Službeno predstavljen Huaweijev Nova 2S smartphone

poruka: 8
|
čitano: 3.312
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno predstavljen Huaweijev Nova 2S smartphone".
14 godina
offline
Službeno predstavljen Huaweijev Nova 2S smartphone

Jako dobar (čitaj odličan) hardware u ovom mobitelu srednje klase sa cijenom ispod 3.000kn. Huawei svarno radi kavalitetne, dizajnom lijepe i cijenom prihvatljive uređaje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Službeno predstavljen Huaweijev Nova 2S smartphone

Meni ovo izgleda kao hibridna kopija LG 6, iphonea i Xiaomia A1.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Službeno predstavljen Huaweijev Nova 2S smartphone

i oni su krenili štancat ih na traci, svako drugi dan neki novi mob od huaweia

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 10:49 (Makić).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Službeno predstavljen Huaweijev Nova 2S smartphone

Krenuli stopama Samsunga i pola ih neće dobivat update.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Službeno predstavljen Huaweijev Nova 2S smartp
metallic kaže...

Meni ovo izgleda kao hibridna kopija LG 6, iphonea i Xiaomia A1.

 Ma sve je to postalo isto...

Dvostruke kamere, senzori za sve živo i puno piksela na kamerama i ekranima..

Isto tako je sve to postalo bezvrijedno jer više ne prođe mjesec, a da neki proivođač ne predstavi nešto bolje od prošlomjesečnog izdanja..dosta jadno po meni!

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 10:53 (Zin8).
12 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Huaweijev Nova 2S smartp
MasterOfDisaster kaže...

Jako dobar (čitaj odličan) hardware u ovom mobitelu srednje klase sa cijenom ispod 3.000kn. Huawei svarno radi kavalitetne, dizajnom lijepe i cijenom prihvatljive uređaje.

 Samo im je software žalost. Na jednakom hardwareu čak i Samsung radi glađe.

14 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Huaweijev Nova 2S smartp
BlueMax kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Jako dobar (čitaj odličan) hardware u ovom mobitelu srednje klase sa cijenom ispod 3.000kn. Huawei svarno radi kavalitetne, dizajnom lijepe i cijenom prihvatljive uređaje.

 Samo im je software žalost. Na jednakom hardwareu čak i Samsung radi glađe.

Pa eto ne bi se složio. OS im je izrazito lagan i brz jedino što dosta podsjeća na iOS. Imao sam Mate 8 i žena mi ima Honor 8 i jedan i drugi mob rade munjevito brzo bez ikakovih trzuckanja i sličnoga. Po meni Huawei ima najbrži čitač otiska prsta od svih ostalih marki mobova (znam sigurno da ima brže od LG-a, Samsung-a, HTC-a).  

Da mogu svoj LG G6 bi odmah zamjenio uz naravno nadoplatu za Mate 10 Pro, a sa G6 sam prezadovoljan, ali premium uređaji Huawei-a su mi za sada najbolji uređaji od bilo koje druge marke mobitela.

12 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Huaweijev Nova 2S smartp
MasterOfDisaster kaže...
BlueMax kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Jako dobar (čitaj odličan) hardware u ovom mobitelu srednje klase sa cijenom ispod 3.000kn. Huawei svarno radi kavalitetne, dizajnom lijepe i cijenom prihvatljive uređaje.

 Samo im je software žalost. Na jednakom hardwareu čak i Samsung radi glađe.

Pa eto ne bi se složio. OS im je izrazito lagan i brz jedino što dosta podsjeća na iOS. Imao sam Mate 8 i žena mi ima Honor 8 i jedan i drugi mob rade munjevito brzo bez ikakovih trzuckanja i sličnoga. Po meni Huawei ima najbrži čitač otiska prsta od svih ostalih marki mobova (znam sigurno da ima brže od LG-a, Samsung-a, HTC-a).  

Da mogu svoj LG G6 bi odmah zamjenio uz naravno nadoplatu za Mate 10 Pro, a sa G6 sam prezadovoljan, ali premium uređaji Huawei-a su mi za sada najbolji uređaji od bilo koje druge marke mobitela.

 Na tim jačim modelima se razlika toliko ne uočava. Moja žena ima P9 Lite 2017 (3GB) a sin ima P9 Lite mini 2017 (2GB). Po snazi hardwarea P9 Lite 3GB je dosta iznad Samsunga J5 2016 kojeg žena također ima. Unutar aplikacija to se primijeti ali u samo radu s OS-om (scrolanje, postavke...) Samsung J5 radi znatno glađe, bez ikakvih trzaja i laga za razliku od Huaweija. Ženi je to dovoljno da proglasi J5 boljim i bržim mobitelom.

Za čitač otisaka potvrđujem da je puno bolji i brži na njihovim mobitelima nego na mom S8.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice