Snimka kratera dodatno produbila misterij rakete k

poruka: 10
|
čitano: 8.475
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snimka kratera dodatno produbila misterij rakete k".
6 godina
offline
Snimka kratera dodatno produbila misterij rakete k

Koje glupo pitanje...zna se...mali zeleni...sivi...reptilijanci...promatraju nas odozgora...i čude se...htjeli bi na mjesec A jedne druge gledamo preko ciljnika...klanjamo se izmišljenim...nevidljivim...oni vjerojatno umiru od smijeha...koja smo mi glupa vrsta

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Snimka kratera dodatno produbila misterij rakete k

Ima li života u svemiru ? Teško je odgovoriti. Neki  odlučno niječu, neki zastupaju Fermijev paradoks,a neki  uvjereno tvrde: Da ,izvanzemaljske civilizacije postoje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimka kratera dodatno produbila misterij rakete k

Je li ikom palo na pamet da je ostatak rakete pao na rub postojećeg kratera i da je to uzrok dvostrukog kratera ?

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snimka kratera dodatno produbila misterij rake
suzana graf kaže...

Ima li života u svemiru ? Teško je odgovoriti. Neki  odlučno niječu, neki zastupaju Fermijev paradoks,a neki  uvjereno tvrde: Da ,izvanzemaljske civilizacije postoje.

 a koji smo mi tu q? ako u svemiru ima mjesta za ovakvu gamad, ima i za sve i svakoga, samo je dovoljno raspršeno (nadam se) da se ikad igdje sretnemo. a i zašto bismo. ostavimo to filmovima. na svu sreću, svemir je ne samo jaaaaaaaaaaako velik, nego većina nije u stanju pojmiti to prostranstvo pa misli kako je sve tu, iza ugla. e, nije. ni na zemlji nismo sami: sveukupnog života ima nekih 8,5 milijuna vrsta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Snimka kratera dodatno produbila misterij rakete k

Točno se vidi da je lijevo stariji krater sa erodiranim rubom a desno novokreirani. Pretpostavljam da su već uporedili fotografiju sa starijom mapam kratera. Da su oba kratera nastala istovremeno ili u vrlo kratkom vremenu bili bi sastavljeni bez ovog oštrog zida između.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Snimka kratera dodatno produbila misterij rake
Pixel kaže...

Je li ikom palo na pamet da je ostatak rakete pao na rub postojećeg kratera i da je to uzrok dvostrukog kratera ?

 

Nije nikome, ja mislim da je Bugov forum jedino mjesto na kojem se nalaze pravi odgovori. NASA već odavno kaska za astronomima s foruma.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Re: Snimka kratera dodatno produbila misterij rake
suzana graf kaže...

Ima li života u svemiru ? Teško je odgovoriti. Neki  odlučno niječu, neki zastupaju Fermijev paradoks,a neki  uvjereno tvrde: Da ,izvanzemaljske civilizacije postoje.

 

Mogućnost da smo sami u svemiru jednako je zaštrašujuća kao ona da nismo.

 

 - Arthur C. Clarke

 

 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Snimka kratera dodatno produbila misterij rake
Savršeno mjesto za landing sljedeće Mjesec misije.
 
0 0 hvala 0
Re: Snimka kratera dodatno produbila misterij rake
silvio3105 kaže...
Savršeno mjesto za landing sljedeće Mjesec misije.

 

postoji li neki vrlo bitni razlog slijetanja na mjesec? Koliko sam shvatio nisu odlazili jer jednostavno nisu imali što pametnog istraživati tamo, pa nije bilo smisla trošiti milijarde čisto iz razloga "zato jer možemo".

 

 

21 mjesec
protjeran
offline
Re: Snimka kratera dodatno produbila misterij rake
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
silvio3105 kaže...
Savršeno mjesto za landing sljedeće Mjesec misije.

 

postoji li neki vrlo bitni razlog slijetanja na mjesec? Koliko sam shvatio nisu odlazili jer jednostavno nisu imali što pametnog istraživati tamo, pa nije bilo smisla trošiti milijarde čisto iz razloga "zato jer možemo".

 

 

 Rudarenje, rjetki metali, baza da daljnje istrazivanje svemira posto je jeftinije lansirati rakete.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice