojanja. Sad im ništa neće biti neostvarivo što god naume izvesti. Hajde da siđemo i jezik im pobrkamo, da jedan drugome govora ne razumije.’ Tako ih Jahve rasu odande po svoj zemlji, te ne sazidaše grada. Stoga mu je ime Babel, jer je ondje Jahve pobrkao govor svima u onom kraju i odande ih je Jahve raspršio po svoj zemlji.” Postanak 11,1-9
Možda to i nisu protivnici, nego gospodari. Da bi imao protivnika, za početak bi ga trebao vidjeti i nešto znati o njemu i mogao mu nekako parirati. Zato ljudi mogu biti protivnici jedan drugom, a ne i vanzemaljcima. Ljudi vide nešto i onda pitaju: "A šta je to bilo?" "Ja mislim da je vanzemaljac." - "To ne postoji. To su Rusi ili Kinezi ili Amerikanci. Ili meteorološki balon." A vanzemaljci kažu: " Ne razbijajte glavu time. Evo vam TikTok!"

 opasno si blizu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
moderator
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
Ajar kaže...
Mad-Max-X kaže...

 Imaš u Bibliji kad su ljudi gradili Babilonski toranj i vanzemaljci ga srušili. Kad su se Sodoma i Gomora pobunili protiv vanzemaljaca, sprženi su i proglašeni nastranim ljudima. Niko od njih nije to pokušao opovrgnuti. Korištena je protiv čovječanstva metoda: "Zavadi pa vladaj."

"Sva je zemlja imala jedan jezik i riječi iste. Jahve reče. ‘Zbilja su jedan narod, s jednim jezikom za sve! Ovo je tek početak njihovih nastojanja. Sad im ništa neće biti neostvarivo što god naume izvesti. Hajde da siđemo i jezik im pobrkamo, da jedan drugome govora ne razumije.’ Tako ih Jahve rasu odande po svoj zemlji, te ne sazidaše grada. Stoga mu je ime Babel, jer je ondje Jahve pobrkao govor svima u onom kraju i odande ih je Jahve raspršio po svoj zemlji.” Postanak 11,1-9
Možda to i nisu protivnici, nego gospodari. Da bi imao protivnika, za početak bi ga trebao vidjeti i nešto znati o njemu i mogao mu nekako parirati. Zato ljudi mogu biti protivnici jedan drugom, a ne i vanzemaljcima. Ljudi vide nešto i onda pitaju: "A šta je to bilo?" "Ja mislim da je vanzemaljac." - "To ne postoji. To su Rusi ili Kinezi ili Amerikanci. Ili meteorološki balon." A vanzemaljci kažu: " Ne razbijajte glavu time. Evo vam TikTok!"

 opasno si blizu. 

 


Općenito su ovakve teme mamac za ovakve denikenovske ili vjerskofanatičke gluposti, ovdje sam čak ugodno iznenađen mahom zdravorazumskim komentarima.

Ima dobar video legendarnog Thunderfoota gdje se izruguje instruktoru na F-16 koji "objašnjava" fokalnu duljinu, a sam nema pojma o osnovama optike, koja se u nas uči u sklopu fizike u 7. ili 8. razredu osnovne škole, i na osnovu svog "objašnjenja" i to "fizike", zaključuje taj INSTRUKTOR, da je snimljena patka - NLO.

 

Kome se da gledati.

 

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2021 10:17 (Drago).
14 godina
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
Drago kaže...
Ajar kaže...

a tko su zapravo ti "protivnici" i po kojoj osnovi? 

 

Marsovci koji su se udružili s Rusima. Ili Kinezima.

 

 

 Banda crvena.

 

Uperite uši prema nebu, invazija crvenih NE ide bez podloge:

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2021 14:02 (ivan dragi).
14 godina
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit
torrente kaže...

već smo jednom haknuli ekipu sa Macom koji tada nije imao wifi...

sljedeći put ih rasturimo sa običnim Xiaomi redmijem.

+ Andija Jarak uživo

Dok nismo izmislili toster,  ni Isus se nije pojavljivao na tostu.

  Međugorje, također slučajno koincidira platežnoj moći narko-turista, ni vanzemaljci nas nisu htjeli posjetiti prije nego je Jobs izdao sigurnosnu zakrpu.

 

Fun fact. Od tada u svim igrama imamo "invert mouse" opciju. Za svaki slučaj.

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
10 godina
offline
Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nitko o

Kaže bolje da su ejlijeni nego Rusili ili nedajbože Kinezi! 

 

Šalu na stranu, vi koji se sprdate s vanezemljcima i onima koji u to "vjeruju", za mene ste vi vrijedni sprdnji jer ne vidite očito i imate vrlo ograničen pogled na svijet i život.

 

Ja osobno ne vjerujem u vanzemaljce. Ja ZNAM da postoje. I ne mora mi ET doć na ručak da bi se u to uvjerio. Dovoljno je dignut pogled prema nebu i uvjerit se sam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nit

Čekaj, pa tko se sprda s ljudima koji vjeruju da vanzemaljci postoje?

Na ovoj temi nitko.

Sprdaju se s onima koji vjeruju da su to na snimkama mali zeleni, a ne mali crveni...

 

Kruha i igala...
8 godina
offline
Šef NASA-e o NLO-ima: Nadamo se da to nije nitko o

Vanzemaljci sigurno postoje,Svemir je ogroman .

 

Ne sprdam se sa onima koji tako nešto tvrde jer i sam imam takav stav  ali sprdam se sa onima koji iznose nekakve denikenovske,YT,FB ...  dokaze o njihovom postojanju i navodnim posjetama našoj planeti  !

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice