Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogradnja

poruka: 13
|
čitano: 3.557
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogradnja".
15 godina
odjavljen
offline
Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogradnja

Revolucija, inovacije, Notepad reinvented...

 

Još da riješe undo, mogao bi postati skoro pa upotrebljiv proizvod...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogradnja

ionak se 99% dokumenata u notepadu sprema pod istim nazivom: ReadMe. to su mogli postaviti kao default. no, odavno rabim notepad++ tako da kasno marko na kosovo stiže ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogradnja

Još jedna nadogradnja koju neću imati.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogradnja

Dobar stari Notepad, zaslužio i on pokoji botoks.

 
0 0 hvala 0
Re: Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogra
Ajar kaže...

ionak se 99% dokumenata u notepadu sprema pod istim nazivom: ReadMe. to su mogli postaviti kao default. no, odavno rabim notepad++ tako da kasno marko na kosovo stiže ... 

 

Pridruzujem se vjernim korisnicima Notepada++

 

Ono sto me smeta na Windows njotepadu vulgaris jest sto nema vise tabova i sto se tekst ne sprema automatski kada ugasic program.

I sto nema syntax highlightinga i code foldinga.

 

I ono jako bitnog; pretvaranja encodinga u Windows-1250 pa onda spremanja u UTF-8. Za nas kriminalce koji titlove trazimo na internetu, po zivot vazan feature.

16 godina
offline
Re: Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogra
Ja notepad koristim za editiranje hosts datoteke i kad kopiram tekst s weba da poništim sva formatiranja. I to je to :)
King in the castle, king in the castle ...
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogra
Ajar kaže...

ionak se 99% dokumenata u notepadu sprema pod istim nazivom: ReadMe. to su mogli postaviti kao default. no, odavno rabim notepad++ tako da kasno marko na kosovo stiže ... 

 Koristim i ja Notepad ++, ali nekad je prednost obicnog notepada upravo njegov minimalizam, brzina, jednostavnost...tako da vrlo cesto za manje zahtjevne stvari koristim njega...

15 godina
offline
Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogradnja

Nek ništa ne diraju, zabrljaće nešto prije ili kasnije.

morrisoN
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogradnja

Mislim da bi napravili uslugu i sebi i korisnicima kad bi stavili Visual Studio Code kao default umjesto ovoga.

logic sense of no sense.
 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogra
tjodalv kaže...
Ja notepad koristim za editiranje hosts datoteke i kad kopiram tekst s weba da poništim sva formatiranja. I to je to :)

 Kratica  Ctrl + Shift + V  je isto korisna za micanje formatiranja kod paste-a :)

16 godina
offline
Re: Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogra
meu_clone kaže...
tjodalv kaže...
Ja notepad koristim za editiranje hosts datoteke i kad kopiram tekst s weba da poništim sva formatiranja. I to je to :)

 Kratica  Ctrl + Shift + V  je isto korisna za micanje formatiranja kod paste-a :)

Moram priznati da ni ja nisam znao i da sam koristio isti nacin kao i djodalv. :)

Ali i to ide u prilog notepadu, toliko je to jednostavno napraviti da nisam ni pokusavao traziti alternativno i bolje rjesenje. :)

 

 

p.s. To nije system-wide?  U Wordu ne radi. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 8:48 (knight).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogra
knight kaže...

 

p.s. To nije system-wide?  U Wordu ne radi. :)

 Ja koristim LibreOffice i tamo radi, ali znam da npr. u grafickom programu koji koristim ne radi jer je ta kratica tamo rezervirana za drugu stvar. Mozda je tako i u Wordu.

8 godina
offline
Re: Za sljedeću godinu sprema se još jedna nadogra
meu_clone kaže...
tjodalv kaže...
Ja notepad koristim za editiranje hosts datoteke i kad kopiram tekst s weba da poništim sva formatiranja. I to je to :)

 Kratica  Ctrl + Shift + V  je isto korisna za micanje formatiranja kod paste-a :)

 I za terminal u Linuxu ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice