Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinovativ

poruka: 14
|
čitano: 5.707
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinovativ".
13 godina
offline
Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinovativ

Najinovativniji?? Zbog 3d skenera kojeg ce malo tko koristiti?

Moj PC  
0 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov
Ovi dizajn mjenjaju cesce od apple-a
A obrubi oko ekrana nikad manji.
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinovativ

samo da smanje vise te gornje i donje obrube i sve 5. ovako ti zauzme mjesta u depu kao neki sa osjetno vecim ekranom

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov
Sve bi im oprostio, ali kameru iz firme koja se gura u DSLR svijet i pravi senzore nikad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov

iskreno, tko još kupuje te iphone je budala. isto smeće a drugo pakovanje svake godine

6 godina
protjeran
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov
igy kaže...
Sve bi im oprostio, ali kameru iz firme koja se gura u DSLR svijet i pravi senzore nikad.

 Samo da srede softver za kameru. I to bi već bio bitan napredak.

6 godina
protjeran
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov
Skullscar1989 kaže...

iskreno, tko još kupuje te iphone je budala. isto smeće a drugo pakovanje svake godine

 Top modeli im nisu loši, daleko od toga. Zamjeram im ponekad čudnu politiku određivanja koji će mobitel dobiti nadogradnju i ponekad loš softver za kameru.

16 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov
Ma znam. Nek srede softaware, ali to baš i nije nova priča...
12 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov
Qudek kaže...

Najinovativniji?? Zbog 3d skenera kojeg ce malo tko koristiti?

 A po tvom mišljenju to bi bio...?

13 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov

Apsolutno nijedan, mobitel kao uređaj je blizu ako ne i na samom plafonu razvoja, ne postoji više neznam kakva inovacija, samo godisnji trendovi i polu korisni "novi" featurei...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov
Qudek kaže...

Apsolutno nijedan, mobitel kao uređaj je blizu ako ne i na samom plafonu razvoja, ne postoji više neznam kakva inovacija, samo godisnji trendovi i polu korisni "novi" featurei...

 Koliko malo mašte moraš imati da bi ovako nešto izjavio? "Sve je izmišljeno kaj se moglo izmislit" - svi nemaštoviti ljudi u zadnjih 10 000 godina

13 godina
offline
Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinovativ

Nije niko reko da je sve izmišljeno, ali zbog prirode smartphonea ne postoji više puno mjesta za razvoj, osim ako se pod "inovacije" smatra duple kamere, squeezeable frameovi od mobitela, ili mozda micanje headphone jacka...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov
Qudek kaže...

Apsolutno nijedan, mobitel kao uređaj je blizu ako ne i na samom plafonu razvoja, ne postoji više neznam kakva inovacija, samo godisnji trendovi i polu korisni "novi" featurei...

 Zato te i pitam. I onda kad treba izabrati jedan i ja bi izabrao ovaj jer feature koji donosi je ipak nešto novo. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact - Najinov
Qudek kaže...

Nije niko reko da je sve izmišljeno, ali zbog prirode smartphonea ne postoji više puno mjesta za razvoj, osim ako se pod "inovacije" smatra duple kamere, squeezeable frameovi od mobitela, ili mozda micanje headphone jacka...

 Full hologramski prikazi  i upravljanje 3d aplikacijama , lasersko mjerenje temperature povrsine ili cak unutrasnjosti nekog predmeta ili tijela podesivo do zeljene dubine  , mobilni spektrometar mase , mobilni ct uredjaj koji bi pomogao lijecnicima u pokretu ,....trebam li dalje nabrajati ?

 

Sve bi se to moglo implementirati u ''mobitel ' Nekome korisno ...prosjecnoj '' vulgaris'' osobi  (danasnja vecina , na zalost ) i dalje ce biti potpuna nepoznanica . Jer...bitno je naslikavanje . 

 

Priroda smartphone-a je takva da je razvoj konstantan..ma kako to mizerno bilo

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2017 11:49 (unimatrix001).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice