SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu

poruka: 18
|
čitano: 6.891
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu".
5 godina
offline
SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu

Možda je to bilo neposredno nakon veze sa Amber Heard - očajnički mu je trebao ponovo dodir ljudskog bića.

 
7 0 hvala 0
9 godina
online
SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu

"navodno" je najbitnija stavka, tko zna šta je tu bilo.

 

sve i da je istina, dobila je pare, šta joj fali?

 

Dao bi Mandingu da me ispipa za te pare

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu

dragom elonu ugodno poslijepodne uz pjesmu:

 

 

žele bugovi forumaši, koji bi za jednako "nedjelo" ovdje (ako nisu članovi stranke) dobili niz epiteta tipa "seljačino neodgojena smrdljiva pijana, marš" i to. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zatašk
Elon se izjavama u zadnje vrijeme poceo baviti politikom i ne vidim cemu iznenadenje pojave ovakvih stvari. Vjerujem da ce biti jos puno toga.

Ako je ovo tocno, nevezano za sexualni dio skandala, koji to vjerovatno nije, ovo je zapravo jako glupi potez Muska ili tko god ga je vec savjetovao da to placa.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu

1. Ajde ovoj bar nije trebalo 20 godina da se sjeti da je bila zlostavljana.. samo 2. 

2. 250.000 dolara za trljanje noge?

3. Obećao joj kupiti konja?

4. Konja??

Amenoum
 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zatašk
To je zapravo jeftino. Njima je to sića.
16 godina
offline
SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu
You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2022 23:22 (memulica).
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zatašk
memulica kaže...

 Očito je znao da će slučaj doći u javnost, pa se pokrio s tim da će započeti "prljava kampanja" protiv njega.

Inače je jasno zašto će glasati za republikance i sad radi on kampanju za njih. Republikani glasaju za smanjivanje poreza milijarderima, a demokrati za povećanje.

 

16 godina
offline
SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu

Izgleda da će svi glasati za Republikance, jer im u Bijeloj Kući stoluje najgori predsjednik ikada. Mislio sam da ne može gore od Trumpastičnog, ali ovo je prestrašno.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
10 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zatašk

Nije nista znao, isti su ti drek republikanci i demokrati njihovi, skoro svi su bogatuni s jednom nogom u grobu pa nece valjda sami sebi podici poreze. Sad imaju vecinu i kaj su poduzeli? Nista.

 

Ne znam zasto se tak palite na to jer americka politika nije u tolikoj mjeri nas problem da moramo znati svaku koruptivnu radnju njihovih senatora, muljatora i mutikasa, svaku seksualnu radnju tamo nekoga.

 

I kud bas kupiti konja, 10000 dolara, 1000000 dolara za pipkanje, ali konja? Kaj ce s konjem? Bankrotirat se? Mogao joj je pokloniti Teslu ili dvije, let u svemir, ali konja?

Linux, Arch Linux.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zatašk
Možda žena voli konje... 🤷‍♂️
8 godina
offline
SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu

Stari moj kak je krenulo vratit cemo se svi na konje i magarce  :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu

Takve stvari se događaju, ali se o njima šuti. Da Musk nije gazda dobio bi istog trena otkaz i 2 tužbe/odštetna zahtjeva (i od strane poslodavca i od oštećene osobe). Ovako kad si na položaju i osjetiš moć smanjuju se inhibicije pa si ljudi svašta dopuštaju. Stjuardese su i izvan SpaceXa navikle na svakakve gluposti kad putuju celebritiji ili umišljenici kojima je netko platio kartu prve klase pa misle da im svijet pripada.
Inače se takve stvari često preuveličavaju da bi se iskamčila neka odšteta; zato sam očekivao da ga je tužila za nešto bezazleno tipa rekao je pred njenim kolegama da ima lijepe oči.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu


Dosadni tračevi za bezvezne portale... 

I koja mrtva ekstremna ljevica - u američkoj politici?? Tamo čim spomeneš besplatnu primarnu zdravstvenu zaštitu, radnička, socijalna ili ljudska prava ili ekologiju, odmah te ultrakonzerve etiketiraju sa "extreme left" 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.5.2022 11:59 (Al Crane).
 
6 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zatašk
Za te pare...ja bih ga izmasira...250 000$...60 minuta i nakon toga u mirovinu...za eventualno moraliste koji me budu gledali s visoka...u Ukrajini mladi rusi ginu za PUUUNO manje.

250000$...od toga uzmem 1000$ mjesečno+sadašnji prihodi...puna šaka:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zatašk
HCMAA kaže...
Za te pare...ja bih ga izmasira...250 000$...60 minuta i nakon toga u mirovinu...za eventualno moraliste koji me budu gledali s visoka...u Ukrajini mladi rusi ginu za PUUUNO manje.

250000$...od toga uzmem 1000$ mjesečno+sadašnji prihodi...puna šaka:)

 *urca :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
offline
SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zataška Mu

Teško je nama shvatiti tu njihovu politiku.

Kod nas je većina stranaka nekakva mutacija centra.  (OK, oni HSPovci su posebna priča.)

 

Tamo se nekoliko zadnjih godina proširio jaz između plavih i crvenih. 

Jedni su počeli plačipičkariti oko "prava muškog pasanca da se identificira kao ona/ono jež" ili "konzumiranja organskih šejkova ubranih za vrijeme uštapa okupanih prirodno filtriranom izvorskom vodicom dok snimaju selfiće na svom novom iFonu".

Drugi opet pozivaju na njihovo pravo da u svojem podrumu imaju više naoružanja od jednog Kazahstana ili postave bacače plamenova na granicu s Mexikom.

 

Nekim ljudima su jednostavno dopizdili oni iz "protivničkog" tabora i izvlače teško naoružanje i prljav veš.

 

Pečem kokice i pratim...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SpaceX navodno platio 250.000 dolara da zatašk
Ante kaže...
I kud bas kupiti konja, 10000 dolara, 1000000 dolara za pipkanje, ali konja? Kaj ce s konjem? Bankrotirat se? Mogao joj je pokloniti Teslu ili dvije, let u svemir, ali konja?

Gle, to su žene. Ako konj ne prolazi, ništa neće!

 

Gledam te!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice