Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitiramo

poruka: 22
|
čitano: 4.818
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitiramo ".
10 godina
offline
Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitiramo

 

 

Evo ga, krenulo je...Za kraj godine "specijalka".

Gledam. Ako ne u real time, onda na On Demand.

 

U svakom slučaju, godinu treba zatvoriti na najbolji mogući način.

Sa bugovim Tjednikom u specijalnom izdanju.

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 2 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
PzKpfw kaže...

 

Gledam. Ako ne u real time, onda na On Demand.

 

 Možda i bolje tako. Ovo nam je prvi live stream, imamo priliku svašta zabrljati...

...
15 godina
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
Miro kaže...

 Možda i bolje tako. Ovo nam je prvi live stream, imamo priliku svašta zabrljati...

 nemate tu kaj zabrljat. sam napravite tonsku probu prije, da vas se čuje ujednačeno. ali ako baš morate, stavite na stol posudicu s pepelom za posipanje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 4:36 (Ajar).
7 godina
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
Miro kaže...
Možda i bolje tako. Ovo nam je prvi live stream, imamo priliku svašta zabrljati...

 svašta vam je najbolje, skriptirani razgovori su za curice i karamarka

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
10 godina
offline
Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitiramo

 

Neće biti nikakvih problema. Međutim, svakom profesionalncu je live nastup izazov i sasvim je normalno da osjeća, ajmo to tako napisati, neku vrstu treme.

Kako će sve ispasti, da li je sve dobro isplanirano i tako dalje. Tako to rade profesionalci. Sve drugo je amaterizam.

Stoga, samo naprijed bugovci!

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
Miro kaže...

  Možda i bolje tako. Ovo nam je prvi live stream, imamo priliku svašta zabrljati...

 Nikada nisam bio uvlakač no, Miru/a sam oduvijek cijenio...deeeevedesete ...jer je korektan, iskren a ovoga khm..khm... PzKpfw baš ne gotivim osim..hmmmmm... 

 

sada će meni Jakovp opaliti TD... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 9:09 (Anđeo bez falinge).
10 godina
offline
Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitiramo

kako ce stream startati u 14:00 kad se danas radi skraceno? kako to, kako to?

 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
Ajar kaže...
Miro kaže...

 Možda i bolje tako. Ovo nam je prvi live stream, imamo priliku svašta zabrljati...

 nemate tu kaj zabrljat. sam napravite tonsku probu prije, da vas se čuje ujednačeno. ali ako baš morate, stavite na stol posudicu s pepelom za posipanje. 

 Za zvuk ćemo jednostavno pitati vas par koji budete gledali - jel nas čujete.

Anđeo bez falinge kaže...

 Nikada nisam bio uvlakač no, Miru/a sam oduvijek cijenio...deeeevedesete ...jer je korektan, iskren a ovoga khm..khm...

Mir i dobro, anđele moj

trolaslavonska kaže...

kako ce stream startati u 14:00 kad se danas radi skraceno? kako to, kako to?

 Ostaneš duže na poslu i pišeš prekovremene. Predlagao sam Dragi i kasniji termin, večernji, ali kaže da mu je mačka sama doma, pa mu ne paše...

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 11:43 (Miro).
6 godina
protjeran
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
Miro kaže...

Mir i dobro, anđele moj

 generacijo...sve najbolje....tebi i tvojoj obitelji  

hvala bogu i anđelima što si ukinuo onu zločestu temu "Što se događa s našim društvom" 

bio sam admin na forum hr 6 god od 2002 pa tko god pomisli da može imati klona a da da sam ja zainteresiran te da slučajno pomisli da ne kužim, taj se jako zaj***...može biti bilo tko iz redakcije.  može mi proletiti netko tko mi nije bitan....

 

edit;

 

moraš postaviti mene za moderatora bar tri mjeseca da kažnjavam ove što kvotaju kvotanje, nad kvotanjima i i sl... 

 

edit na edit....

iako sam ljut na jednog člana redakcije nikada nisam prestao kupovati tvoj časopis.

kada nešto pišem zločesto, odmah i objašnjavam... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 12:08 (Anđeo bez falinge).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir

sve u svemu oboicu...ljubim vas u čelo.ako zabrljate,nećemo zamjeriti. ...čujemo se online !

Svaka akcija ima svoju reakciju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir

šuti...još stignu otkazat

Svaka akcija ima svoju reakciju.
7 godina
protjeran
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
trolaslavonska kaže...

kako ce stream startati u 14:00 kad se danas radi skraceno? kako to, kako to?

 Zasto se danas radi skraceno?

7 godina
protjeran
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
ludizao kaže...

Koliko godina Dalmatinac mora živjeti u Zagrebu da prilagodi govor (ne čak naglasak!) sredini u kojoj živi?

 Zasto? Obicno je ono sto naucis u mladosti ostaje cijeli zivot. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
ludizao kaže...

Zato što je prilagodba sredini u koju si došao pokazatelj poštovanja prema istoj. Iz nekog razloga Dalmatinci i Hercegovci to najčešće nisu u stanju.

 Prilgodba sredini da, ali to ne znaci da moras mjenjati govor, osim ako ne ucis strani jezik. Mislim da tebe neke druge stvari muce. Meni osobno purgerski zvuci odvratno, ali neka ljudi pricaju kako zele.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
ludizao kaže...

Zato što je prilagodba sredini u koju si došao pokazatelj poštovanja prema istoj. Iz nekog razloga Dalmatinci i Hercegovci to najčešće nisu u stanju.

 A kaj je s nama bosancima? Nas ko jebe

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitiramo

odgledao/odslušao/odchatao. bilo je časno družiti se s vama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitiramo

bilo je dobro vidjeti vas oboicu online od a do ž.ovo je bio prvi put samo da nebude i zadnji live stream.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
ludizao kaže...

Haha, nije ni čudo da si se našao prozvan. Purgerski u Splitu ti može zvučati odvratno, ali većina 'Purgera' u Splitu govore književno, a ne purgerski, dok 'Tovari' u Zagrebu, s možda postojećim iznimkama (zna li ih itko?), govore isključivo svoj tovarski pa makar u njemu živjeli pola života. Oni i Hercegovci, što ne čudi. K tome, Purgeri se ne deru i ne grakću kad pričaju, tako da ih se čuje preko pola kvarta.

 Zivili tovari i dalmatinsko narjecje. Btw tovar nije uvreda.

Ne znam da li mozes napraviti korelaciju da svi Dalmatinci urlaju na osnovu osobnog iskustva, ali pokusaj ljude educirati ima dosta seljaka. 

Nego mozes li mi ti objasniti na osnovu ceka se danas radi skraceno vrijeme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
O_O_O kaže...
ludizao kaže...

Haha, nije ni čudo da si se našao prozvan. Purgerski u Splitu ti može zvučati odvratno, ali većina 'Purgera' u Splitu govore književno, a ne purgerski, dok 'Tovari' u Zagrebu, s možda postojećim iznimkama (zna li ih itko?), govore isključivo svoj tovarski pa makar u njemu živjeli pola života. Oni i Hercegovci, što ne čudi. K tome, Purgeri se ne deru i ne grakću kad pričaju, tako da ih se čuje preko pola kvarta.

 Zivili tovari i dalmatinsko narjecje. Btw tovar nije uvreda.

Ne znam da li mozes napraviti korelaciju da svi Dalmatinci urlaju na osnovu osobnog iskustva, ali pokusaj ljude educirati ima dosta seljaka. 

Nego mozes li mi ti objasniti na osnovu ceka se danas radi skraceno vrijeme?

 kaj te muči, njofra? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
protjeran
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
Ajar kaže...
O_O_O kaže...
ludizao kaže...

Haha, nije ni čudo da si se našao prozvan. Purgerski u Splitu ti može zvučati odvratno, ali većina 'Purgera' u Splitu govore književno, a ne purgerski, dok 'Tovari' u Zagrebu, s možda postojećim iznimkama (zna li ih itko?), govore isključivo svoj tovarski pa makar u njemu živjeli pola života. Oni i Hercegovci, što ne čudi. K tome, Purgeri se ne deru i ne grakću kad pričaju, tako da ih se čuje preko pola kvarta.

 Zivili tovari i dalmatinsko narjecje. Btw tovar nije uvreda.

Ne znam da li mozes napraviti korelaciju da svi Dalmatinci urlaju na osnovu osobnog iskustva, ali pokusaj ljude educirati ima dosta seljaka. 

Nego mozes li mi ti objasniti na osnovu ceka se danas radi skraceno vrijeme?

 kaj te muči, njofra? 

Uznemirilo me sto ljudi danas ide ranije s posla bez posebnog razloga. Nije ni cudo sto se drzava raspada.

10 godina
offline
Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitiramo

 

Ljudi, ovo danas je bilo odlično. Nema razloga da ne bude "revanša". O.K., se čulo, komentirali ste teme, odnosno članke, kao da nisu kamere uključene, baš onako opušteno.

U kadru ste simpatični, zborite mudro, kako govorite simultano pratite chat, odgovarate na pitanja chatera, te same buduće emisije ne bi trebale trajati duže od sat vremena. To je onak' optimalno vrijeme, kao prve poluvrijeme tekme + produžeci.

Samo za slijedeći put ispravite ono što ste sami primjetili. Budite u ravnini, a ne da je Drago iza, a Miro ispred. 

Vi budite u kadru  na način da je mikrofon u sredini, a neka svaki od vas dvojice zauzme polovicu ekrana.

Termin ako se mene pite bi trebao biti iza 16h ili čak navečer. 

A, možete i prije snimiti emisiju, pa se uključiti na chat u real timeu. A, može i stara forma, unaprijed snimite i to je to.

 

E, da volim bugovce, te životinje: pse, mačke i magarce....

 

Ovo kaj vidimo u nekim komentarima, tko je otkud, što netko radi u ZGB i te spike. To je totalno deplasirano u civiliziranom svijetu, gdje živi ljubav, međusobno poštovanje, tolerancije, u neku ruku multi-kulti.

To je jedna od snaga našega BUG-a.

 

Još jednom, svako sve dobro u novoj Godini.

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Specijalno izdanje Tjednika po prvi put emitir
O_O_O kaže...

Uznemirilo me sto ljudi danas ide ranije s posla bez posebnog razloga. Nije ni cudo sto se drzava raspada.

 i dalje vrijedi da nas nitko ne može toliko malo platiti koliko malo možemo raditi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice