SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p

poruka: 28
|
čitano: 7.128
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p".
8 godina
offline
SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p

E, ovo je uspjeh. Bravo SpaceX

Ja rekoh
Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p

Kritičari Elona Muska? Komentari?

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
ridealong kaže...

Kritičari Elona Muska? Komentari?

 niti nakon ovog uspjeha, lik nije nista manje odvratan

 

15 godina
offline
SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p

auti, rupe, powerbank, tekila, rakete ... negdje mora upaliti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
Ajar kaže...

auti, rupe, powerbank, tekila, rakete ... negdje mora upaliti. 

 on barem proba. za razliku od salonskih teoretičara.

15 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
ridealong kaže...

 on barem proba. za razliku od salonskih teoretičara.

 znaš kak se veli: jedan prob'o pa ... i sad si još uvredil teorijske fizičare. čuvaj se njihove kletve! pretvorili buju te u neutralić. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 17:26 (Ajar).
6 godina
protjeran
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
Ajar kaže...
ridealong kaže...

 on barem proba. za razliku od salonskih teoretičara.

 znaš kak se veli: jedan prob'o pa ... i sad si još uvredil teorijske fizičare. čuvaj se njihove kletve! pretvorili buju te u neutralić. 

 ne bojim se ja njih. oni se ne mogu ni dogovoriti tko će prvi pritisnuti prekidač na sudaraču čestica. sigurno si u djetinjstvu imao takvu situaciju. ti i frend. ukupno dvojica. pa tko će prvi prstom kvrcnuti pikulu prema rupi. a sad si zamisli njih parsto u sličnoj situaciji.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 20:54 (ridealong).
9 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
Ajar kaže...

auti, rupe, powerbank, tekila, rakete ... negdje mora upaliti. 



 A bacaci plamena to si izostavio, a skoro najvaznije, ccc

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 22:32 (pravi_covijek).
7 godina
protjeran
offline
SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p

Proizvode rakete koje se mogu koristit tri puta,

a kurtone proizvode da se mogu koristiti samo jedanput.

(osim ak ga ne okrenes na drugu stranu, onda dvaput)

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p

Da mi je samo vidjeti kako mu sve kompanije i proizvodi budu uspješni, kritičari bi se pojeli živi.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p

Uspjeh Muskovih kompanija ne umanjuje činjenicu da je lik egoistični idiot koji sere po svemu oko sebe.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
2 4 hvala 1
7 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
Čitatelj kaže...

Proizvode rakete koje se mogu koristit tri puta,

a kurtone proizvode da se mogu koristiti samo jedanput.

(osim ak ga ne okrenes na drugu stranu, onda dvaput)

 

 

 Podsjetilo me na prastaru zagonetku, pa da vas vidimo genijalci (bez googlanja):

 

Prostitutka ima sidu, tri je*ača. Kako će ju poje*at svi sa samo dva kondoma, bez da se itko zarazi?

(uz pretpostavku da je kondom 100% zaštita u ovom slučaju, bez filozofiranja molim).

 

 

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
fer-de-lance kaže...

 

 Podsjetilo me na prastaru zagonetku, pa da vas vidimo genijalci (bez googlanja):

 

Prostitutka ima sidu, tri je*ača. Kako će ju poje*at svi sa samo dva kondoma, bez da se itko zarazi?

(uz pretpostavku da je kondom 100% zaštita u ovom slučaju, bez filozofiranja molim).

 

 i uz pretpostavku da nitko od gospode već nije zaražen, ili? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre

Da.

 

 

Kruha i igala...
6 godina
protjeran
offline
SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p

Preteče me Ajar.

Opet ostadoh suva k**** 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
fer-de-lance kaže...

 

 Podsjetilo me na prastaru zagonetku, pa da vas vidimo genijalci (bez googlanja):

 

Prostitutka ima sidu, tri je*ača. Kako će ju poje*at svi sa samo dva kondoma, bez da se itko zarazi?

(uz pretpostavku da je kondom 100% zaštita u ovom slučaju, bez filozofiranja molim).

 

 

Podsjeca me na onu zagonetku sa tri mornara i prostitutkom, ali se ne zna tko ima sidu,

i isto postoje dva kurtona. Ovdje je bitno to da se ne zna tko je zarazen, pa nitko ne smije koristiti tudju stranu.

 

Prvi mornar natakne oba kurtona i mazne prostitutku, drugi skine prvi kurton i navuce ga sebi, a treci mornar

skine drugi kurton, okrene ga naopako i kresne prostitutku.

 

Jedina osoba koja moze dobiti sidu je prostitutka, jer dolazi u kontakt sa tekucinama prvog mornara.

Mornari su po tom pitanju sigurni i veseli.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 11:26 (Čitatelj).
7 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre

Da, čestitam kolega!!!

Uglavnom, ima više tih varijacija, ali ovaj vaš odgovor vrijedi u obje te varijante.

Još jednom iskrene čestitke !!!

Pripremili smo za vas i posebnu nagradu (godišnju zalihu):

http://www.ravenews.ca/en/read/2013/march/26/

 

😂😂😂😂😂😂😂

 

 

Kruha i igala...
7 godina
protjeran
offline
SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p

E tim je prosao datum, daj neke svjeze. Mozda Mary Sue zeli ipak nagradu umjesto mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti treći p

da li je netko i vidio snimio tu raketu nakon povratka ? ,vidjeli smo cgi spustanja ,,, ali niko nigdje nije pokaza da se ta raketa i koristio opet .jer kako nasa rece motori rakete se trose ,,svaki let shutlea motori se menjaju

 

bas me zanima sta ce ovi sto na sam pomen mljuska reci

 

 
0 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
fer-de-lance kaže...

Da, čestitam kolega!!!

Uglavnom, ima više tih varijacija, ali ovaj vaš odgovor vrijedi u obje te varijante.

Još jednom iskrene čestitke !!!

Pripremili smo za vas i posebnu nagradu (godišnju zalihu):

http://www.ravenews.ca/en/read/2013/march/26/

 

😂😂😂😂😂😂😂

 

 

 Elise Gauthier is a foodie who is wild for the new raver snack. "Used condoms taste great in poutine" says Elise. "And the thing I love most about eating used condoms, is how subversive the act is. When I'm chewing on one of them, it's like I'm giving the puritanical mores of our society the middle finger. It doesn't matter how they're cooked, used condoms all taste like rebellion. It's the ultimate punk food."  

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
fx-mooog kaže...

da li je netko i vidio snimio tu raketu nakon povratka ? ,vidjeli smo cgi spustanja ,,, ali niko nigdje nije pokaza da se ta raketa i koristio opet .jer kako nasa rece motori rakete se trose ,,svaki let shutlea motori se menjaju

 Rakete se ponovno koriste, ne zato jer je to cool, nego zato jer je jeftinije. Ako SX uspije drastično smanjiti cijenu lansirajući svaki puta zapravo novu raketu, a pri tome još plaća i kompjutersku animaciju, i dalje svi sretni, ali nije jasno zašto bi riskirali blamažu ako se to otkrije.

 

bas me zanima sta ce ovi sto na sam pomen mljuska reci

 Nekoć je ljude bilo sram reći očitu glupost, ali vremena su se izgleda promijenila.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
fx-mooog kaže...

da li je netko i vidio snimio tu raketu nakon povratka ? ,vidjeli smo cgi spustanja ,,, ali niko nigdje nije pokaza da se ta raketa i koristio opet .jer kako nasa rece motori rakete se trose ,,svaki let shutlea motori se menjaju

 

bas me zanima sta ce ovi sto na sam pomen mljuska reci

 

 
Jesi ti jedan od onih kaj mislis da je to sve fejk?

Evo ti link - kratka kompilacija snimka od obicnih ljudi (Pero i Marica) - imas par stotina snimaka na youtube koji nemaju veze sa NASA ili SpaceX - znaci kolicina ljudi i sve ostalo sto ide sa time, je nemoguce za fejk. Ljudi kao ti me frustriraju na milion.


7 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
Anđeo bez falinge kaže...

 Elise Gauthier is a foodie who is wild for the new raver snack. "Used condoms taste great in poutine" says Elise. "And the thing I love most about eating used condoms, is how subversive the act is. When I'm chewing on one of them, it's like I'm giving the puritanical mores of our society the middle finger. It doesn't matter how they're cooked, used condoms all taste like rebellion. It's the ultimate punk food."  

 Pročitaj i ostale "vijesti" na tom sajtu.

Ako je i 1% toga istina, a ne nekaj tipa sprdex (nisam provjeravao kredibilitet dotične stranice), onda je fakat vrijeme da neka apokalipsa zadesi kompletnu ljudsku vrstu...

 

Ali, bar se na neke stvari dobro i nasmijem; tipa ono kad je onaj lik židov koji radi kao human toilet u nekom bdsm bordelu odbio dopustiti trebi da mu urinira po faci zato kaj je imala mengu (zbog njegovih vjerskih načela)...

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 19:51 (fer-de-lance).
5 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
Nemon kaže...
fx-mooog kaže...

da li je netko i vidio snimio tu raketu nakon povratka ? ,vidjeli smo cgi spustanja ,,, ali niko nigdje nije pokaza da se ta raketa i koristio opet .jer kako nasa rece motori rakete se trose ,,svaki let shutlea motori se menjaju

 

bas me zanima sta ce ovi sto na sam pomen mljuska reci

 

 
Jesi ti jedan od onih kaj mislis da je to sve fejk?

Evo ti link - kratka kompilacija snimka od obicnih ljudi (Pero i Marica) - imas par stotina snimaka na youtube koji nemaju veze sa NASA ili SpaceX - znaci kolicina ljudi i sve ostalo sto ide sa time, je nemoguce za fejk. Ljudi kao ti me frustriraju na milion.


 ti ocito nikad nisi cuo za rijec hologram ,,,1980ih usaf je demonstrirala global hologram 

da su prikazali mini pomracinu sunca na podrucu te baze za gadjanje aviona

15 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
I moj stric je paranoidni sizofrenicar.
5 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre

i onda se pametni ljudi nama smiju ...

ljudi jos na razlini straha od vjere ...

 

a ocitu glupost prodaju i ljudi u strahu vjeruju .. samo sto su oni to rekli

 

nije ni cudo sto se slav na staro rimskom zovu robovi u globali

a reci svom stricu da se ljeci

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre
Jel ima neka osoba koja bi mogla da objasni fenomen teoretičara uopšte, posebno ravnozemljase? Jel postoji neko sljepilo za činjenice\argumente? Ili je u pitanju vjera? Za mene je cudo kada zadravorazumski objasnis nesto za sto je tvrdio da je problem "globusara" i on sutradan dodje i opet to iznosi kao argument. fx ce opet sutra tvrrditi da nema amaterski snimaka slijetanja. Ja to ne razumijem.
16 godina
offline
Re: SpaceX će uskoro jednu raketu upotrijebiti tre

Vjerska zaslijepljenost, Dunning-Kruger efekt, osjećaj nadmoći i pripadanja nekom "klubu" koji odbacuje konvencije i stavlja se iznad autoriteta, i jednostavno nedostatak obrazovanja - ima tu svega po malo. Imaš na Netflixu odnedavno odličan dokumentarac "Behind the Curve" o ravnozemljašima. Ne želim spoilati - ali ekipa radi znanstvene pokuse da dokaže svoju teoriju, dobije rezultat koji je izravno opovrgava i onda oni jednostavno kažu "ne možemo to prihvatiti, moramo nešto novo smisliti"...

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice