Sony Xperia XZ3 s dvostrukom kamerom i 6 GB RAM-a

poruka: 7
|
čitano: 2.675
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia XZ3 s dvostrukom kamerom i 6 GB RAM-a".
12 godina
offline
Sony Xperia XZ3 s dvostrukom kamerom i 6 GB RAM-a

Ma sve im je uzalud dok god forsiraju po 1,5cm beskorisnog prostora iznad i ispod ekrana kako bi stavili SONY logo. Zbilja zalosno. Kao magare koje zeli kroz zid proci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ3 s dvostrukom kamerom i 6 GB RA
kerum kaže...

Ma sve im je uzalud dok god forsiraju po 1,5cm beskorisnog prostora iznad i ispod ekrana kako bi stavili SONY logo. Zbilja zalosno. Kao magare koje zeli kroz zid proci.

 a tek stražnja strana? na što to liči

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
12 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ3 s dvostrukom kamerom i 6 GB RA
Zeppelin kaže...
kerum kaže...

Ma sve im je uzalud dok god forsiraju po 1,5cm beskorisnog prostora iznad i ispod ekrana kako bi stavili SONY logo. Zbilja zalosno. Kao magare koje zeli kroz zid proci.

 a tek stražnja strana? na što to liči

Meni je na straznjoj strani dobro sto su stavili kameru na sredinu, a ne kao vecina proizvodaca u cosak. Tako mozes imati bolji grip dok slikas. Jos samo da se maknu od stakla i zamijene ga s kevlarom, carbonom ili polikarbonatom.

9 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ3 s dvostrukom kamerom i 6 GB RA
kerum kaže...
Zeppelin kaže...
kerum kaže...

Ma sve im je uzalud dok god forsiraju po 1,5cm beskorisnog prostora iznad i ispod ekrana kako bi stavili SONY logo. Zbilja zalosno. Kao magare koje zeli kroz zid proci.

 a tek stražnja strana? na što to liči

Meni je na straznjoj strani dobro sto su stavili kameru na sredinu, a ne kao vecina proizvodaca u cosak. Tako mozes imati bolji grip dok slikas. Jos samo da se maknu od stakla i zamijene ga s kevlarom, carbonom ili polikarbonatom.

 Zalosno je da su na novoj X2/3 seriji promjenili taj dizajan na straznjoj strani pa izgleda kao da se baterija napuhala, a nisu iskoristilo to da ubace vec bateriju. Da ne pricam sto su i oni izbacili 3.5mm jack.

10 godina
offline
Sony Xperia XZ3 s dvostrukom kamerom i 6 GB RAM-a

Korisnik sam xperie XZ premium za moje potrebe mobitel je super no prema cijeni ipak bi to trebalo više mobitelu treba dosta vise da se upali u odnosu na samsunga također zbog nepotrebnog loga ostajem bez 1.5 cm ekrana 4k ekran bilo bi savrseno da zaslon preko cijele povrsine... Treba napomenuti da je nesdostatak i flash kod prednje kamere slike i vidiosu bolesno dobri tu im malo tko moze konkurirati ali nasprem ostalih proizvođaca zaostaju sto se zaslona tice... Što se čvrstoće tiče mobitel je izuzetno otporan i to mu je po meni veliki plus

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia XZ3 s dvostrukom kamerom i 6 GB RAM-a

Što se dizajna dotikavle, iza XPERA PREMIUM potop !!!! 

Da su ostavili isti dizajn a smanjili čelo i bradu, vrhunski odrađen posao, ovako, mućak !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Sony Xperia XZ3 s dvostrukom kamerom i 6 GB RAM-a

ako mislis na dizajn xz2 definitivino se slažem ruzno je 

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice