Spas za milijune zaraženih: prijenosni uređaj za b

poruka: 6
|
čitano: 1.859
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spas za milijune zaraženih: prijenosni uređaj za b".
15 godina
offline
Spas za milijune zaraženih: prijenosni uređaj za b

jedwa čekam pokupit triper negdje pa to isprobati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Spas za milijune zaraženih: prijenosni uređaj za b

eh, to će biti ašešoar uz avio kartu za Bangkok ili Phuket...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Spas za milijune zaraženih: prijenosni uređaj za b

- priča o tripera je poznata indijancima .. tj znaš što znači pojedino pero u kosi, status itd.. tri-pera, je dobio samo ratnik odgovarajućeg statusa nakon sustreta s izazovom (ili izazovnom kćeri poglavice..).

 

no mene malo čudi.. kako će test biti spas (za milijune).. možda ako se misli na novac, ne na zaražene.

- zaražene spašavamo ako ne prevencijom (jer su zaraženi) tad liječenjem, cijepivom, imunitetom, .. a ovo je test koji može pokazati ima li ili nema gonoreju.. tj nije spas nego test. Spas može biti ako se ona indijanka s početka priče testira i pozitivna eliminira s tržišta, popularnih istočnih hopa-cupa-fik-fik tura.. tj preventivno na djelatnicima/icama u odgovarajućoj branši ugosititelja.

 

- zašto naslov nije npr novi test ili nešto što bi bilo u skladu s onim što je kao npr činjenicom... npr novi test gonoreje, bar bi znali što ne klikati jer tko zna.. :) kamo se sve guraju prstići i ostalo..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Spas za milijune zaraženih: prijenosni uređaj za b

Ugraditi u dildo, pa s novom partnericom (ili djevojkom/ženom koja se vratila sa službenog puta) prvo malo igra, a nakon što se upali zelena lampica kreće prava akcija (ako joj uspiješ oteti dildo).

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Spas za milijune zaraženih: prijenosni uređaj
Namazem ga rakijom prije i poslije. Nikad problema. Kaufmich za sve
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spas za milijune zaraženih: prijenosni uređaj

ja se pouzdam u zaštitni sloj rabljenog ulja iz FAP-a s minimuma milijun km po Bosni...

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice