Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles je ha

poruka: 14
|
čitano: 4.813
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles je ha".
15 godina
offline
Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles je ha

Za takve nebitne stranice ionako uvijek koristim istu šifru. tko će to sve popamtit.

 

Ali zato stranice gdje su pare u pitanju, su posebne lozinke.

 

Ionako se na sve te lijeve stranice stavljaju većinom nadimak i lozinka. nikakvi bitniji podaci.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles j

Nadam se da nitko nije toliko blesav da ima isti passw za Opensubtitles i Paypal npr.!!!

 

Inače me iskreno zaboli ako taj zajeb.. "haker" ima moje podatke sa ove nevažne stranice.

2 godine
offline
Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles je ha

reklama za stranicu koja prodaje softver za zaštitu lozinki...

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles j
Zaporožac kaže...

reklama za stranicu koja prodaje softver za zaštitu lozinki...

 Urota!!

14 godina
offline
Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles je ha

Eno mu moji podaci. Neka se usrići sa njima na dark webu, i malo nadrogira za mene.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles je ha

lako za te stranice, mene bas sjebalo ovo kad su facebook hakirali. Iako ga onda vise nisam imao baza je iz 2019 i pobrali su moj broj mobitela pa sam konstantno dobivao cudne pozive, ajde zadnjih 2 mjeseca nije tak cesto.
Nazalost promjenit broj mobitela mi nije bas jednostavno :\

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles j
Zaporožac kaže...

reklama za stranicu koja prodaje softver za zaštitu lozinki...

 kak se to lozinka zastiti ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
2 godine
offline
Re: Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles j
Santana kaže...
 kak se to lozinka zastiti ?

 dvostruka vrata/autorizacija

 

https://pcchip.hr/softver/sigurnost/dvostruka-ili-visestruka-autorizacija/

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 10:45 (Zaporožac).
12 godina
offline
Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles je ha

Super, ja baš zaboravio svoju lozinku. Cijelo vrijeme lupao 12345, sad vidim tamo da je 123456.

 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles je ha

osobni podaci na opensubtiles?! prijava??! za koji q, kad se sve traži i skine ovak, bez ikakve "prijave", jednako kao i s ostalih tomu namijenjenih stranica (pogledam samo ako je mkv bez priloženih titlova). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles je ha

Hakerski upad u ovaj sustav zbio se još lani, o čemu su napadači izvijestili vlasnike stranice kako bi od njih iskamčili otkupninu

 

LOL, di je sad GDPR hajka

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles j
Ajar kaže...

osobni podaci na opensubtiles?! prijava??! za koji q, kad se sve traži i skine ovak, bez ikakve "prijave", jednako kao i s ostalih tomu namijenjenih stranica (pogledam samo ako je mkv bez priloženih titlova). 

 Ja sam se registirao jer MPC-HC ima sposobnost da automatski skine titlove s Opensubtitles/Podnapisi.

Jako zgodan feature.

BTW, neki dan me Edge upozorio da mi je PW za Bug forum negdje iscurio.

Kliknuo na "ignore" :)

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
13 godina
offline
Re: Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles j
Antropofob kaže...
Ajar kaže...

osobni podaci na opensubtiles?! prijava??! za koji q, kad se sve traži i skine ovak, bez ikakve "prijave", jednako kao i s ostalih tomu namijenjenih stranica (pogledam samo ako je mkv bez priloženih titlova). 

 Ja sam se registirao jer MPC-HC ima sposobnost da automatski skine titlove s Opensubtitles/Podnapisi.

Jako zgodan feature.

BTW, neki dan me Edge upozorio da mi je PW za Bug forum negdje iscurio.

Kliknuo na "ignore" :)

E to. Ja sam si iskonfigurirao, u KODI-u na TV-u, download titlova sa njihovog servisa i za tu potrebu moram imati username i password. Znači shaream PC folder sa filmovima/serijama, folder mi je automatski vidljiv u lokalnoj mreži te na licu mjesta pred TV-om skidam titlove po potrebi. Ok, mogu i drugačije, mogu dok skinem film/seriju odmah na PC-u skinuti titlove, ali ovo mi je bilo lakše :D

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
10 godina
online
Re: Servis za pronalaženje titlova OpenSubtitles j

Ne moras. imas ovde addon koji radi bez logina, postoji prakticki otkad su uveli login na addonu iz sluzbenog repozitorija.

 

https://github.com/opensubtitles/service.subtitles.opensubtitles_by_opensubtitles

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice