South Park: The Fractured But Whole - Puštanje vje

poruka: 6
|
čitano: 3.081
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "South Park: The Fractured But Whole - Puštanje vje".
14 godina
offline
South Park: The Fractured But Whole - Puštanje vje

Nije mi jasno, pod pozitivno ste stavili Southpark humor, a pod negativno - humor?

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
South Park: The Fractured But Whole - Puštanje vje

Dobar humor poništen lošim humorom. Tako sam ja shvatio.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
South Park: The Fractured But Whole - Puštanje vje

Upravo tako, tko voli South Park, sviđat će mu se beskonačno spominjanje guzica, prdeža i uglavnom njihov karakterističan humor, kome je tak-tak ili nezanimljiv, "dječje" fore će mu biti bezveze.

 
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
South Park: The Fractured But Whole - Puštanje vje

Igra je po meni lošija od prvog dijela, ali daleko da je loša, ovo je pravo osvježenje u moru istih i bezličnih igara danas.

 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: South Park: The Fractured But Whole - Puštanje

Ispucaju odmah na pocetku foru iz prvog dijela igre. Vidi se da nije isti studio radio igru.

 

Obsidian je napravio zabavnu i svjezu igru, dok je Ubisoft kopirao sta je mogao, ali naravno,

zbugirao igru, nedovoljno ju otvorio da bude zanimljiva. U prva dva sata igranja nije mi nista

bilo smijesno niti zanimljivo, za razliku od prvog dijela gdje sam se valjao od smijeha,

i po zavrsetku igre mi se cinilo kao da sam gledao South Park cjelovecernji film, a ne igru.

 

Mehanika borbe je takodjer bezveze - vise mi se svidjao stari nacin borbe. Imao je smisla i humora.

 

Moja ocjena - 4/10 - odigrat ce ga samo najveci obozavatelji igre. Ostali ce ga mozda odigrati kad bude na akciji

ili mozda besplatan.

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: South Park: The Fractured But Whole - Puštanje
Čitatelj kaže...

Ispucaju odmah na pocetku foru iz prvog dijela igre. Vidi se da nije isti studio radio igru.

 

Obsidian je napravio zabavnu i svjezu igru, dok je Ubisoft kopirao sta je mogao, ali naravno,

zbugirao igru, nedovoljno ju otvorio da bude zanimljiva. U prva dva sata igranja nije mi nista

bilo smijesno niti zanimljivo, za razliku od prvog dijela gdje sam se valjao od smijeha,

i po zavrsetku igre mi se cinilo kao da sam gledao South Park cjelovecernji film, a ne igru.

 

Mehanika borbe je takodjer bezveze - vise mi se svidjao stari nacin borbe. Imao je smisla i humora.

 

Moja ocjena - 4/10 - odigrat ce ga samo najveci obozavatelji igre. Ostali ce ga mozda odigrati kad bude na akciji

ili mozda besplatan.

 

 

 Bugova nisam imao, osim što sam morao ograničiti FPS na 60 preko RivaTunera, inače je išao 150+ što zbugira animacije. Borba mi je puno bolja jer se sada mora više taktizirati za razliku od prvog dijela gdje se sve svodi na pravovremene kombinacije tipki. Priča je slabija ali meni je najveći minus smanjenje RPG elemenata na minimum. Odjeća je sada samo kozmetičke naravi i ne nosi nikakve statse, sve se svodi na artifakte.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice