Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

poruka: 31
|
čitano: 7.147
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?".
16 godina
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Biciklizmom

Gledam te!
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
Veliki Brat kaže...

Biciklizmom

 Ne mogu vjerovati da ste najdostupnije i mozda najrasirenije aktivnosti - biciklizam i trcanje ostavili za "necim drugim". Pa mislim ....!?

 

Buduci da se bavim i jednim i drugim (upravo sam se vratio sa jutarnjeg trcanja) iz protesta nisam glasao!

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 9:26 (Eld).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
Veliki Brat kaže...

Biciklizmom

 piciklizam, umjetničko lizanje

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
10 godina
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Gym, nasip, bazen...na licu mjesta. 

 

Na licu mjesta, a kada gledam monitor PC ili pak Dinamov stadion.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
Eld kaže...
Veliki Brat kaže...

Biciklizmom

 Ne mogu vjerovati da ste najdostupnije i mozda najrasirenije aktivnosti - biciklizam i trcanje ostavili za "necim drugim". Pa mislim ....!?

 

Buduci da se bavim i jednim i drugim (upravo sam se vratio sa jutarnjeg trcanja) iz protesta nisam glasao!

 Evo nakon samo 50 glasova editiran izbor - izbačen vaterpolo (imao u tom trenu nula glasova) i ubačen biciklizam  a atletika pretvorena u samo "trčanje".

Anketa ima limit od 10 odgovora pa je tako i otežano navođenje svih mogućih vrsta sporta i rekreacije koji postoje.

 

Sad možeš glasati.

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 9:44 (Miro).
13 godina
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Ping-pong?

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Biciklizam, zavolio sam ga više nego gaming. Bez kompa bih mogao ali bez bajka nikako.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Trčanje + veslanje na spravi... 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
Skateboard + bicikl. Otkrit skate ponovo sa 28 je nes predivno jer te razgiba i pali salo brze od bilo ceg drugog kaj se moze tak "na blef" radit i jedno 2000x zabavnije od teretane.
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Sport? Neka, hvala. Eventualno bih trčao da me netko vata sa motornom pilom.

Salt n Pepa - Push It
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
Gorstak79 kaže...

Sport? Neka, hvala. Eventualno bih trčao da me netko vata sa motornom pilom.

 sredit ćemo, reci lokaciju?

15 godina
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
Ma mos si mislit sto ste svi sa ovog foruma jaki sportasi. Kao i ja.
 
1 4 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Ovih koje se bave body buildingom je puna fizikalna terapija jedne veće zagrebačke bolnice. Ostao sam iznenađen brojem mlađarije koja mora na fizikalnu. Pitam ekipu koja tamo radi - koji se vrag zbiva? Vele, teretana.

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes

Tako to bude kad se praviš pametan (pa bolje znaš od iskusnijih koji daju savjete)

+ ego ne dopušta rad s manjom kilažom (jer, mogao bi te netko vidjeti).

Nije teretana sama po sebi kriva 

Split your lungs with Blood and Thunder
10 godina
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes

@ridealnog

 

 

Usamljeni jahače, nisma znao za ovaj podatak, ali mi se čini sasvim logičnim.

Naime, sada je ljeto, te kreću ili su pak krenule plaže puni ekipe, te svatko želi zasjati u puno sjaju i to su te godine kada je izgleda jako bitan,  te onda mladi ljudi dođu u teretanu puni sebe....

Nestručno rade, ne rade cijelo tijelo, prevelika opterećenja u malo vremena, pitanje čim se sve pucaju, te dobiješ rezultat kakav si samo iznio.

 

Umjesto toga da se cijele godine bave nečim u granicama svojih mogućnosti, te se pravilno setiraju u glavi da izgled ne smije nikada biti na prvom mjestu, ne bi bilo nepotrebnih ozljeda i bili puno zadovljniji sa sobom.

 

 

 

----------------------

 

A, ovo kada ljudi navode da se bave bicikllizmom..Eh, nije svaka vožnja biciklom trening. Jedno je koristiti bicikl kao prijevozno sredstvo ili pak za razonodu, a sasvim nešto drugo planirano vježbanje  u kontekstu brže, više, jače.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

povremena rekreacija, nekakva, da. sport? ni u ludilu. imam mišljenje o sportašima* koje nije ni za koji forum. netko je gadno pogriješio s onom o zdravom duhu u zdravom tijelu. 

 

pe se, zbog mogućeg pogrešnog tumačenja: *govorim o profesionalnim sportašima. kao što je kolega ispod napisao: dok je s mjerom ...

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 7:24 (Ajar).
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
Ajar kaže...

povremena rekreacija, nekakva, da. sport? ni u ludilu. imam mišljenje o sportašima koje nije ni za koji forum. netko je gadno pogriješio s onom o zdravom duhu u zdravom tijelu. 

 Ha neznam. sportovi su mi donijeli neke od najljepših uspomena u životu. Natjecanja i turniri u kojima se nešto postiglo ili čak i samo sjećanje na tu igru i osjećaj su mi dragocjeni. 
Fizička sposobnost da sa 48 godina mogu 5 sati bez prestanka kositi, da mogu bez problema 2 sata uz brdo s biciklom, da preko ljeta odradim još uvijek 2 kilometra plivanja svako popodne,
da, kad je bauštela nisam poslije strgan, to mi sve vrlo godi jer smatram da sam, za razliku od vršnjaka koji piju tablete za tlak a neki već i za dijabetes, odgodio prilično propadanje organizma. 
Iako svaki dan idem biciklom, bez obzira na snijeg, kišu ili temperaturu, ne sjećam se kad sam imao upalu grla, kašalj ili temperaturu. Nesjećam se kad sam trebao ni tabletu za glavobolju ili sličnu bol. 
Tako da, ja se ne žalim. Fizička aktivnost mi godi.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Informatički forum pun sportaša ili vrlo aktivnih rekreativaca !?

 

Nešto ste mi u drogu stavili ili koji k**** ?

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Meni nije jasno da postoje ljudi u ovom informiranom 21. stoljeću da ne kuže koliko je sport odnosno fizička aktivnost dobra i bitna za fizičko i psihičko zdravlje. 

 
13 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Rekreativno se katkada koturaljkam. Ne bih to ni u kojemu slučaju nazvala sportom ili sportskom aktivnošću. Moj ritual koturaljkanja mnogo je više od toga - riječ je o savršenome skladu fizičkoga i psihičkoga u tim trenucima spontane sinestezije.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

dobro, ponekad sa hordakom unistim hi mena....smatram da je to muzevnije od barbika i kena....

Salt n Pepa - Push It
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
memulica kaže...

Informatički forum pun sportaša ili vrlo aktivnih rekreativaca !?

 

Nešto ste mi u drogu stavili ili koji k**** ?

 

 

 pa onako, bez velikih analiza, meni se čini da su i ovdje članovi najnormalniji prosječni ljudi, a ne filtrirani neki talog devijacija i poremećaja :)
I uzmi u obzir da oni koji se ne bave ničim - nemaju toliku želju da se jave i to objave ostalima (čast ponosnim izuzecima Ajaru, bnaciju i Gorštaku).
Mi ostali, a čuj, pohvališ se ako te baš pitaju i dobro ti je, to je ljudski, jel :) 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
6 godina
protjeran
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
Ajar kaže...

povremena rekreacija, nekakva, da. sport? ni u ludilu. imam mišljenje o sportašima koje nije ni za koji forum. netko je gadno pogriješio s onom o zdravom duhu u zdravom tijelu. 

 Sve treba raditi s mjerom. Pa ni taj zdrav duh neće pobjeći na mračnu stranu. :-)

6 godina
protjeran
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
overhaul kaže...
Ajar kaže...

povremena rekreacija, nekakva, da. sport? ni u ludilu. imam mišljenje o sportašima koje nije ni za koji forum. netko je gadno pogriješio s onom o zdravom duhu u zdravom tijelu. 

 Ha neznam. sportovi su mi donijeli neke od najljepših uspomena u životu. Natjecanja i turniri u kojima se nešto postiglo ili čak i samo sjećanje na tu igru i osjećaj su mi dragocjeni. 
Fizička sposobnost da sa 48 godina mogu 5 sati bez prestanka kositi, da mogu bez problema 2 sata uz brdo s biciklom, da preko ljeta odradim još uvijek 2 kilometra plivanja svako popodne,
da, kad je bauštela nisam poslije strgan, to mi sve vrlo godi jer smatram da sam, za razliku od vršnjaka koji piju tablete za tlak a neki već i za dijabetes, odgodio prilično propadanje organizma. 
Iako svaki dan idem biciklom, bez obzira na snijeg, kišu ili temperaturu, ne sjećam se kad sam imao upalu grla, kašalj ili temperaturu. Nesjećam se kad sam trebao ni tabletu za glavobolju ili sličnu bol. 
Tako da, ja se ne žalim. Fizička aktivnost mi godi.

 Sve 5, samo pazi na srce. Zbog 5 sati košnje, 2 sata uzbrdo biciklom i sl. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
ridealong kaže...
 Sve 5, samo pazi na srce. Zbog 5 sati košnje, 2 sata uzbrdo biciklom i sl. 

 

I ja ne znam kako njegovo srce izdrzi svu tu energiju. Previse je to pumpanja.

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 22:21 (Gorstak79).
16 godina
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
ridealong kaže...
overhaul kaže...

Tako da, ja se ne žalim. Fizička aktivnost mi godi.

 Sve 5, samo pazi na srce. Zbog 5 sati košnje, 2 sata uzbrdo biciklom i sl. 

 A razvio sam atletsko srce. Zato sam morao i na dodatne pretrage nakon sistematskog (doppler ehokardiografiju) da budu sigurni da je to razlog što mi je puls oko 45 u mirovanju.
Uglavnom, kad su vidjeli da sam na dodatni pregled stigao biciklom i objasnio da ga svaki dan vozim barem 30 godina, bilo je "aa ok, sve pet". Uglavnom, čitao sam kasnije da se ta promjena
kao i kod "standardnih" mišića vraća na staro s duljim prestankom pojačanih aktivnosti, pa eto. Zasad neka ga. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
memulica kaže...

Informatički forum pun sportaša ili vrlo aktivnih rekreativaca !?

 

Nešto ste mi u drogu stavili ili koji k**** ?

 

 

 

 Znaš li ti koliko ja predjem kilometara što izmedju svakog meča na pubgu odem na balkon zapaliti cigaru?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
7 godina
online
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes

@overhaul

Svaka čast, meni konstantno oko 47 u mirovanju, nikad manje.

A kaj se košnje tiče, za sad mi je rekord od 7 u jutro do 21:40 na večer, s tri pauze po 20 minuta, biciklom uz brijeg idem skoro svaki dan, ali po pola sata do sat, a jedno vrijeme sam igrao nogomet s ekipom svaki vikend od 19 u subotu do 10 u jutro u nedelju, s tim da su to uvijek bile laganice(tri ekipe, tekme po 30 minuta, tko pobijedi ostaje unutra do poraza, rekord 11 pobjeda za redom, onda smo popadali po terenu).

 

Btw, točno sam si mislio da ovdje ima više ekipe koja ide u teretanu, nego onih koji bicikliraju, fascinantno je to koliko pogotovo mlađa ekipa danas visi po teretanama.

Čudna vremena...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 9:26 (fer-de-lance).
16 godina
offline
Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjesta?

Teretana nije sport koliko je dizanje vlastitog ega i nadanja da će napokon privući jednu curicu pored sebe.

Rekao bih da 90% ljudi ide u teretanu zbog trećih osoba, a ne zbog ljubavi prema tome. Razumijem ljubav prema nogometu, košarci jer se radi o zabavnim aktivnostima.

Sumarno dizanje utega i stenjanja dizanja nedopuštene kilaže ne može se smatrati zabavom.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 7:21 (Korny1603987).
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sport i Vi - pred televizorom ili na licu mjes
Mene zanimaju tko su ove dvije guzice na slici?😎, lako za sport😁...lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice