Službeno predstavljen Xiaomijev gamerski smartphon

poruka: 6
|
čitano: 2.229
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno predstavljen Xiaomijev gamerski smartphon".
6 godina
offline
Službeno predstavljen Xiaomijev gamerski smartphon

Ako ne vrti Crysis na high...uzalud vam trud svirači

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Službeno predstavljen Xiaomijev gamerski smartphon

Kaj se to točno može igrati na tim ružnim mobitelima? Clash of Clans? Da bar ima za kupiti neki lijepi 4" mobitel jednostavnog dizajna. Nešto u stilu prekrasnog Iphonea 5s i sl.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Službeno predstavljen Xiaomijev gamerski smartphon

Meni baš ful kul izgleda, uzeo bi ga zbog agresivnog dizajna i ledica sa strane/iza.

Problem je što baš i nije gejmerski jer nema 90+hz zaslon i duple zvučnike.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Službeno predstavljen Xiaomijev gamerski smartphon

Ti gamerski mobiteli mi nikad nisu bili jasni. Sve stvari koje može vrtjeti "gamerski" smartphone, to može svaki mobitel današnjice u tom ili nižem cijenovnom rangu. Svi imaju iste procesore, istu (siromašnu) ponudu igara itd.

Po čemu jedan K20 Pro ili Pocophone nije gamerski smartphone a ovaj jest? Nije to kao kod kompova i konzola pa da ima nekakve razlike u ponudi igara i onoga što može ponuditi hardverski.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Xiaomijev gamerski smart
antimadridista kaže...

Ti gamerski mobiteli mi nikad nisu bili jasni. Sve stvari koje može vrtjeti "gamerski" smartphone, to može svaki mobitel današnjice u tom ili nižem cijenovnom rangu. Svi imaju iste procesore, istu (siromašnu) ponudu igara itd.

Po čemu jedan K20 Pro ili Pocophone nije gamerski smartphone a ovaj jest? Nije to kao kod kompova i konzola pa da ima nekakve razlike u ponudi igara i onoga što može ponuditi hardverski.

Gaming ti se razlikuje, po skupoći, ružnoći(dječiji dizajn), mozda dz jače komponente//hlađenje.

 

Iako da završim u sretnom tonu, bar ovi//XIAOMI ne divljaju cijenama i nisu gadljivi.

coffe,coffe,coffe.....
14 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Xiaomijev gamerski smart
antimadridista kaže...

Ti gamerski mobiteli mi nikad nisu bili jasni. Sve stvari koje može vrtjeti "gamerski" smartphone, to može svaki mobitel današnjice u tom ili nižem cijenovnom rangu. Svi imaju iste procesore, istu (siromašnu) ponudu igara itd.

Po čemu jedan K20 Pro ili Pocophone nije gamerski smartphone a ovaj jest? Nije to kao kod kompova i konzola pa da ima nekakve razlike u ponudi igara i onoga što može ponuditi hardverski.

-agresivan dizajn

-naprednije hlađenje

-ledice

-vrlo niski touch odaziv

-najjači procesor/gpu dostupan

-poseban dio sučelja namjenjen isključivo za igre i gumb koji ga pokreće

-mogućnost jačeg pritiska na zaslon i on to registrira kao zaseban gumb

-mogućnost max-outanja preformansi na klik

-prikaz cpu frekvencije, stanja baterije, temperature cpua

..

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice