Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

poruka: 20
|
čitano: 5.763
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw".
6 godina
offline
Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

 But can it run Crysis Remastered???

 

Za mene Crysis je među top fps igrama(obvezatno igrati na very hard) igrao sve osim ovog zadnjeg...bilo bi idealno da izbace sva četri komada za PS4 ultimejt rimaster kriza

Crysis 1

Crysis 1:WarHead

Crysis 2

Crysis 3

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 22:14 (HCMAA).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

Sw RT, ne sviđa mi se to nimalo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i n
4mal kaže...

Sw RT, ne sviđa mi se to nimalo...

 Neće Switch dobiti ray tracing, prvi puta će Switch dobiti Crysis, ali ovako zvuči kao da će biti i ray tracing.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i n
E ovo je pravo iznenadjenje i jedva cekam ! Osim sto mi je to jedan od najboljih shootera i igara ikada , ocekujem da opravda ime can it run crysis odnosno da bude raj za oci i sprzi hardware do maksimuma
be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

eo, tek sam jučer "ubo" sve te krisise (ništa remastered, samo repacked; izvrsno su izgledali i onda) jer sam stekao uvjete za to pokrenuti i igrati. divna vremena kad još između dvije minute igranja nije bilo 10 minuta beskorisnih "filmskih scena" i kad "igre" nisu imale po najmanje 50 GB (prije instaliranja). strpljen - spašen. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 9:13 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

Samo neka ne štede na grafici

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i n
Samo da ne zeznu movement i skrivanje u vegetaciji iz jedinice...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i n
Baš sam u procesu igranja orginalnog Crysis i mogu reći da prži moju RX470 samo tako hehe,iako sam original odigrao puno puta jednostavno se iznova svaki puta divim igri koja je u samoj srži jednostavna igra ali u cijelini jako dobro realizirana i bez puno bespotrebnih kako ajar kaže cutsena i ostalih fičera koji samo zamaraju mozak bespotebno. Crysis 2 i 3 sam isto tako odigrao i mislim da su samo solidni nastavci. Jedva čekam ovaj remester odigrati, baš mi je ova vjest uljepšala dan.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 10:26 (3n3m1).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i n
Mad Ant kaže...
Samo da ne zeznu movement i skrivanje u vegetaciji iz jedinice...

 I pitanje kako će riješiti nanosuit, da li će ostati onaj način iz jedinice (svaki mod za sebe) ili onaj iz 2 i 3 gdje si realno imao samo armor i stealth, a speed i strenght se automatski aktivirao (a to su "poglupili" zbog konzola i kontrola). Nadam se da neće jer u jedinici nanosuit je baš zbog toga imao puno više skrivenih opcija koje ljudi nisu znali niti koristili.

 

Tipa u speed modu, brže reloadaš svo oružje, i sav movement je brži (tipa penjanje po ljestvama)

Strenght mode - drastično smanjuje recoil i smanjuje lelujanje puške kad se snipe-a.

 

I na kraju dođe skill brzih promijena modova kako bi se uštedila energija, neću zaboraviti koliko je crysis wars (multiplayer) bio ludo kaotičan i veliki skill gap između novih ljudi i veterana, izgledalo bi doslovno kao da ljudi cheataju (i sam se sjećam znao biti kickan sa nekih servera jer su mislili da varam)

 

Anyway...vrijeme ponovno za MAXIMUM gaming

Stoja
9 godina
offline
Re: Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i n

 

znači drago ti je da izlazi remaster? i meni je isto prvi bio najbolji, ali sam ipak bio više nabrijan da izbace komplet novu igru ali koja bi bila primarno nasljednik prve po svemu. 

 

uzdam se u glasine da će i crysis 4 biti na repertoaru kroz koju godinu

5 godina
offline
Re: Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i n
Cansee kaže...

 

znači drago ti je da izlazi remaster? i meni je isto prvi bio najbolji, ali sam ipak bio više nabrijan da izbace komplet novu igru ali koja bi bila primarno nasljednik prve po svemu. 

 

uzdam se u glasine da će i crysis 4 biti na repertoaru kroz koju godinu

 A ne znam... Po meni su usrali motku sa onim forama da lika iz dvice odijelo asimilira i pretvori u propheta, pa vizije, proročanstva i ta sranja... Totalno je serijal otišao u krasni k... Daj korejce i otok/otoke bez tih pederskih aliena i to je sve što crysisu treba. Ne želim ni zamišljat u što bi 4 pretvorili. 

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

Meni je isto ta priča nekako u krivom smjeru otišla, a na kraju nismo dobili odgvore iz jedinice: Kako je prohpet preživio kad ga je alien oteo? Kako je uspio modificirati njihovo oružje? I jedinica završava sa cliffhangerom kako se mi vraćamo nazad na otok nakon nuklearnog napada, a Nomad ima upgrade na odijelu da emitira frekvencije koje izgleda efektivno onesposobljavaju aliene...

 

I na kraju alieni koji su imali plava svijetla i nekakva ledena oružja smo došli na dvojku i trojku di imaju crvenu boju (očito nove generacije gamera moraju skužiti da je crveno = neprijatelj) i napadaju laserima i svačim nečim, i na kraju - hodaju, dok su u jedinici ipak bili puno puno opasniji izgledali iznimno moćno, čak i najslabiji alieni. A u dvojci se šuljamo alienima iza leđa i instant kill nožem kao da je COD

 

Fali cijeli taj komad priče što se sve nakon jedinice na otoku dogodilo, i kako je ta cijela invazija na kraju krenula. 

 

 

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i n
Stoja kaže...

 

 

Fali cijeli taj komad priče što se sve nakon jedinice na otoku dogodilo, i kako je ta cijela invazija na kraju krenula. 

 

 

 eo, ovako ti je bilo poslije: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

Ovo bi mogao biti bingo.

 

ALIIIIII da naprave pravi remaster, koji će grafički lomiti hw kao te davne godine.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

Ne znam zasto svi govore da je tesko za igrat Crysis (graficki za komp), meni je to bila jedna od naj fluidnijih igara ikad 

a u to vrijeme sam imao neku multimedijsku kantu od laptopa. 

Jedva cekam da sada upregnem rtx-icu na ovom :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i n
Ajar kaže...

eo, tek sam jučer "ubo" sve te krisise (ništa remastered, samo repacked; izvrsno su izgledali i onda) jer sam stekao uvjete za to pokrenuti i igrati. divna vremena kad još između dvije minute igranja nije bilo 10 minuta beskorisnih "filmskih scena" i kad "igre" nisu imale po najmanje 50 GB (prije instaliranja). strpljen - spašen. 

 Obvezatno igraj na najvećoj težini...gušt igranja i napetost su tada vrhunski i ne boj se nema fake difficulty

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
6 godina
offline
Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

Igrao sam Crysis na nekih 25/fps...gtx260...i znam i da na tim fps-ovima je to izgledalo glatko...da kada sam nekoliko godina nakon izlaska igre kupio lcd tv koji mi je ujedno bio i monitor sam smanjio rezu ipak na 720p...i onda sam igrao sa x360 gamepadom...

PC spojen na tv...x360 gamepad...very hard...GUŠT:)

 

Krivo mi je što nisam poradi hardware razloga mogao igrati Crysis 3....U međuvremenu crkla grafa pa sam odustao od PC game.inga i kupio konzolu(PS4pro)

Ali svo ovo vrijeme sam živio u nadi da možda naprave izdanje za ps4:)

 

Stoga duboko se nadam da će izbaciti sve nastavke...i da na PC sam naravno:) igrao piratske verzije...A sad ću kad bude na akciji kupiti ovu legalnim putem

 

I da dosadan sam...obvezatno igrati na very hard jerbo tek onda mogućnosti nanosuit dolaze do izražaja...onda moraš koristiti malo planiranja...na normal je previše lako...ustvari volio bih da u ovom remasteru pored very hard uvale i još jednu još težu težinu.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i n
3n3m1 kaže...
Baš sam u procesu igranja orginalnog Crysis i mogu reći da prži moju RX470 samo tako hehe,iako sam original odigrao puno puta jednostavno se iznova svaki puta divim igri koja je u samoj srži jednostavna igra ali u cijelini jako dobro realizirana i bez puno bespotrebnih kako ajar kaže cutsena i ostalih fičera koji samo zamaraju mozak bespotebno. Crysis 2 i 3 sam isto tako odigrao i mislim da su samo solidni nastavci. Jedva čekam ovaj remester odigrati, baš mi je ova vjest uljepšala dan.

 Istina krenuo igrati Shadow of colossus, i preko 5 minuta od pokretanja igre dok ti daju dozvolu da igras.

11 godina
offline
Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

Pozz ekipa! Evo da se i ja uključim nakon što sam postao vlasnik Crysis Remastered Trilogije. Ono što mi je najbitnije je da se još uvijek radi na optimizaciji prvog dijela Remastered trilogije. Nakon što sam prošao ponovo cijelu igru i nakon što je već prošlo dosta od izlaska prvog dijela Remastered vidio sam da je izbacio Crytek Patch 1.1 sa kojim se dobije oko 81 posto ubrzanja u igri 

U prilogu screenshot Settingsa iz Crysis Remastered prvi dio na kojima igram. Dobijem prosječno preko 25 FPS sa eventualnim framedrops do 17-18 FPS i do 38 najviše.

Ako se snize Shadows na Medium-Low i Post Processing sa Very High na Medium-Low dobije se 6-7 FPS u prosjeku. Tako da se malo igram sa postavkama te kalibriram između Shadows i Ray Tracing. Obično je Ray Tracing najveći gutač FPS-ova tako da sam ga stavio na Performance Mode. Dok mi ponekada dodje da ga dignem i na High uz naravno žrtvu po performanse igrice od 2-3 FPS. Već sa Ray Tracing Quality na sve preko High ide nizbrdo ispod 15 FPS.

Ofcorse ne govorim općenito nego se radi o gaming laptopu starom 3 godine koji vrti Nvidia Geforce GTX 1050 Ti 4096 MB VRAM OCana sa MSI Afterburner-om za core + 150 MHz i memoriju + 500 Mhz i procesoru Intel Core i5 8300H koji u igrama koristi Turbo na 4.0 GHz

Inače za razliku od overklokane 1050 imam 2-3 FPS-ova manje na tvorničkom clocku. A računam da i Turbo na CPU dodaje snage i stabilniji framerate za nekih 1-2 FPS-ova.

Za fluidniji gaming u ovoj igri trebao bi samo isključiti Ray Tracing na Off, Shadows na Medium, Post processing na Medium sve ostalo High-Very High. Čak sam se poigrao i na Can It Run Crysis? postavkama za neke grafiku što neprimjetno utječe na frejmdrop. Za teXtures da ne govorim na Can It Run Crysis? setting igra guta 13 GB RAM-a i 4 GB VRAM-a na 1080p.

Bilo bi još bolje da je grafa RTX da uključim DLSS pa da se još i s time poigram. Jer tako još dobijem frejmrejt više.

play hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Službeno potvrđen Crysis Remastered, stiže i na Sw

Prva verzija je loše radila pa sam obrisao, a ovaj zadnji patch za free verziju radi odlično i opet prolazim. Tu i tamo zatrza na pol sekunde kod loada, mada je čudno jer je igra na SSDu.

 

Ugl. high/very high postavke + RT performance + DLSS @1440p ide 60fps lockano. Moglo bi i na ultra ali nema velike razlike, ovako je grafa tiha na 50% snage.

 

Mada mi je crysis 2 puno bolji, nema još nigdje za download.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice