Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

poruka: 46
|
čitano: 10.642
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon".
15 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
PlayMaker10 kaže...

Dok vi ismijavate to sve, njihovi flagship uređaji se prodaju bolje nego Xiaomi, Samsung, Huawei i ostali "Androidi" skupa u toj najskupljoj klasi. Ljudi ga kupuju s razlogom a to nije smo "statusni simbol".

Da, ali pare koje idu u prodaju znaš u čiji džep ne idu - u tvoj!

 

PlayMaker10 kaže...

Ljudi kupuju iPhone upravo radi iOS-a. Sve bitne funkcije ima i ne vidim šta više ljudima treba. Korisnici iPhonea se niti 5% ne opterećuju Androidima koliko je obrnuto. iOS-Mac OS- iPad OS rade savršeno skupa i ima sve bitne funkcije i to je ono što prodaje njihove uređaje.

Nije točno. Kupuju ga jer (neću sad cjepidlačiti o procentima) za 2 godine promjeniš pretplatu i to ti je stil života. Kupuju ga radi inertnosti cijelog sistema.
99,9998 posto ljudi ne znam da iOS plaća Ciscu za njegovo ime IOS koji je posab OS za mrežne uređaje.

PS: i slovo na iUređajima znači: internet. Tako da ti to dođe kao i Operativni Sistem.
IOS znači -  Internetwork Operating System

7 godina
protjeran
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Wau, koja nostalgija, dobrodosli u 2009., tad sa Nokiom N86 koja je imala Glance/OOD,

uredjaj prije svog vremena, sa Amoled displayom i svim milodarima te tehnologije.

 

A kasnije sa snaznijim Symbianima ta funkcija je jos poboljsana, te perferkcionirana sa Lumiama.

 

Nadam se da ce Apple patentirati to kao "iView" ili tako nesto "revolucionarno", sto su iskopirali od drugih

(kao i sve ostalo), i masno naplatiti ovcama koje to popuse da bi postale iOvce.

 

PS - Teoretski, Nokia 3310 je imala OOD, prikazivala je mrezu, bateriju i vrijeme u satima i minutama, bez pozadinskog osvjetljenja.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2021 14:03 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
R36 kaže...
Envy kaže...

Ima li LED notifikaciju iPhone ili moram svaki put meljati prstima (pogotovo kada se cijeli dan jagnje okreće) da vidim tko me je zvao? Ima li?

Nema...šta će mi kad mi je 24/7h spojen Apple watch na mobitel. Bitni su mi propušteni pozivi, i sami pozivi a sve notifikacije su mi tako i onako isključene na mobitelu (whats app, gmail) jer bi iskakanje toliko notifikacija bilo uznemirujuće pogotov kad sam na poslu.

 

Meni je svaki mob 98% vremena na vibraciji + izgašene sve notifikacije (instagram,whats app, viber, gmail, i ostalo)

 

Ljudi koji nemaju pamentijeg posla imaju sve upaljeno.

Ma nije poanta ima li nešto ili nema.. sada ti treba zaključak.. nego da banalnu stvar iOS nem i onda kada to prestave (nešto što su egipćani dijelili kao poklone prilikom otvaranja piramida) da je to sada kao WOW.

Eh, u tom grmu leži zec... ne u onom dole, niti u onom gore, niti u onom grmu što se sakrio tamnoj strani mjeseca.. ne, ne.... nego baš u tom grmu leži zec.

A da ti sada (da završim sa ovom temom i na svako odgovaranje dobit će te samo Palac Gore) kažem zašto nema LED diode. Zato što je Jobs, pokoj mu dušu, htio da imaš neku intimnu interakciju sa svojim uređajem, da to bude dio tebe, ono da ga diraš, dotičeš, stalno gledaš da li te je tko zvao, itd itd.

Znači nemojte mi o Applu pričati da je sveti gral - telefona jer realno nije i svakome neki đavo fali.

16 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Envy kaže...
R36 kaže...
Envy kaže...

Ima li LED notifikaciju iPhone ili moram svaki put meljati prstima (pogotovo kada se cijeli dan jagnje okreće) da vidim tko me je zvao? Ima li?

Nema...šta će mi kad mi je 24/7h spojen Apple watch na mobitel. Bitni su mi propušteni pozivi, i sami pozivi a sve notifikacije su mi tako i onako isključene na mobitelu (whats app, gmail) jer bi iskakanje toliko notifikacija bilo uznemirujuće pogotov kad sam na poslu.

 

Meni je svaki mob 98% vremena na vibraciji + izgašene sve notifikacije (instagram,whats app, viber, gmail, i ostalo)

 

Ljudi koji nemaju pamentijeg posla imaju sve upaljeno.

Ma nije poanta ima li nešto ili nema.. sada ti treba zaključak.. nego da banalnu stvar iOS nem i onda kada to prestave (nešto što su egipćani dijelili kao poklone prilikom otvaranja piramida) da je to sada kao WOW.

Eh, u tom grmu leži zec... ne u onom dole, niti u onom gore, niti u onom grmu što se sakrio tamnoj strani mjeseca.. ne, ne.... nego baš u tom grmu leži zec.

A da ti sada (da završim sa ovom temom i na svako odgovaranje dobit će te samo Palac Gore) kažem zašto nema LED diode. Zato što je Jobs, pokoj mu dušu, htio da imaš neku intimnu interakciju sa svojim uređajem, da to bude dio tebe, ono da ga diraš, dotičeš, stalno gledaš da li te je tko zvao, itd itd.

Znači nemojte mi o Applu pričati da je sveti gral - telefona jer realno nije i svakome neki đavo fali.

 Momak, kad budeš u prilici popričaj sa Siri... ona će ti riješiti podosta problema! 

***** Maxxy *****
5 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Osim na neprežaljenoj Lumia 920 na niti jednom telefonu mi to sranje nije radilo kako treba... Uvijek bi mi cuclalo bateriju cca 10-20% a i nije nešto taj fićr - zapravo - bezveze je. Sad imam p30 pro i cucla bateriju, prije toga s9 i ubijalo je tog jadnička, prije toga s7 i također mu je žderalo bateriju... Doduše meni su sve notifikacije pogašene (osim tel. i mess. aplikacija) tako da me niti ne zanima jel imam koju ili ne.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Envy kaže...
Marko kaže...
Envy kaže...
Chico12 kaže...
Imam iphone vec duzi niz godina ali ios za androidom kasni bar 3 - 4 godine. U čemu?? U svemu!!
Neutralan sam po pitanju os-ova i gledam objektivno.

Može li iPhone ovo?

 

 

...

...

 

 

Pa ništa, ne možeš u 1/4 ekrana pustiti da ti svira YouTube a pstale 3/4 dopivati se na WhatsApp-u (jedan od primjera).

Kolega ozbiljno se moraš posavjetovati sa izborom potrošačke elektronike sa stručnim osobama na forumu.

Imao sam i evo ga kraj mene i dan danas radi HTC One, koji je imao LED notifikacij unutar zvučnika, na taj telefon i dan danas možeš postaviti Android 10 i to stock. 8 Godina star telefon?

Kraj HTC-a ovaj Sramzung izgleda kao Jeftina dječija plastika. 


I tko ti je kriv kada uzmiša Samsung BloatWare telefon. I Taj LG je bio popularan sa onim Blade telefonom još kada Andorid je bio možda u 2.1 inačici.
Kakva 2 aplikacije za SMS, za kalendar, za bilješke... govoprim o mom Lenovo telefonu što aludiram da tebi treba savjetnik.

Ja sam imao sve ekosisteme preko Nokijinoh Symbiana pa do Ericssonovog Sybiana, BlackBarry, Microsft, iOS i Androdi trenutno.

Ima li LED notifikaciju iPhone ili moram svaki put meljati prstima (pogotovo kada se cijeli dan jagnje okreće) da vidim tko me je zvao? Ima li?

Kažem ti objektivno, ako ovako nastave sa dizajnom prema 4s i ako ukinu onaj zub možda SE3 će biti moj. A ako ne budući da nisam pao s kruške da dajem 3.000€ za Xperiu PRO, nedam ni 1000€ za Mi Ultru.... izbor će pasti za svakog normalnog čovjeka na Redmi Note 10 Pro.

Ozbiljno ti govorim da nema objektivnije osobe na forumu od mene što se telefona tiče, jer mene ztanima koja mačka mene zove na telefon a ne OIS na lećama.. za to imam FullFrame Nikon.

Ali da su ljudi iz Applea ozbiljne debilane - jesu, i da većina kupaca ispot Apple store misli da teče Zen ljekovita voda - misli.

Da, slažem se za HTC, ali, eto, gdje su sad? Možda je problem u tvom izboru potrošačke elektronike?  Šalu na stranu :)

 

LG G2 je kasnije bio službeno nadogradiv i Android 4.4.2 KitKat i u to vrijeme (2013-a/2014-a) je bio jedan od flagshipova. S8+ hvaljen na sve strane, a imao sam samo problema s njime. Ovo za alternativne aplikacije sam pričao samo za Touchwiz na Samsungu (sada OneUI ili kako se zove). OnePlus 6 mi je bio najdraži Android uređaj kojeg sam koristio i najbliži iOS-u po pitanju popeglanosti, sva ta customizacija u OxygenOS-u je postavljena smisleno, nije hrpa nabacanog "nek se nađe" kao kod Samsunga.

 

Za LED notifikaciju se slažem, to bi bilo korisno. I volio bih da je notch manji (ili nepostojeći). Ne podcjenjujem tvoju objektivnost, ali nemoj ni ti moju, isprobao sam i ja dosta mobitela, imao sam i ja Symbian, a radio sam i diplomski na temu Windows Phone 7.

 

Možda je jednostavno razlika u preferencama i onome što očekujemo od mobitela?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2021 14:34 (Marko).
12 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Envy kaže...
R36 kaže...
Envy kaže...

Ima li LED notifikaciju iPhone ili moram svaki put meljati prstima (pogotovo kada se cijeli dan jagnje okreće) da vidim tko me je zvao? Ima li?

Nema...šta će mi kad mi je 24/7h spojen Apple watch na mobitel. Bitni su mi propušteni pozivi, i sami pozivi a sve notifikacije su mi tako i onako isključene na mobitelu (whats app, gmail) jer bi iskakanje toliko notifikacija bilo uznemirujuće pogotov kad sam na poslu.

 

Meni je svaki mob 98% vremena na vibraciji + izgašene sve notifikacije (instagram,whats app, viber, gmail, i ostalo)

 

Ljudi koji nemaju pamentijeg posla imaju sve upaljeno.

Ma nije poanta ima li nešto ili nema.. sada ti treba zaključak.. nego da banalnu stvar iOS nem i onda kada to prestave (nešto što su egipćani dijelili kao poklone prilikom otvaranja piramida) da je to sada kao WOW.

Eh, u tom grmu leži zec... ne u onom dole, niti u onom gore, niti u onom grmu što se sakrio tamnoj strani mjeseca.. ne, ne.... nego baš u tom grmu leži zec.

A da ti sada (da završim sa ovom temom i na svako odgovaranje dobit će te samo Palac Gore) kažem zašto nema LED diode. Zato što je Jobs, pokoj mu dušu, htio da imaš neku intimnu interakciju sa svojim uređajem, da to bude dio tebe, ono da ga diraš, dotičeš, stalno gledaš da li te je tko zvao, itd itd.

Znači nemojte mi o Applu pričati da je sveti gral - telefona jer realno nije i svakome neki đavo fali.

Poanta je u tome da mogu stavit 100 dodatnih funkcionlnosti koje na kraju neće nitko koristit. To što je netko nešto stavio ne znaći da je funkcionalno i upotrebljivo.

 

Banalna stvar je meni, tebi očito nije... 

 

Ja bi rađe na Iphoneu 5x optički zoom nego sto ledica, multitaskinga i sl.

 

Apple nije sveti gral ni sl niti sam ja to rekao. Realno - Apple te ne zamara i tu prića prestaje. Apple nije za svakog, al onaj tko ga koristi ne zamara se s masu stvari...

 

Ja kod Iphonea nikad nisam pogledao koliko imam baterije jer znam da će izdržat 24h koliko god ga koristio a koristim ga u full-u jer mi je privatni/službeni. Kod Samsunga mi to tako nije bilo.

 

Da li vrijedi Iphone 10.000kn. Ma vrijedi k... kao što ni Ultra ne vrijedi. Da ga nisam dobio za 1kn ne bi ga ni kupio.

 

I dalje mi je Huawei P40 Pro bio najbolji mob u Android taboru.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2021 15:04 (R36).
15 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Marko kaže...
Envy kaže...
Marko kaže...
Envy kaže...
Chico12 kaže...
Imam iphone vec duzi niz godina ali ios za androidom kasni bar 3 - 4 godine. U čemu?? U svemu!!
Neutralan sam po pitanju os-ova i gledam objektivno.

Može li iPhone ovo?

 

 

...

...

 

 

Pa ništa, ne možeš u 1/4 ekrana pustiti da ti svira YouTube a pstale 3/4 dopivati se na WhatsApp-u (jedan od primjera).

Kolega ozbiljno se moraš posavjetovati sa izborom potrošačke elektronike sa stručnim osobama na forumu.

Imao sam i evo ga kraj mene i dan danas radi HTC One, koji je imao LED notifikacij unutar zvučnika, na taj telefon i dan danas možeš postaviti Android 10 i to stock. 8 Godina star telefon?

Kraj HTC-a ovaj Sramzung izgleda kao Jeftina dječija plastika. 


I tko ti je kriv kada uzmiša Samsung BloatWare telefon. I Taj LG je bio popularan sa onim Blade telefonom još kada Andorid je bio možda u 2.1 inačici.
Kakva 2 aplikacije za SMS, za kalendar, za bilješke... govoprim o mom Lenovo telefonu što aludiram da tebi treba savjetnik.

Ja sam imao sve ekosisteme preko Nokijinoh Symbiana pa do Ericssonovog Sybiana, BlackBarry, Microsft, iOS i Androdi trenutno.

Ima li LED notifikaciju iPhone ili moram svaki put meljati prstima (pogotovo kada se cijeli dan jagnje okreće) da vidim tko me je zvao? Ima li?

Kažem ti objektivno, ako ovako nastave sa dizajnom prema 4s i ako ukinu onaj zub možda SE3 će biti moj. A ako ne budući da nisam pao s kruške da dajem 3.000€ za Xperiu PRO, nedam ni 1000€ za Mi Ultru.... izbor će pasti za svakog normalnog čovjeka na Redmi Note 10 Pro.

Ozbiljno ti govorim da nema objektivnije osobe na forumu od mene što se telefona tiče, jer mene ztanima koja mačka mene zove na telefon a ne OIS na lećama.. za to imam FullFrame Nikon.

Ali da su ljudi iz Applea ozbiljne debilane - jesu, i da većina kupaca ispot Apple store misli da teče Zen ljekovita voda - misli.

Da, slažem se za HTC, ali, eto, gdje su sad? Možda je problem u tvom izboru potrošačke elektronike?  Šalu na stranu :)

 

LG G2 je kasnije bio službeno nadogradiv i Android 4.4.2 KitKat i u to vrijeme (2013-a/2014-a) je bio jedan od flagshipova. S8+ hvaljen na sve strane, a imao sam samo problema s njime. Ovo za alternativne aplikacije sam pričao samo za Touchwiz na Samsungu (sada OneUI ili kako se zove). OnePlus 6 mi je bio najdraži Android uređaj kojeg sam koristio i najbliži iOS-u po pitanju popeglanosti, sva ta customizacija u OxygenOS-u je postavljena smisleno, nije hrpa nabacanog "nek se nađe" kao kod Samsunga.

 

Za LED notifikaciju se slažem, to bi bilo korisno. I volio bih da je notch manji (ili nepostojeći). Ne podcjenjujem tvoju objektivnost, ali nemoj ni ti moju, isprobao sam i ja dosta mobitela, imao sam i ja Symbian, a radio sam i diplomski na temu Windows Phone 7.

 

Možda je jednostavno razlika u preferencama i onome što očekujemo od mobitela?

 

 

Ajde nastavit ću komunikaciju jer mi je sada zanimljivo i vidim da možemo do nekog zaključka doći.

Danas, ako se slažeš ljudi određenu marku ili brend kako želiš vezuju za manji ni više nego za - telefone.
Tako danas ljudima raci Sony.... ma daaaaj, gdje ću to.. ovo ono.. a si ti vidio njihih televizora, 1,2kg težak DAC za slušalice, i same slušalice a da ne govorim o profi opremi za dvorane i studije. Sony je - Sony.
Tako i danas ljudi HTC vezuju za mobitele ali koliko znam imaju najači VR set na tržištu.

LED se može uključiti ili isključiti ili mijenjati boje jednu za ženu a drugu za "druga" :-D Ali bolje da ga ima nego da nema. Evo telefon(tavblet) mi je cijelo vrijeme ispred nosa lai non stop silazim te po radler ili pomozi nešto ovome, te ovaj zove. Zamisli da stalno uzimam telefon u ruke. Fali to barem meni.

Rekao sam ti da nećeš naći objketivnije osobe što se tiče mobitela na forumu. Moj Lenovo Tab 4 koji služi kao telefon, stvarno nema Bloatwarea. Ima svoj jednostavan imenik, slanje poruka i kontakte i svoj možda snimač zvuka te kalkulator. Evo gledam sve sam posložio u dva reda grupsianih aplikacija. Social, Google, Microsoft, Media, IT, Shoping, Fotografija i to je to.

I kod mene telefon je uvijek ali baš uvijek odključan. Nema nikakvih LOCK-ova ni patgerna niti šifri. I onako kada ga cura uzme u ruke reći će "daj šifru" da ne znam koliko ima lockota.

 

A imao sam i ovo čudo dok je iPhone 3G harao svijetom: HTC Google Nexus One - Full phone specifications (gsmarena.com)

Gledali mislim Avatara i to  na 1080p imao plastiku od presvučenog teflona. Znači čudo od telefona ali mu je crkla ploča.


Što ja tražim od telefona: da je lijep (mrzim oklope) i trenutno da je što manji.

Ovaj žuti mi se opasno sviđa:

  

Ko Suncokret je :-D

Neće nešto slike: Evo link: Xiaomi Poco M3 Pro 5G pictures, official photos (gsmarena.com)

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2021 15:06 (Envy).
15 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
R36 kaže...
Envy kaže...
* * *

(1) Poanta je u tome da mogu stavit 100 dodatnih funkcionlnosti koje na kraju neće nitko koristit. To što je netko nešto stavio ne znaći da je funkcionalno i upotrebljivo.

 

(2) Ja bi rađe na Iphoneu 5x optički zoom nego sto ledica, multitaskinga i sl.

 

(3) Apple te ne zamara i tu prića prestaje.

 

(4) Ja kod Iphonea nikad nisam pogledao koliko imam baterije jer znam da će izdržat 24h koliko god ga koristio a koristim ga u full-u jer mi je privatni/službeni. Kod Samsunga mi to tako nije bilo.

 

(5) Da ga nisam dobio za 1kn ne bi ga ni kupio.

 

(6) I dalje mi je Huawei P40 Pro bio najbolji mob u Android taboru.

 

 

(1) Eto sada koristimo NFC kao kreditnu karticu

 

(2) Ima ga sada svaki od 1000 €, LED-icu nema ni onaj od 2000 €


(3) E tu nisi dobro čitao, rekao da sada mogu da biram telefon osim basnoslovno skupe Xperie PRO od 3000€u obzir dolaze i iPhone SE3 (ali da dizajn ide kako je na renderima, sa ili bez LED-ice)
Ljudi inače ja sam u šorcu ne znam kako bi mogao telefon non stop kada idem u WC ubacivati u šorc (ali onaj tanki za kupanje) i gledati gdje mi je telefon.

 

(4) Samsung je najveće komad..... biiiiib.... biiiiiib.... eno dva monitora stoje za sersia i jedno 900 DVD pržilica koje sam na otpad dao. I sve ostalo se pokvarilo.

I što je najgore Sestra mi od djedovjke navalila na S8+ (ali ona kaže da je to plus - kao naglašava) i da je telefon nov. A telefon kokolikjo 4 godine star.. pa svaki midrange ima bolju kameru.
A 200 komada Redmi Note 9S sam prodao/preporučio i to je mislim jedan jedini telefon od porestavljanja pa do godine i kusur a da nije izgubio na cijeni. Stoji kako stoji 6/128=410 KM i što se tiče baterije - vrh je. Samsung za mene tvrtka ne postoji.

Ali cura sva nervozna neki dan bila na moru i u mrklom mraku da snimi brod u pazi sad: 3 sekunde okrećući se za 180°C i vraća na zada... kao da mi pokaže  kako je ražan video. C c c.

 

Nema ništa gore nego petljati sa svojima. A Xiaomi pazi sad tvrtka osnovana 2010-te godine (S8+ je stariji mislim) a prvi Smarphone izbacuje 2011. I ja bi radije Mi Ulutru sa malim OLED ekranom bez rupa i zubi na prednjem ekranu nego top iPhone kera.

 

(5) Eh sada to objasni onome zbog čega se prodaje Apple. I ja sam i 4s i SE dobio ne za 1 kunu nego gratis od Švicaraca.

(6) Moj izbor je Huawei Mate 20 Pro... tu smo negdje...

__________

 

 

Suma sumarus - ne treba biti Apploav ovca za šišanje i to je to. Imao ja sutra po treći put ili ne iPhone SE3.

16 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
falstaff kaže...

Većini sadašnjih iPhone korisnika ovo ne znači puno, ali zato onima koji razmišljaju migrirati sa Samsunga, Huawei..., ovo može biti deal-breaker. Meni ovo baš odgovara, a bilo bi odlično da imaju nešto (ili imaju, a ja ne znam) poput Dex opcije za Samsung.

Nisam siguran, ali mislim da Jabučari na ajfon bižuteriji nemaju identične opcije.Motorola Ready Forto je bolje ili za spajanje jednostavnije/jeftinije rješenje u odnosu na Samsung žutilo.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/samsung-licencira-amd-radeon-gpu-tehnologiju/268793.aspx?page=0&jumpto=6380701&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Stariji non-smart telefoni su imali varijantu AOD-a sa par osnovnih stvar i prelaskom na smartphoneove to se izgubilo. Ja sam u medjuvremenu izgubio volju za korištenjem toga i ništa mi ne znaci ni na iPhoneu ili nekom od Androida. Pretpostavljam da u Appleu targetiraju dio korisnika koji su na Androidu pa stoga zadnjih par iteracija postepeno uvode te funkcionalnosti.
Ono sto je prednost iPhonea je izbalansiranost, nema previše bloatanja, sve funkcionalnosti koje ima su pri vrhu ponude i ono sto potpuno podržavam je da ne uvode funkcionalnosti samo zato da ih uvedu. Osobno mi ovo približavanje Androidu sa novim funkcionalnostima ništa ne znaci jer sve su to manje vise nebitne stvari. No, činjenica je da bi svima udovoljio Apple bi morao izdati neki monstruozni uredjaj sa bloatanim softverom čime bi uništio ono što je najbolje na njemu. Najbolji su mi komentari tipa “ali na iPhoneu ne mozes promijeniti pozadinu drugog reda ikona na home screenu” i slično, uglavnom funkcionalnosti koje trebaju onima koji imaju viška vremena. Ono sto bih ja sa svakom novom generacijom želio je povećanje trajanja baterije, držanje kamera i rangu najboljih na smartphonu te vrhunski ekran. AOD, lightshow cirkusi i slično me ne zanimaju ni najmanje
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
danko99 kaže...
PlayMaker10 kaže...

Dok vi ismijavate to sve, njihovi flagship uređaji se prodaju bolje nego Xiaomi, Samsung, Huawei i ostali "Androidi" skupa u toj najskupljoj klasi. Ljudi ga kupuju s razlogom a to nije smo "statusni simbol".

 Srati mi naj!

 Kupuj te svemoguće Androide i budi na miru kad ti iPhone toliko smeta-

9 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Svaki put isti komentari na ovakve vijesti.. stvarno već svima dosadilo..

Ekipa piše kako je to već od stoljeća sedmog normalno kod drugih, što je istina, a onda fanatici kreću u boj;

- što će mi copy paste na mobu

- što će mi gps navigacija na mobu

- što će mi multitasking

- što će mi baratanje mojim fajlovima

- što će mi download i upload u browseru

- što će mi odabir defaultnih aplikacija

- što će mi quick toggle ja volim kopati po opcijama

- što će mi bolja kamera

- što će mi bolja baterija

- što će mi veći ekran

- što će mi veća rezolucija ekrana

- što će mi brzo punjenje

- što će mi bežično punjenje

- što će mi widgeti

Itd itd itd lista je beskrajna

I onda uživaju u tom svemu kad shvate da ne shvaćaju..

Razlozi za "što će mi" su uglavnom vrhunski.. umiranje od smijeha.. jer valjda je bolje za veću cijenu nemati više mogućnosti nego imati pa ne koristiti ako ne želiš..

 

Sad je na redu: aod, 120hz, dual screen, pip, smanjena rupčaga u ekranu, dozvoljene aplikacije tipa kodi, emulatori itd, mogućnost rasporeda svojih ikona i widgeta na vlastitom homesrceenu, pro mode u kameri, desktop mode, itd, itd

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2021 19:04 (digitall).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Šteta... iPhone 13 nema ovu značajku, ni u običnoj ni u Pro inačici. Korisna stvar, ko ju je koristio na Androidu ili čak Lumia (Nokia) telefonima. Moguće da se nekom nadogradnjom ovo uvede naknadno, ali sumnjam. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
falstaff kaže...

Šteta... iPhone 13 nema ovu značajku, ni u običnoj ni u Pro inačici. Korisna stvar, ko ju je koristio na Androidu ili čak Lumia (Nokia) telefonima. Moguće da se nekom nadogradnjom ovo uvede naknadno, ali sumnjam. 

 auu necu nikad prezalit svoju Lumiu 930 s windows phone OS :D

4 godine
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za

Moram priznati da sam i ja bio korisnik Lumia telefona (820, 920, 950) i nije mi jasni, krivo mi je što se nisu "primili", ali šta je tu je. Posmatrajući nas korisnike, imali su neke značajke već tada naprednije u odnosu i na iOS i Androdi, ali nedostatak aplikacija je bio sve veći i veći.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice