Skype optimiziran i za rad sa starijim Android ure

poruka: 6
|
čitano: 2.641
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype optimiziran i za rad sa starijim Android ure".
14 godina
offline
Skype optimiziran i za rad sa starijim Android ure

Nije optimiziran ni za nove uredaje, mogu mislit kako je tek na starijima

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Skype optimiziran i za rad sa starijim Android ure

Tko jos uvijek koristi Skype???

Battlenet - TheProdigy#2234
 
8 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skype optimiziran i za rad sa starijim Android
Moj stari i teta (uglavnom stariji), I za prijenos predavanja, iako ima boljih stariji se na ovome najlakši snađu, najviše zato što ne vole promjene, koliko god ona na kraju bola bolja.

A koje bi ti programe preporučio za video prijenos, s tim da slušao i mogu davati tekstualni i video komentare?
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
9 godina
offline
Skype optimiziran i za rad sa starijim Android ure

Viber, Messenger, Whatsup...

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 1 hvala 1
16 godina
online
Skype optimiziran i za rad sa starijim Android ure

Iz mog iskustva, Skype ima nešto bolji kvalitet zvuka. Takođe, Skype na računaru ima i neke druge korisne opcije, tipa deljenja ekrana, a kad s nekim već imaš kontakt preko Skypea...

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Skype optimiziran i za rad sa starijim Android
Ivan(4) kaže...

Iz mog iskustva, Skype ima nešto bolji kvalitet zvuka. Takođe, Skype na računaru ima i neke druge korisne opcije, tipa deljenja ekrana, a kad s nekim već imaš kontakt preko Skypea...

 Slazem se, ali ovo markirano sto si napisao je najvaznije od svega tj. imat nekoga tko isto koristi Skype a takvih je sve manje i manje. 

Battlenet - TheProdigy#2234
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice