Sonda OSIRIS-REx vraća se na Zemlju s uzorcima ast

poruka: 4
|
čitano: 2.043
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sonda OSIRIS-REx vraća se na Zemlju s uzorcima ast".
9 godina
offline
Sonda OSIRIS-REx vraća se na Zemlju s uzorcima ast

Jel gledao netko film "Trag života"?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2021 10:20 (Thinker).
 
3 0 hvala 0
Sonda OSIRIS-REx vraća se na Zemlju s uzorcima ast

Ehh ... rodili smo se poslije vremena kada su najveća čuda na Zemlji već istražena a puno prije vremena kada bi imali tehnologiju za iole ozbiljnije putovanje svemirskim bespućima.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sonda OSIRIS-REx vraća se na Zemlju s uzorcima
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ehh ... rodili smo se poslije vremena kada su najveća čuda na Zemlji već istražena a puno prije vremena kada bi imali tehnologiju za iole ozbiljnije putovanje svemirskim bespućima.

 

 

 Eh, imenjače, još ima čuda na ovoj našoj zemljici. Kažu da je još 80% živih vrsta nepronađeno. A ovo sa Ozirisom je krasna stvar, briljantan primjerak inženjerstva, nebeske mehanike i tko zna čega sve ne. A tehnologija za svemirska bespuća se razvija, možda ne onoliko brzo koliko bi mi željeli ali ipak ide naprijed. Tko zna, možda za moga života stvarno doživim da ljudi odu (i vrate se) na Mjesec, Mars i dalje. Teško je reći da ovo nisu uzbudljiva vremena, hoćeš po dobru ili po zlu. 

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Sonda OSIRIS-REx vraća se na Zemlju s uzorcima ast

kaj si nisu dobri z đepencima pa da pitaju kaj je davno dofurala hayabusa? ili svatko za se travu pase? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice