Škola budućnosti: što nas čeka u domenama mobilnos

poruka: 3
|
čitano: 34.813
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Škola budućnosti: što nas čeka u domenama mobilnos".
9 godina
protjeran
offline
Škola budućnosti: što nas čeka u domenama mobilnos

Pohvale za inicijativu škole budućnosti i za angažiranje ovih pojedinaca. Ali kako stoje naše firme , proizvodi i istraživački radovi na svjetskoj mapi primjene AI i robotike?

Ja dosta to pratim i recimo što primam ovaj newsletter batch svakog mjeseca od Andrew Ng, nisam dosad još nijednom pročitao za neki projekt ili važnu ideju primjene AI iz Hrvatske.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Škola budućnosti: što nas čeka u domenama mobi
U Srbiji glavni vrač se žali na slabu posjećenost predmeta za ispiranje mozga... vjerojatno i naši vračevi su na tom tragu...naše škole(svaka čast izuzecima) u prosjeku je to obrazovanje za nogometaše i manekenke
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Škola budućnosti: što nas čeka u domenama mobi
gumifufna kaže...

Pohvale za inicijativu škole budućnosti i za angažiranje ovih pojedinaca. Ali kako stoje naše firme , proizvodi i istraživački radovi na svjetskoj mapi primjene AI i robotike?

Ja dosta to pratim i recimo što primam ovaj newsletter batch svakog mjeseca od Andrew Ng, nisam dosad još nijednom pročitao za neki projekt ili važnu ideju primjene AI iz Hrvatske.

 Nase firme ce prodavati/iznajmljivati radnu snagu kao i dosada. Vazno je da nauce nesto.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice