Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

poruka: 32
|
čitano: 8.061
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g".
6 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

Baš šteta...Evo Putin do sada za specijalku potrošio 100 milijardi dolara...Nato vjerojatno bude isto...Znači 200 milijardi...100 tisuća ubijenih...za K...kao i u svemu...bude stradala sirotinja...bogati budu iznad tih 65cm

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
11 0 hvala 0
6 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g


Some say the end is near
Some say we'll see Armageddon soon
Certainly hope we will
I sure could use a vacation from
This bullshit three ring circus sideshow
Of freaks here in this hopeless fucking hole we call L.A.  
The only way to fix it is to flush it all away
Any fucking time, any fucking day
Learn to swim, see you down in Arizona Bay
Fret for your figure and fret for your latte and
Fret for your lawsuit and fret for your hairpiece and
Fret for your Prozac and fret for your pilot and
Fret for your contract and fret for your car
It's a bullshit three ring circus sideshow
Of freaks here in this hopeless fucking hole we call L.A.  
The only way to fix it is to flush it all away
Any fucking time, any fucking day
Learn to swim, see you down in Arizona Bay
Hey, hey, hey, hey, hey, hey
Hey, hey, hey, hey, hey, hey
Hey, hey-ah, hey, hey, hey-ah
Hey, hey-ah, hey
Some say a comet will fall from the sky
Followed by meteor showers and tidal waves
Followed by fault lines that cannot sit still
Followed by millions of dumbfounded dipshits
And some say the end is near
Some say we'll see Armageddon soon
I certainly hope we will
I sure could use a vacation from this
Stupid shit, silly shit, stupid shit
One great big festering neon distraction
I've a suggestion to keep you all occupied
Learn to swim, learn to swim, learn to swim
'Cause Mom's gonna fix it all soon
Mom's coming 'round to put it back the way it ought to be
[Verse 4]
Learn to swim, learn to swim, learn to swim, learn to swim
Learn to swim, learn to swim, learn to swim, learn to swim
Fuck L. Ron Hubbard, and fuck all his clones
Fuck all these gun-toting hip gangster wannabes
Learn to swim, learn to swim, learn to swim, learn to swim
Learn to swim, learn to swim, learn to swim, learn to swim
Yeah, fuck retro anything, fuck your tattoos
Fuck all you junkies, and fuck your short memory
Learn to swim, learn to swim, learn to swim, learn to swim
Learn to swim, learn to swim, learn to swim, learn to swim
Yeah, fuck smiley glad-hands with hidden agendas
Fuck these dysfunctional insecure actresses
Learn to swim, learn to swim, learn to swim, learn to swim
Learn to swim, learn to swim, learn to swim, learn to swim
'Cause I'm praying for rain
I'm praying for tidal waves
I want to see the ground give way
I want to watch it all go down
Mom, please flush it all away
I want to see it go right in and down
I want to watch it go right in
Watch you flush it all away
[Verse 6]
Yeah, time to bring it down again
Yeah, don't just call me pessimist
Try and read between the lines
And I can't imagine why you wouldn't
Welcome any change, my friend
I want to see it come down
Bring it down
Suck it down
Flush it down
Hey, hey, hey, hey, hey, hey
Hey, hey, hey, hey, hey, hey
Hey, hey, hey, hey, hey, hey
Hey, hey, hey, hey, hey, hey
Hey, hey, hey, hey, hey, hey
Hey, hey, hey, hey

NULL!=NULL
 
12 0 hvala 4
15 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

najpametnije je oštro ga osuditi na skupštini UN + sankcije EU i sve će biti ok. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
24 0 hvala 1
8 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

 

brblj truc pljuc.

 

Po svim najavama vec smo trebali biti 4 metra ispod mora, samo friendly reminder:

 

"Former President Barack Obama and his family have completed the purchase of a $11.75 million waterfront house situated on nearly 30 acres on Martha's Vineyard – an affluent island located south of Cape Cod in Massachusetts. And it is stunning.

 

The expansive 6,892-square-foot house sits on nearly 30 secluded acres fronting the Edgartown Great Pond between Slough Cove and Turkeyland Cove, with views of the Atlantic ocean."

 

Niti jedna od tih njuski nece blebnuti 12 milijuna za nesto za sto su sigurni da ce potonuti pod vodu za godinu dvije, deset.

 

Stoga te baba roga, baba jaga, Keanu Reeves, strucljaci su rekli zabrinuto storije za plasenje puka potopi u lavor.

 

Pardoniram, zaboravio sam staviti link na clanak. Sa slikama.

 

Link: https://www.homesandgardens.com/news/president-obama-new-house-marthas-vineyard

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2022 13:17 (Gebirgs).
 
7 10 hvala 2
16 godina
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
Ovaj čovjek je to dobro objasnija.
Svako desetljeće neka nova "kriza" koja je samo zagorčala život ljudima, digla cijene i spustila ti kvalitetu života.

 
7 4 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
Gebirgs kaže...

 

brblj truc pljuc.

 

Po svim najavama vec smo trebali biti 4 metra ispod mora, samo friendly reminder:

 

"Former President Barack Obama and his family have completed the purchase of a $11.75 million waterfront house situated on nearly 30 acres on Martha's Vineyard – an affluent island located south of Cape Cod in Massachusetts. And it is stunning.

 

The expansive 6,892-square-foot house sits on nearly 30 secluded acres fronting the Edgartown Great Pond between Slough Cove and Turkeyland Cove, with views of the Atlantic ocean."

 

Niti jedna od tih njuski nece blebnuti 12 milijuna za nesto za sto su sigurni da ce potonuti pod vodu za godinu dvije, deset.

 

Stoga te baba roga, baba jaga, Keanu Reeves, strucljaci su rekli zabrinuto storije za plasenje puka potopi u lavor.

 

Pardoniram, zaboravio sam staviti link na clanak. Sa slikama.

 

Link: https://www.homesandgardens.com/news/president-obama-new-house-marthas-vineyard

Kazes za "godinu, dvije, deset", a u clanku se spominje 100-200 godina. Dakle komentiras bez da procitas clanak. 

3 godine
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
More se diže 3mm na godinu. Nije da će se potop desiti preko noći, onima koji imaju - boli ih briga. Zna se ko uvijek najebe.
10 godina
protjeran
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

Dragi Sandro,od tvojih članaka u zadnje vrijeme čovijek stane i zamisli se koliko čovijek može biti ili glup ili plaćen.Meni se ipak čini da nisi toliko prvo već nekako ovo drugo.Ali pazi plaćaju te isti oni koji su protekle 2.godine boli ljude s EX.cijepivom (mRNA genetskim eliksirom mladosti) tako da sad imamo porast raka preko 200% u RH.Sad isti plaše ljude da se odreknu Auta,Vlastite imovine i na kraju slobode i vlastite duše.Tanak ti je led po kojemu gaziš a novac vrlo krvav.Treba moći zaspati bez osjećaja krivnje.lp

Moj PC  
4 17 hvala 0
10 godina
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
McFly333 kaže...

Dragi Sandro,od tvojih članaka u zadnje vrijeme čovijek stane i zamisli se koliko čovijek može biti ili glup ili plaćen.Meni se ipak čini da nisi toliko prvo već nekako ovo drugo.Ali pazi plaćaju te isti oni koji su protekle 2.godine boli ljude s EX.cijepivom (mRNA genetskim eliksirom mladosti) tako da sad imamo porast raka preko 200% u RH.Sad isti plaše ljude da se odreknu Auta,Vlastite imovine i na kraju slobode i vlastite duše.Tanak ti je led po kojemu gaziš a novac vrlo krvav.Treba moći zaspati bez osjećaja krivnje.lp

 Manje bunike i više slušati psihijatra i redovito uzimat tablete.

Nadglednik dina
14 godina
protjeran
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
McFly333 kaže...

Dragi Sandro,od tvojih članaka u zadnje vrijeme čovijek stane i zamisli se koliko čovijek može biti ili glup ili plaćen.Meni se ipak čini da nisi toliko prvo već nekako ovo drugo.Ali pazi plaćaju te isti oni koji su protekle 2.godine boli ljude s EX.cijepivom (mRNA genetskim eliksirom mladosti) tako da sad imamo porast raka preko 200% u RH.Sad isti plaše ljude da se odreknu Auta,Vlastite imovine i na kraju slobode i vlastite duše.Tanak ti je led po kojemu gaziš a novac vrlo krvav.Treba moći zaspati bez osjećaja krivnje.lp

Ne preskakati tarapiju!

8 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

Đaba nam svo znanje,tehnologija,novac ... ovo više nitko ne može zaustaviti ili popraviti.

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
Nuklearna zima sve popravlja i resetira.
najdix
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

"Nekad tijekom protekla dva stoljeća, Thwaites je klizio i do 2,1 kilometra na godinu, dvostruko brže nego u razdoblju između 2011. i 2019. godine."

 

Što je tada bio uzrok? Što širite paniku?

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

Covek koji zivi u strahu spreman je izgubiti svoju slobodu, svoju imovinu, cak i svoj vlastiti zivot.
Takav covek ce sve da uradi samo da bi se koliko toliko resio straha i osecao sigurno.
Takvim covekom je lako manipulisati, lako vladati, lako mu je sve uzeti, samo je potrebno da poveruje da ce mu to sto gubi obezbediti da se oseca manje prestraseno.

 

Suprotno od toga je covek koji zivi u ljubavi.
Sto vise ljubavi a manje straha to manje i potrebe za bilo cime.
Najbolji primer je kada se covek tek zaljubi, tada zivi u oblacima, sve potreba su mu svedene na minimume.

 

Onima koji zele da vladaju, ljudi bez potreba su nocna mora, jer takvima nije potrebna zastita od bilo cega.
Zato imamo svako malo bolesti, ratove, meteorite, globalna zatopljenja, nuklearne krize, energetske krize, ili komsije/susjede koji su olicenje zla i samo se njih treba resiti i sve ce bude super.

 

Strah = odbijanje, gubitak
Ljubav = privlacenje, prihvatanje, dobitak

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2022 22:15 (cober).
 
5 3 hvala 0
10 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

Ja ne priznam ništa dok nedođe salana voda do Karlovca barem.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
Navodno CBDC i ukidanje gotovine je put prema rjesavanju globalne klime, a vrlo vjerojatno i globalne razine oceana. 🙂
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
Je, postoji cijela povijest klimatskih predvidanja od 70tih na ovamo.

Jedino sto je gotovo sve promaseno, plus oprecno i nekonzistentno ali cemu traziti dlaku u jajetu. 🙂
10 godina
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
Mozda sam u krivu ali cini mi se da ti on samo prevodi clanke prema uredjivackoj politici bol.
3 godine
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
mpapec kaže...
Je, postoji cijela povijest klimatskih predvidanja od 70tih na ovamo.

Jedino sto je gotovo sve promaseno, plus oprecno i nekonzistentno ali cemu traziti dlaku u jajetu. 🙂

 

Kad guraš glavu u pijesak sve je netočno i svi imaju neku tajnu agenudu.

 

Shell and Exxon's secret 1980s climate change warnings | Climate crisis | The Guardian

 

1981 climate change predictions were eerily accurate (phys.org)

7 godina
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni

U međuvremenu...

I want to believe
11 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

Trust umova svijeta ne moze predvidjet sta ce bit za 10 godina a kamoli 200 godina.

Tko zna kakve ce se sve tehnologije razvit u iducih 200 godina i na koji nacin cemo moc utjecat na okolinu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

Zašto se svaka debata danas okrene u roku 2 minute na teorije zavjere, mi jednostavno ne ide u glavu!!!

 

Čim netko ne razumije temu ili mu ne paše šta ta tema sugerira, najlakše je leć da je laž i zavjera i da su sve krivi ONI... i onda otić i pitat Štefa u birtiju jer on zna lika koji zna doktora koji zna bogaisusa i taj nikad ne laže, jer naravno svi mediji lažu i lažu!!!!

 

Opet ću napisat, vaše mišljenje nije činjenica nego samo mišljenje i to u večini primjera bez ikakvih konkretnih dokaza, osim linkova do pseudoznanstvenih seronja koji očajno pokušavaju zaradit pare na klikovima istih budala, tako da ako nemožete sa konkretnim i provjerenim dokazima dokazat vaše baljezganje nemojte ni pisat. Radije preskočite temu, izađite vanka, ajte na pivo sa ekipom i prestanite kenjat po forumu o stvarima kojima nemate pojma (bez obzira koliko ste uvjereni da sve znate na osnovu 3 posta na fejsu, 4 filma na YT i jednog pseudo članka na Wikipediji).

 

Pa al vam je toliko dosadno da morate ukenjat svaku temu sa baljezganjem???

Moj PC  
4 2 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

zanimljiva je ova nova "TRUST THE SCIENCE" religija

 
1 5 hvala 0
3 godine
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
Brki1994 kaže...

U međuvremenu...

 A u međuvremenu su prognoze ispale točne - vidi linkove koje sam stavio....

Matija4321 kaže...

zanimljiva je ova nova "TRUST THE SCIENCE" religija

 A kome vjerovat ako ne znanosti? Lokalnom šamanu?

3 godine
protjeran
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni

Vidio sam ja dosta vaše znanosti zadnje dvije godine, počevši od "iduća dva tjedna su ključna"... tako da "znanosti" sigurno ne.

Ne trebam nikakvog lokalnog šamana, vjerujem svojoj procjeni.

3 godine
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
Matija4321 kaže...

Vidio sam ja dosta vaše znanosti zadnje dvije godine, počevši od "iduća dva tjedna su ključna"... tako da "znanosti" sigurno ne.

Ne trebam nikakvog lokalnog šamana, vjerujem svojoj procjeni.

 

Vjeruješ svojoj procjeni a antarktike vidio nisi.... koje ćemo još gluposti tu pročitati :/

16 godina
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
Pipl mast trast as!

Kad "znanost" ne bude u službi kapitalizma onda ću ozbiljnije doživljavati neke "moderne" teorije.

GMO hrana, jedenje kukaca, pesticidi i herbicdi, plastična i povratna ambalaža, društvene mreže, skok cijena goriva, električni automobili, solarne i vjetro elektrane, "ekološki" porezi i mnoštvo drugih stvari nisu tu radi napretka čovječanstva ili brige za malog čovjeka, već radi povećanja zarade, moći i utjecaja jakih i bogatih.

Lani je Kalifornija i Kanada gorila, ove godine ni blizu tolikl visoke temperature.
Kalifornija uvela restrikcije na vodu a zalijevaju golf terene i subvencionira vodu za uzgajivače badema iako je to kultura s najvećom potrošnjom vode.

Nijemci gase nuklearke a pale ugljen.

U Africi korona nije napravila nikakvu štetu unatoč nedostatku cjepiva, nepostojećem zdravstvu i niskom standardu dok u razvijenom zapadnom svijetu hara i ubija desetke milijuna. Možda je to socijalno osjetljiva bolest pa je odlučila poštedjeti jadne Afrikance koji nemaju za cjepivo.

Cijeli zapad optužuje Rusiju za agresiju na Ukrajinu dok ubija po bliskom istoku, podržava izraelski režim koji je u razini s nazi njemačkom, progoni zviždače koji otkrivaju ratne zločine, cenzurira ogroman dio interneta (zašto primjerice ne možemo u "slobodnoj" Europi posjetiti RT.com nego je stranica blokirana?) itd.

Ali vi vjerujte "znanosti", nemojte slučajno ništa preispitivati ili tražiti informacije sa više mjesta jer kao i ostale stvari u vašem životu, oni rade za vaše dobro i za napredak cijelog svijeta i zato nam je ovako dobro i samo će ići na bolje.

Što, nije baš? Vjerojatno zbog zlih ultra bogatih teoretičara zavjere koji ritualno spaljuju milijarde tona co2, truju polarne medvjede mikro plastikom, lansiraju rakete koje stvaraju ozonske rupe i uzimaju limun i kukurmu kad su prehlađeni umjesto da vjeruju znanosti i silnim znanstvenicima u humanitarnim organizacijama poput Pfizera, Googla, Shella, Tesle, Boeinga i sl dobrotvora.

 
5 5 hvala 0
15 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

Rusi su ista šugava gamad ko i ameri.. pogledaj povijest i ne opravdavaj diktatora.. Kod teoretičara zavjere je sve ili crno ili faking bijelo.. nema sredine.. zbog toga vas prosječni čovjek nikad nebude shvaćao ozbiljno... Ja još čekam određenu umjerenu skupinu ljudi da ispliva između nosača folije i ignoranata.. Onda možemo dalje.. Ovak ne

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasni
@Mar - brkaš znanost i politiku
5 godina
offline
Snimke oceanskog dna potvrđuju da je najopasniji g

Ne(u)kim mudracima ovog foruma nije baš najbistrije da Zemlja nije savršena sfera nego geoid s gravitacijskim anomalijama, pa niti razina mora nije svugdje jednako raspoređena - tako je npr. jedna regija u Indijskom Oceanu čak 100 metara ispod nivoa na kojem bi trebala biti.
A nije svejedno niti je li povećanje nivoa za pola metra u nekom norveškom fjordu, ili recimo uz obalu Bangladeša koji je ravan ko Panonska nizina i da će tamo svaka malo jača oluja poplavljivati slanom vodom tisuće kvadratnih kilometara njegovih usjeva, i tako izazivati masovnu glad, zarazne boleštine i migracije miliona ljudi.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2022 9:32 (Al Crane).
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice