Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

poruka: 70
|
čitano: 16.058
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5".
13 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
BlueMax kaže...
XXX kaže...

 

 Nitko ne spori da X nema bolju grafiku, nativnih 4k tamo gdje to PS4 pro nemoiže, stabilniji framerate i td...

 

Problem je kaj ti na X-u nemaš

 

 

 

 

dok istovremeno na kompu imaš skoro sve kao i na BOX-u, ali na kompu imaš to isto koji rastavlja taj X na proste faktore.

 

To ti potvrđuju i prodajni rezultati, gdje je slabija konzola došla do sto milijuna prodanih primjeraka...

 Jesi li primjetio da sve igre koje si nabrojao pripadaju istom žanru? Nekakav akcijski rpg/adventure.

I sve su one "prijeđi i zaborravi".

Igre koje omogućavaju stotine pa i tisuće sati zabave nisu PS ekskluzive i puno se bolje i ugodnije igraju na PC-ju nego na PS-u ako uopće i postoje za PS. MMO, FPS, RTS... su zbog neprilagođenosti kontrola potpuno zanemarene.

Jedino što stvarno cijenim kod PS-a su sportske simulacije. Izvalim se u fotelju i igram nogomet, američki nogomet, vozim GT... i iako je isto moguće (dobro, nema GT-a ali tu su neke čak i bolje simulacije) i na PC-ju nije mi to to.

Ali bi mi na Xboxu zbog bolje grafike to isto bilo još bolje nego na PS-u. 

 

 Stari došao si nas na temu PS5 uvjeravati kako nemamo pojma i da je XBOX bolja konzola od PS4 odi na temu XBOX pa se "leči".

Ne kužim na temi PS pametuješ o XBOX.

E moj rođo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 20:16 (hummer0).
12 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
hummer0 kaže...

 

 Stari došao si nas na temu PS5 uvjeravati kako nemamo pojma i da je XBOX bolja konzola od PS4 odi na temu XBOX pa se "leči".

Ne kužim na temi PS pametuješ o XBOX.

E moj rođo.

 Nikoga ja ne uvjeravam ništa. Niti sam igdje napisao da je Xbox bolji. Samo se ne slažem da je PS apsolutno najbolji nego iznosim svoje mišljenje o svim igračim platformama. Znači konkretno mišljenje a ne šuplje baljezganje ko ovaj tvoj post.

Da odem na Xbox temu? Hoću kad i ako kupim Xbox.

13 godina
online
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

 Ok, imaš ti svoje mišljenje. Ali, zar prodajni rezultati i situacija na tržištu ne govore sami po sebi ?

9 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Xbox X skalira 4k rezu na trenutke kad nema puno tog na ekranu, i to samo u nekim igrama i zove se dinamic resolution a vidim da tu neki gruvaju da xbox ima nativnu 4k rezu. Ima jaci hardware jer je izašao dosta poslije pro konzole. Toliki brane xbox a ps4 prodan u skoro 100 milijuna primjeraka. Jeste li vidjeli onu smijuriju xbox digital only. Izbacili citac diskova i ostavili 1tb hdd i prodaju po mrvicu manjoj cijeni. Ali dobijete i Minecraft uz nju.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
PC forever.
 
1 6 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Deva2802 kaže...
PC forever.

 Master rejs križar

15 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
BlueMax kaže...
* * *

 

* * * Sve više igara se svodi na ogromne cut sceense pa više ne znaš jel cutsceene u biti onih nekoliko minuta što pritišćeš tipke koje se pokazuju na ekranu između beskonačnih dijaloga.

 

Na početku teme je spomenut Uncharted 4. Nebitno koliko smatram da je ta igra precijenjena kao i svaki Uncharted ranije i da je bilo koji Tomb Rider puno bolji, ta igra me izludila. Cutsceensi su valjda 5 puta duži od gameplaya. Možeš birati hoćeš li ostarjeti gledajući ih ili ćeš ih preskakati pa pojma ne imati od kud te sad ispod nekotg glupog zapaljenog kamiona. I onda "press Δ" pa "press □"....  sranje

Kod God of Wara su dijalozi nešto zanimljiviji pa mislim da sam ih odgledao bar 5% a i grafika je napokon next gen (barem bila do ove najave PS5).

 

 

Ako me išta nervira jesu ti dijalozi kao što su barem u Dragon Age prvom bili... izluđivali su me.. pa bogo mili umjesto da se igram ja gledam nešto.

Šta imam da gledam, daj mi filmsko iskustvo kao što je Unreal II bio i kao što je Half-Life 2 bio.

Znao sam da su te Uncharted i God of Wars sran*e od igara za nas stare PC-jaše iz doba prvog DOOM-a. Ali treba netko ovako da to i javno kaže.

Gledam gampeply od tog God of Wars i samo nešto mlati sa onim čekićem pa mlati pa mlati, šta uopće radi? odustajem od konzola def. Htio sam konozolu da mogu se uvaliti u fotelju i da se opustim (sigurno se uz World in Conflict ne mogu uvaliti u fotelju) radi platformera kao što je Ori and Blind Forest te Trine ali vidim da to isto mogu preko PC-a dobiti preko nekoga kontrolera.

15 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
XXX kaže...
* * *

 

Problem je kaj ti na X-u nemaš

 

* * *

Svaka tebi čast na trudu a na koji god (a nisam naravno na sve) trokut kliknuo dobio sam neke Trailere. nema mi glupljih stvari od trailera za video igre. Ok da je za film ali za video igru i onda igraš nešto što je u pixelima a Trailer napravljen u CGI-u.

Aaa.. ubili ste mi apetit za konzolama.

13 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Envy kaže...
BlueMax kaže...
* * *

 

* * * Sve više igara se svodi na ogromne cut sceense pa više ne znaš jel cutsceene u biti onih nekoliko minuta što pritišćeš tipke koje se pokazuju na ekranu između beskonačnih dijaloga.

 

Na početku teme je spomenut Uncharted 4. Nebitno koliko smatram da je ta igra precijenjena kao i svaki Uncharted ranije i da je bilo koji Tomb Rider puno bolji, ta igra me izludila. Cutsceensi su valjda 5 puta duži od gameplaya. Možeš birati hoćeš li ostarjeti gledajući ih ili ćeš ih preskakati pa pojma ne imati od kud te sad ispod nekotg glupog zapaljenog kamiona. I onda "press Δ" pa "press □"....  sranje

Kod God of Wara su dijalozi nešto zanimljiviji pa mislim da sam ih odgledao bar 5% a i grafika je napokon next gen (barem bila do ove najave PS5).

 

 

Ako me išta nervira jesu ti dijalozi kao što su barem u Dragon Age prvom bili... izluđivali su me.. pa bogo mili umjesto da se igram ja gledam nešto.

Šta imam da gledam, daj mi filmsko iskustvo kao što je Unreal II bio i kao što je Half-Life 2 bio.

Znao sam da su te Uncharted i God of Wars sran*e od igara za nas stare PC-jaše iz doba prvog DOOM-a. Ali treba netko ovako da to i javno kaže.

Gledam gampeply od tog God of Wars i samo nešto mlati sa onim čekićem pa mlati pa mlati, šta uopće radi? odustajem od konzola def. Htio sam konozolu da mogu se uvaliti u fotelju i da se opustim (sigurno se uz World in Conflict ne mogu uvaliti u fotelju) radi platformera kao što je Ori and Blind Forest te Trine ali vidim da to isto mogu preko PC-a dobiti preko nekoga kontrolera.

Pa niko vas ni ne sili da kupujete konzole živite u svom svijetu i sretno vam bilo. 

15 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
hummer0 kaže...
* * *

Pa niko vas ni ne sili da kupujete konzole živite u svom svijetu i sretno vam bilo. 

Živimo? Tko mi? Ne razumijem te. Želim da imam svakakvih igračaka, taj PS4 dobiješ na kusur kada kupuješ Titan RTX mrcinu, ali trenutno ne vidim razloga za kupovinu.

Naveo sam dvije platformske igrice gdje je konzola njihov matični svijet. Ali sjećam se kao sad da su PC verzije spojene na Panasonix Plazmu bile wow verzije. Mogao si ispod televizora staviti kantu i hvatati boje koje cure.

Ima li takvih igrica još na PS4, ako da.. da si ga kupim.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice