Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9

poruka: 13
|
čitano: 3.589
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9".
16 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9

A u pikslu marmelade... A ja se oštrim da naručim Mi 8... A kad ono izlazi Mi 9. I što sad... :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9

Ovi mobiteli sve identični samo se ime mijenja. Nema više nikakve ideje ili inovacije sve bezvezno kopiranje jedni drugih.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9

 ..."broj kamera na modernim mobitelima odavno nije jednoznamenkast" ???

 

Moram priznat da ne znam ni za jedan mobitel koji ima dvoznamenkast broj kamera...Ili autor članka broji u binarnom sustavu?

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
20 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9
PlayMaker10 kaže...

Ovi mobiteli sve identični samo se ime mijenja. Nema više nikakve ideje ili inovacije sve bezvezno kopiranje jedni drugih.

 Pa i jest.. Svi sliče ko jaje jajetu, iznutrice se razlikuju u par deka... Jedina pozitivna stvar je to zasićenje tržišta što znači da će morati obarati cijene i nuditi više za manje ako misle prodati išta

6 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9
Zato djeco budite dobri u skoli da jednog dana ne morate crnciti u konzumu ili raditi kao prepisivac u bugu.
8 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9

Ovaj kapljičasti notch je tragedija, op 6t mi se ne sviđa zbog toga, a sad će još mi 9 i p30 pro imati isto sranje. Zar je tako teško imati normalan manji notch kao na op 6 ili p20 pro? Što dobiju sa tim kapljičastim dizajnom, 0.5% veći screen to body ratio?

Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9
Solo761 kaže...

A u pikslu marmelade... A ja se oštrim da naručim Mi 8... A kad ono izlazi Mi 9. I što sad... :P

 Ja sam uzeo Mi 5s u vreme kada je uveliko izašao Mi 6. Dobio sam vrlo pristojan uređa po krajnje ok ceni.  Naravno, nema garancije da će Mi 8 odmah mnogo pojeftiniti.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
16 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9
Ivan(4) kaže...
Solo761 kaže...

A u pikslu marmelade... A ja se oštrim da naručim Mi 8... A kad ono izlazi Mi 9. I što sad... :P

 Ja sam uzeo Mi 5s u vreme kada je uveliko izašao Mi 6. Dobio sam vrlo pristojan uređa po krajnje ok ceni.  Naravno, nema garancije da će Mi 8 odmah mnogo pojeftiniti.

 

Na GSMAreni već imaju Mi 9, baš sam usporedio i ne izgleda mi baš da je toliki napredak u odnosu na Mi8. Čak štoviše... fingerprint senzor ispod ekrana... to često ometa screen protectore da ili ne rade, ili moraš posebne nabaviti.

Jedino što je bolje je novija generacija procesora i nešto veći ekran. A ovo zadnje je relativo da li je bolje ili ne. Mobiteli polako postaju preveliki O_o.

No možda Mi8 malo pojeftini, to bi bilo fino :D.

15 godina
neaktivan
offline
Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9

čekaj M 10 , hehehe

...... gdje je sve po mom :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9

Solo761 

 

Mi 9 definitivno, sudeći po fotografijama uz njega dobivaš i kutiju kineske drine🚬... ipak je to flagship u kineza🇨🇳😂

You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 17:09 (Kurosawa).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9

dva_ujutro

 ...,a možda i ugledate štrumpfove

You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 17:12 (Kurosawa).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9
Dobiju da je manje ružan od velikoga notcha.
8 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže Xiaomijev Mi 9

o ukusima se ne raspravlja ali za mene to što je notch manji ne znači i da je ljepši. nijedan notch mi nije lijep ali ako već mora bit onda mi je najljepši kao ovaj iz članka na slici

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice