Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG

poruka: 10
|
čitano: 3.562
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG".
13 godina
offline
Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG

dali će ista biti dostupna i na mobilnoj inačici?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG
Gale92 kaže...

dali će ista biti dostupna i na mobilnoj inačici?

 Hoće, ali trenutno još nije dostupna za igranje, no bude uskoro.

 

Evo što sve donosi patch za mobilnu verziju:

 

PUBG Mobile 0.10.0 Vikendi snow map update patch notes

 

  • Vikendi: a 6km x 6km snow map
  • New weather added: Snow
  • Vikendi-exclusive vehicle: Snowmobile
  • Snowball Fight added to Vikendi's Spawn Island.
  • Added a Snow theme to the main menu. Collect bells from all Classic mode matches and exchange them for rewards at the event centre.
  • Added Arabic language support.
  • Added cross-server matchmaking. After enabling, players have a chance to be matched with players of the same tier on other servers.
  • Players that repeatedly exit matches right after starting will now be banned from finding matches for a certain period of time.
  • Players may now report suspicious behaviour while spectating after dying.
  • Added a display for Crew Challenge winners on Erangel's Spawn Island.
  • Players now can collect all daily mission awards at once.
  • New commands added to Quick Chat.
  • Added Firearms Finish Upgrade System, where players can use materials at the Lab to upgrade certain weapon finishes, in order to get additional kill effects, unique kill broadcasts, and death crate appearances.
  • Added Lucky Treasure, a feature that gives players a chance to get the upgradable weapon finish Glacier - M416 when they finish daily missions.
  • Added Season spending rewards. Spend different amounts to get excellent rewards and large discounts on firearm finishes.
  • Added a feature in the backpack to show sources of unobtained items when tapped.
  • Other Improvements: Players now do not need to select a second language for matchmaking and chat. Chat system now takes up less memory and stores more messages. Shop's front page has been optimized to emphasise themes of each major update.
...
13 godina
offline
Re: Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG
Gale92 kaže...

dali će ista biti dostupna i na mobilnoj inačici?

 

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
12 godina
protjeran
offline
Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG

Nova mapa je brutalna, zahtjevnija naspram ostalih i to poprilicno, nakrcana objektima i drvecem, travom itd, stvarno krasno izgleda i uzitak je na njoj igrati, jos samo da matchmaking ubrzaju ili da izmisle brzi respawn na mapi jer meni nikao ne sjeda to cekanje u meniju, pa onda let, pa pad, pa lotanje..sljedece sekunde si mrtav i ajmo opet sve iz pocetka...lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG

CoD igraj

16 godina
moderator
online
Re: Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG
Gale92 kaže...

dali će ista biti dostupna i na mobilnoj inačici?

 Objavili su i dva teasera:

 

 

...
8 godina
offline
Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG

ja imam neki čudan stutter na toj mapi..na test serveru je radilo dobro

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG
sseennoonn kaže...

ja imam neki čudan stutter na toj mapi..na test serveru je radilo dobro

 ... mislim da bi ti bilo lakse u zivotu da koji puta bacis oko na pubg temu, koja postoji na ovom forumu...

 

.... btw. Vikendi je vrhunski odradjena mapa, primjer kak se to radi i mogla bi bez beda funkcionirati i ukrasti "show" u bilo kojoj drugoj pucacini... koje olaksanje nakon klaustrofobije Sanhoka...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG

Nisam stigao odigrati na official serverima, već samo testnima i nije mi baš sjela.

Baš suprotno od nekih, meni je Sanhok daleko najbolja mapa, nakon što je izišla prve dvije nisam ni igrao. Ali daleko od toga da je savršena.
Nažalost od sat-dva dnevno što mogu izdvojit za igranje, koja onda provedem lootanjem, trčeći sat vremena za krugom i onda me netko spuca iz od nekud mi nije iskustvo koje isčekujem. 

 

Meni ovo djeluje spin off prve mape sa malo snjega koji je katastrofalno optimiziran (i5 8600k, GTX 1080 Ti - skoro sve na low/very low, 2560x1440, avg: 40-80 fpsa).

Osim lošeg fpsa, imao sam problema sa lightningom, ugl. smjer svjetlosti se mjenja u ovisnosti kako se ja okrećem što jako smeta dok igram.

 

Ono što mi se sviđa je sam razmještaj kuća i pozicije, dosta su to solidno izveli, na mapi ima stvarno zanimljivih stvari,

dropovi su mi čak ok, snajperi i scopeovi su bili puno rijeđi kao i generalno loot što je očito posljedica veće mape.

 

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Snježna mapa Vikendi stigla u PUBG
Pa i bit je da se potrudis naci bolje oruzje, a ne da te doceka sve u prvoj kuci.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice