Slowly - drugačija društvena mreža za razmjenu vir

poruka: 4
|
čitano: 1.780
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slowly - drugačija društvena mreža za razmjenu vir".
12 godina
offline
Slowly - drugačija društvena mreža za razmjenu vir

Ovo je fakat za mene.

Lijepo nisi odmah dostupan, tj.

ne gnjave te zašto odmah ne ogovoriš

kada si u ozbiljnom poslu!

Lijepo ETA (elapsed time of attendence)

ti bude 1 do 2 dana i ona kada to istekne,

a možda i prije odgovoriš.

A ne ovo sada "fliper" dopisivanje,

pruka, dumm 1, 2, pa odgovor dum

dum 1,2, "poždereti" pola dana a da 

ne skužiš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Slowly - drugačija društvena mreža za razmjenu vir

još uvijek postoje olovke/kemijske/atomske/biološke/nalivpera i papir. i kuverte. čak i marke. nije problem sjest, napisat, zakeljit marku i u (žuti - ne plastika i metal!) sandučić. kad se rukom piše i klasično šalje, ima i drugačiju težinu u ova "elektroničko-zombi" vremena. na koncu konaca, meni svaki mjesec pišu i elektra i holding i plinara i vodovod ... stigne ponekad i razglednica ili čestitka za rođendan ili kakav srkveni blagdan. nije to umrlo do kraja. još. ovo s "aplikancijom" je perverzno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Slowly - drugačija društvena mreža za razmjenu
Koristi li jos tko teletext dopisivanje ?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Slowly - drugačija društvena mreža za razmjenu
Ajar kaže...

još uvijek postoje olovke/kemijske/atomske/biološke/nalivpera i papir. i kuverte. čak i marke. nije problem sjest, napisat, zakeljit marku i u (žuti - ne plastika i metal!) sandučić. kad se rukom piše i klasično šalje, ima i drugačiju težinu u ova "elektroničko-zombi" vremena. na koncu konaca, meni svaki mjesec pišu i elektra i holding i plinara i vodovod ... stigne ponekad i razglednica ili čestitka za rođendan ili kakav srkveni blagdan. nije to umrlo do kraja. još. ovo s "aplikancijom" je perverzno. 

 potrosis kemijsku, papir, marku i kuvertu, i onda ti pismo ne stigne

 

ili ko meni sa svakog putovanja unazad 5 godina - razglednica stize 2mj kasnije

veliki pero kaže...
Koristi li jos tko teletext dopisivanje ?

e to je bilo "mama vidi na tv-u sam" samo bez mame jos cekas da se reresha stranica pa da se vidi tvoj sms..nostalgija

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice