Sonyjev koncept električnog automobila testira se

poruka: 10
|
čitano: 3.338
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sonyjev koncept električnog automobila testira se ".
12 godina
offline
Sonyjev koncept električnog automobila testira se

Gadan.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sonyjev koncept električnog automobila testira
bome svi kreću u lektrična prometala...za razliku od ovih na dinosaure...nema velikih ulaganja...lektro motor... bakterija...šaku lektronike i imaš kočiju
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sonyjev koncept električnog automobila testira
Samo čekam da se otkrije kako može biti jedan šofer inače slijedi prijava zbog piratije i samouništenje. Sony je u mojim očima potrošio sve kredite, slobodno mogu propasti.
Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sonyjev koncept električnog automobila testira
Feudalac kaže...
Samo čekam da se otkrije kako može biti jedan šofer inače slijedi prijava zbog piratije i samouništenje. Sony je u mojim očima potrošio sve kredite, slobodno mogu propasti.

 Di je problem sa Sonyjem? Proizvode najbolje fotoaparate, odlične TV-e, najbolje konzole, odličnu audio opremu... zasrali su samo s mobitelima ali tu se jedino Samsung može boriti s kinezima.

Sonyjev koncept električnog automobila testira se

Prekrasno izgleda ... ova netaknuta austrijska priroda, i taj snijegić, ma idila, predivno je.

 

 

Eh da, na filmu je i nekakav auto. Brmm brmm.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sonyjev koncept električnog automobila testira
Sve je to divno i krasno prvih par dana, al onda bijelo govno ne prestane padat a ralice ne mogu ocistit pa zaglavis kod kuce. Pozdrav iz Tirola
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
8 godina
offline
Re: Sonyjev koncept električnog automobila testira
BlueMax:

Daj molim te. Pola prometa im je iz muzike, filmova i igara a za toliko im je pala prodaja hardvera. Btw, promet je u laganom padu zadnjih 10 ili koliko godina. Televizori im, nakon trinitrona, ne vrijede naziva sony, mobiteli su postali smeće, s fotoaparatima ih ubija Canon koji drži skoro pola tržišta. Tipična rentijerska priča - imaju dvije platforme za distribuciju sadržaja pa cijede autore i korisnike koliko god mogu. Nema tamo više inovacija ni poštena novog proizvoda
Ja rekoh
7 godina
protjeran
offline
Sonyjev koncept električnog automobila testira se

Nije lose sto testiraju u AT, sad po zimi - jer vecina to ne radi.

Lik je kupio u ljeto 2018. New Nissan Leaf, i super, ljeti mu je doseg oko 230km,

sto je i super s obzirom na 270km koje Nissan tvrdi da ima doseg sa 40kWh baterijom.

(to mozda po ravnom, bez vjetra, odjednom, bez klime i puno izazovnog prometa)

 

Al dodje zima, snijeg, noci -15/-20°C, kaze doseg sa grijanjem 80-90km - prodao ga na ljeto 2019.,

spusio dosta love, jer je dao ugraditi i punjac u garazu.

 

A ako Sony bude igrao pametno, da ide na to da baterija ima dobar doseg zimi, onda nece problema biti ni ljeti.

 

Dizajn je onako sasvim OK, recimo to da je mnogo lijepsa Tesla, al vjerujem da ce i po kvaliteti biti puno bolja.

 

Nadam se da samo Sony nece forsirati svoje kablove i konektore za punjenje, koje nisu kompatibilne s nicim,

jer zna se da Sony uvjek forsira svoje formate, medije,  konektore itd.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sonyjev koncept električnog automobila testira
Feudalac kaže...
BlueMax:

Daj molim te. Pola prometa im je iz muzike, filmova i igara a za toliko im je pala prodaja hardvera. Btw, promet je u laganom padu zadnjih 10 ili koliko godina. Televizori im, nakon trinitrona, ne vrijede naziva sony, mobiteli su postali smeće, s fotoaparatima ih ubija Canon koji drži skoro pola tržišta. Tipična rentijerska priča - imaju dvije platforme za distribuciju sadržaja pa cijede autore i korisnike koliko god mogu. Nema tamo više inovacija ni poštena novog proizvoda

 

Skoro sve si fulao kaj si mogo.

 

  • TV-i su im među najboljima na tržištu. Da, ne trpaju ih raznim stvarima ko LG i Samsung, ali ono najosnovnije - odlična kvaliteta prikaza je i dalje top industrije. Jedino je Panasonic uspio napraviti bolji TV.
  • Mobiteli su im odlični i posljednja Xperia 5 II je mnogima najbolji mobitel prošle godine. Pravi mali powerhouse kojem nedostaje jedino bežično punjenje. To što nisu popularniji nije stvar kvalitete, već loše strategije.
  • Njihove ANC (bilo over ear, bilo in ear) slušalice su već par godina najbolje na tržištu i postavile su prag koji svi pokušavaju dostići.
  • S fotićima su napravili čudo i uspjeli se u par godina (u industriji gdje ljudi teško napuštaje svoje marke poput Canona i Nikona) vinuti u top 3 ili čak top 2 proizvođača. Njihove alfe su sinonim kvalitete te ih koriste profesionalci i za video i za fotke.
  • Uz to imaju i odlične BT zvučnike i DAP-ove (walkman) koje mnogi obožavaju (iako je to sad već jako malo tržište). 

 

Praktički, u svaku branšu u koju uđu, uspiju napraviti proizvode koji su ili najbolji ili među najboljima na tržištu. To je vrijedilo i za monitore dok su ih radili i za laptope dok su ih radili. Samo što su im strategija i marketing u banani pa mnogi proizvodi odu u povijest...

8 godina
offline
Re: Sonyjev koncept električnog automobila testira
Dachande:

Ma sve super a prodaja hardvera strmoglavo tone. Zaboravljaš da su potpuno promašili flat screen revoluciju, odglavinjali kroz nju do faze da je država platila tvornicu za proizvodnju ekrana da bi koliko toliko pokušali uhvatiti korak s Korejancima. Kod njih plaćaš ime koje nema veze s LCD ekranima, isti takav se radi u Koreji za dva puta manje novca. Treba li o mobitelima, bankrotima, aferama? Pliz, daj me nemoj
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 21:15 (Feudalac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice