Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s

poruka: 17
|
čitano: 3.557
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s ".
12 godina
offline
Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s

Imam nijansu bolje ubrzanje od ovoga.

Čekaj, ovo je od 0-300? Onda nemam :)

 
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s

Taman za do posla....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s

Šteta što je na struju !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 7 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s

a gdje je u toj priči Rimac 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s

a kako iz ovoga izbaciti ruku s pljugom van i/ili nalaktiti se na prozor da selo krepa od zavisti? 

 

@miller1985: on je jedan od 106 kupaca? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 15:27 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobi
Super je ovo centralno smješteno sjedalo za vozača. Ulazak je vjerojatno jednostavan i vrlo nalik na ulazak u svemirski modul. Možda se krov otvara pa se pilot kranom spušta?!

Debilana za hiper bogate konjokradice.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 16:44 (Antiseptik).
Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobi
Mješanac kajle i jaguara xj220...
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobi
Sve super...sve 5.
ali auto je RUUUŽAN =(
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s

Koliko fenomenalne performanse, toliko katastrofalna ruznoca.

(Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali meni osobno - vec sam i ljepse tacke od ovog vidjao.)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobi
Antiseptik kaže...
Super je ovo centralno smješteno sjedalo za vozača. Ulazak je vjerojatno jednostavan i vrlo nalik na ulazak u svemirski modul. Možda se krov otvara pa se pilot kranom spušta?!

Debilana za hiper bogate konjokradice.

 

To je nasljeđe McLarena F1 iz 93' kojeg je dizajnirao Gordon Murray, slavni dizajner F1 i cestovnih automobila. Zašto? Pa zato jer u trkačim bolidima sjediš u sredini. Prednost? stanu još dva suputnika, svaki s jedne strane.

To je kao da kažeš zašto Gullwing ima takva vrata, kak ćeš izać iz uskok parkinga, debilana za bogate. Praktičnost nije baš visoko na listi prioriteta prilikom dizajniranja ovakvih automobila.

 

Dapače, sam koncept longtaila potječe od McLarena F1, gdje su nasadili na standardni F1 još 60cm repa kako bi poboljšali aerodinamiku kako bi se mogli nositi s konkurencijom u utrkama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 16:32 (Chronosus).
12 godina
offline
Re: Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobi
Chronosus kaže...
Antiseptik kaže...
Super je ovo centralno smješteno sjedalo za vozača. Ulazak je vjerojatno jednostavan i vrlo nalik na ulazak u svemirski modul. Možda se krov otvara pa se pilot kranom spušta?!

Debilana za hiper bogate konjokradice.

 

To je nasljeđe McLarena F1 iz 93' kojeg je dizajnirao Gordon Murray, slavni dizajner F1 i cestovnih automobila. Zašto? Pa zato jer u trkačim bolidima sjediš u sredini. Prednost? stanu još dva suputnika, svaki s jedne strane.

To je kao da kažeš zašto Gullwing ima takva vrata, kak ćeš izać iz uskok parkinga, debilana za bogate. Praktičnost nije baš visoko na listi prioriteta prilikom dizajniranja ovakvih automobila.

 

Dapače, sam koncept longtaila potječe od McLarena F1, gdje su nasadili na standardni F1 još 60cm repa kako bi poboljšali aerodinamiku kako bi se mogli nositi s konkurencijom u utrkama.

 Ne samo ovo boldano. Osnovna prednost je bolji osječaj za prostor kad si centralno postavljen. S kartingom mi je svejedno je li okuka desna ili lijeva. S autom mi lijeve nekako bolje leže.

15 godina
offline
Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s

Ideja srednjeg sjedala je između ostalog i da ima uži profil krova, no sve to pada u vodu kad staviš sjedala pored i opet širiš. 

Meni je ovaj auto čista mužnja love od novopečenih bogataša. Nit smrdi, nit miriše. Regera ga pere po ubrzanju do 300, vjerojatno i konačnoj brzini, sigurno nije nešto za vožnju za zavojitu cestu, 300kg viška u odnosu na F1 nije baš očito vidljivo u nekom luksuzu... Niti je ljudima lijep. Ja neću o ljepoti, ali da McLaren proizvede auto s toliko kompromisa, mi je nešto novo. Talijanu kompromis može biti samo da nešto ljepše izgleda, McLaren je bio poznat po beskompromisnosti (recimo Senna). Sigurno mi ne bi bio u top 5, a vjerojatno ni u top 10. 

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobi
Auto vec sad izgleda ko da je star nekoliko godina.

Jesu oni vidjeli nove Lamborđinije.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s

Ja tu vidim pagani lamborghini i saleen.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobi
GranDaddo kaže...

Ideja srednjeg sjedala je između ostalog i da ima uži profil krova, no sve to pada u vodu kad staviš sjedala pored i opet širiš. 

Meni je ovaj auto čista mužnja love od novopečenih bogataša. Nit smrdi, nit miriše. Regera ga pere po ubrzanju do 300, vjerojatno i konačnoj brzini, sigurno nije nešto za vožnju za zavojitu cestu, 300kg viška u odnosu na F1 nije baš očito vidljivo u nekom luksuzu... Niti je ljudima lijep. Ja neću o ljepoti, ali da McLaren proizvede auto s toliko kompromisa, mi je nešto novo. Talijanu kompromis može biti samo da nešto ljepše izgleda, McLaren je bio poznat po beskompromisnosti (recimo Senna). Sigurno mi ne bi bio u top 5, a vjerojatno ni u top 10. 

 

Meni se sviđa, i to baš sam rep. Unikatno je i vrlo fluidno. Podsjeća me na stare sportske kupee iz 30ih godina, poput Mercedesa SSK ili Talbota Lago. Kažeš Mclaren poznat po beskompromisnosti, a za većinu njihovih modela od kad su se počeli ozbiljno baviti proizvodnjom automobila se može reć baš nit smrdi nit miriše, tek su s P1 i 720s ušli u formu, a Speedtail djeluje najbeskompromisnije do sad jer je sve podređeno aerodinamici.

Što se tiče  Regere vs Speedtail, možeš to tako gledati. Ali Regera je automobil s 1800 konja dok Speedtail ima 1070. Regera je sirova snaga, Speedtail učinkovitost. Sviđa mi se pristup.

12 godina
offline
Re: Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobi
Glavas_ZG kaže...
Auto vec sad izgleda ko da je star nekoliko godina.

Jesu oni vidjeli nove Lamborđinije.

 Odvratni auti. 

14 godina
offline
Speedtail - novi McLarenov moćni superautomobil s

Stari sleeper je brzi

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice