Soundcast VG5 - Za ljubitelje basa

poruka: 6
|
čitano: 8.414
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Soundcast VG5 - Za ljubitelje basa".
15 godina
offline
Soundcast VG5 - Za ljubitelje basa

Koji bi BT zvučnik preporučili da je relativno mali (<1kg), a da obiluje basom? Npr. za vježbanje na otvorenom. Ovaj recenzirani ima bas, ali je previše glomazan.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Soundcast VG5 - Za ljubitelje basa

Zvučnik <1kg teško da može obilovati basom. JBL Flip 5 (600g) ima impresivan zvuk za tak mali volumen i solidan bas.

7 godina
offline
Re: Soundcast VG5 - Za ljubitelje basa
Keso kaže...

Koji bi BT zvučnik preporučili da je relativno mali (<1kg), a da obiluje basom? Npr. za vježbanje na otvorenom. Ovaj recenzirani ima bas, ali je previše glomazan.

 Idi na YT, copy-paste:

Soundcore motion+ review

 

Bio je u Svijet Medija za 640.

Odličan.

Težina 1kg.

 

 

11 godina
offline
Re: Soundcast VG5 - Za ljubitelje basa
gorjanzg kaže...
Keso kaže...

Koji bi BT zvučnik preporučili da je relativno mali (<1kg), a da obiluje basom? Npr. za vježbanje na otvorenom. Ovaj recenzirani ima bas, ali je previše glomazan.

 Idi na YT, copy-paste:

Soundcore motion+ review

 

Bio je u Svijet Medija za 640.

Odličan.

Težina 1kg.

 

 

 

Kupio Soundcore motion+ neki dan nakon sta mi je krepao Jbl Charge 3 i prezadovoljan sam , pogotovo kada sam nastelao ekvilajzer po svom ukusu . Odlican zvucnik za rostilj i ribiciju te cu vjerovatno uzeti jos jedan da ih mogu upariti u stereo . 

 

Btw - ako hoces bas imas i ANKER SoundCore Motion Boom (700kn svijet medija) koji bi trebao imati bolji bas ili probaj sa JBL (Charge 4 ili 5) samo pazi oba su mono zvucnici ali svi hvale odlican bas na njima.

15 godina
offline
Re: Soundcast VG5 - Za ljubitelje basa
Hvala svima na sugestijama. @Ajar imaš poruku na PM.
Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Soundcast VG5 - Za ljubitelje basa
Keso kaže...
Hvala svima na sugestijama. @Ajar imaš poruku na PM.

 izvršio sam uviđaj te proveo istražne radnje: bolje na pm nego u pm. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice