Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

poruka: 76
|
čitano: 24.012
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku".
12 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Eh, da bar ima lokalni player i online servis u jednome
14 godina
offline
Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

Slušam Yammat FM... Kakav dizer i spotifaj... Da i Sljeme je u kombinaciji na poslu

 
2 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
ExtraFM?
9 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Zin8 kaže...

Mene zanima zna li netko, ili možda može provjeriti netko od ekipe koja već koristi Spotify, koliko naše glazbe je dostupno?

Pri tom ne mislim na rozgu i zaka, nego npr. Colonia, ET, Tram11, Nered i Stoka itd...

Ima sve što si spomenuo. 

Inače ima jako velik izbor hrvatskih glazbenika.

16 godina
neaktivan
offline
Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

Pošto Tcom/Bonbon vrte deezer kroz svoje ponude sa manjom cijenom, bilo bi dobro da A1 uleti sa Spotifyem.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Kolike su šanse da spotfy košta recimo 5€ za jednu osobu
 
0 1 hvala 1
14 godina
offline
Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

Aj bar cu moc ulazit ko čovjek bez VPN-a

 
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Dex.pwn kaže...
Kolike su šanse da spotfy košta recimo 5€ za jednu osobu

 Jako male, koštat će vjerojatno 7 ili 8 € kao i konkurenti.

Music for life!!
12 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Najvjerojatnije 9.99€, toliko je primjerice u Njemackoj
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 6:56 (dabar39).
12 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Mene osobno domaca glazba vrlo malo zanima,Deezer koristim vec 2 godine za slusanje u autu i doma ,ali samo usputno slusanje,za ozbiljnije tu je jos uvijek osobna kolekcija na hdd u flac i hi-rez formatu.
Volio bih probat Deezer hifi i usporedit s klasicnim slusanjem.
AUDIOFIL
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

Meni je Deezer za 36 kuna mjesečno i više nego dobar. 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

Ja sam na Googl P.Music i sam zadovoljan, zasada je sve što sam tražio bilo gore, radnom liste su super, bitrate je 320 kbps, cijena je 6 eur na mjesec, i ne mislim davat ni eura više. Ako me je išta zaustavilo downlodat muziku sa torenta onda je to ovo, jer za tih 6 eur na mjesec se ne isplati jeb... sa downloadanjem. Ovako kad god ti prdne upališ bilo šta, što je nekad i minus jer nema onog iščekivanja i kopanja po folderima, a nekad je i plus kad si na nekoj random listi i čuješ neki novi komad.

 

Carsko mi je što možeš uploadat svoju muziku gore (50t kom (Samsung telefoni 100t kom, max 300 MB na pjesmu uključujući flac) pa tako možeš imat i neke neslužbene koncerte i neke super rijetke stvari koje možda ne postoje gore, plus odlična integracija sa Android autom ali to navodno ima i Spotify u redu.

 

Uglavnom nemam razloga šaltat na skuplje servise poput Spot. ili Apple Music jer kataloge imaju dosta slično velike (Google i Apple oko 40m, Spotify oko 35m) osim ako im cjena ne padne niže nego GPMusic.

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

dobra usporedba iako fali dezeer ali on je dosta manji igrač

https://www.androidauthority.com/apple-music-vs-spotify-vs-google-play-music-671277/

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

Cek a preko cega slusate mjuzu?

Brat bratu na mobitelu preko 4g/3g mreze imam 4gb max prometa mjesecno poslije toga jedva mogu pristup fejsu..

WIFI mi je slobodan samo doma. ne kuzim kako cak i da se odlucim za ovo a bilo bi zgodno mi moze zapravo i posluziti...

 

Kolko ti servisi trose prometa, a btw kad sam doma onda derem preko youtubea ionak mi je svejedno ili kad sam na poslu...

no na putu samo iz posla i prema poslu jedino mi je dostupan mobilni internet... ne razumijem kako ovo moze biti iskoristivo zapravo a kao sto sam rekao sva mjuza je potpuno gratis preko legalnog youtubea

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva

Imaš offline opciju. Sve favorite / liste / pjesme koje želiš downloadiraš i nemaš brige o trošenju paketa.

6 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Vozikam se u autu...i sa sprženog CD...puštam Deep Purple Child in time...jedno 30 puta za redom...i nikako da dojadi...i tako imam tih nekih stotinjak stvari i non-stop repeat...doors...bob marley... supertramp... focus...led Zeppelin... Beatles..........
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Entry Point kaže...

Meni je Deezer za 36 kuna mjesečno i više nego dobar. 

 

Odakle si tu cijenu nabavio? Kod mene je 7€(>50kn) bilo? Kako?!

11 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
toxic kaže...

Cek a preko cega slusate mjuzu?

Brat bratu na mobitelu preko 4g/3g mreze imam 4gb max prometa mjesecno poslije toga jedva mogu pristup fejsu..

WIFI mi je slobodan samo doma. ne kuzim kako cak i da se odlucim za ovo a bilo bi zgodno mi moze zapravo i posluziti...

 

Kolko ti servisi trose prometa, a btw kad sam doma onda derem preko youtubea ionak mi je svejedno ili kad sam na poslu...

no na putu samo iz posla i prema poslu jedino mi je dostupan mobilni internet... ne razumijem kako ovo moze biti iskoristivo zapravo a kao sto sam rekao sva mjuza je potpuno gratis preko legalnog youtubea

 

znas kako je zgodno, zgodno je kad zivis vani ove smjesne zemlje gdje svi kradu ljude.

prijatelj mi zivi i radi u Parizu, placa mj pretplatu za mob 25 eura i ima đabe pozive, poruke, megabajte do mile volje gdje god u svijetu da se nađe.

u tih 25 eura mu je i spotify ukljucen, naravno.

 

kod nas bi to bilo neki 99 eura na ugovor od 4 godine vjerojatno.

13 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Nema u cijelom svijetu sigurno.

Ja za tih 25 eur imam neigranice pozive i smsove u evropi+10gb. Nije ni kod nas tako strasno :)
11 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
mcf kaže...
Nema u cijelom svijetu sigurno.

Ok.

Ako ti tako kazes onda nema. To znas jer mu ti placas racune?

10 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Dex.pwn kaže...
Entry Point kaže...

Meni je Deezer za 36 kuna mjesečno i više nego dobar. 

 

Odakle si tu cijenu nabavio? Kod mene je 7€(>50kn) bilo? Kako?!

 Imam neobaveznu pretplatu u t-comu pa onda mogu dobiti po toj cijeni.

Samomrzeći hrvat
9 godina
offline
Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

Ovdje možete vidjet cijene spotify-a u svijetu.

 

http://mts.io/projects/spotify-pricing/

 

Recim u Mađarskoj je 4,99 eur, Bugarska također. Nadam se da će takva cijena biti i kod nas.

Moj PC  
3 0 hvala 6
16 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
Ako tako bude bila bi korektna cijena u odnosu na kupovnu moc, kad bi usporedio prosjecna primanja mađara bilo bi ispod 3€
12 godina
neaktivan
offline
Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

A ZAMP je maknuo objavu sa svojih stranica, zanimljivo...

Music for life!!
 
3 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
toxic kaže...

Kolko ti servisi trose prometa,

 

sva mjuza je potpuno gratis preko legalnog youtubea

Koristim Google Play ove godine i mislim da dosta troši promet, ako uzmemo u obzir relativno vrijeme provedeno u slušanju. Ali kao što je rečeno, ti servisi imaju i opciju da skineš muziku i slušaš offline (dok si pretplatnik).

 

Ne možeš ozbiljno shvatiti siromaštvo slušanja s YouTube dok ti muzika ne bude "u hodu" prateća, bilo gdje. YouTube je jadno podržan servis da bi mogao pokrenuti neku app da ti u pozadini drugih radnji svira što želiš, bez puno pipkanja.

 

Iako servisi imaju download opciju, promet se troši kad pustiš nešto šire od tvojih playlista. Kad pustim da otkrivam druge pjesme, nešto kao "radio station" nekog žanra, onda stalno curi promet. Jedine skinute playliste imam goleme "running" i "workout" playliste koje mi vrte dok trčim treninge i dok sam u teretani. Za sve ostale imam mobilni promet.

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
16 godina
offline
Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrvatsku

Da li netko ima neke informacije ako se sta pomaklo s mrtve tocke nakon ovoga ili je sve palo u zaborav?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
djigibao kaže...

Da li netko ima neke informacije ako se sta pomaklo s mrtve tocke nakon ovoga ili je sve palo u zaborav?

nista jos, 13.11.2018 su postali dostupni na bliskom istoku i u sjevernoj africi, nas su zaobisli

malo tuzno da recimo palestina ima spotify, a mi jos ne... no to ne bi trebalo biti iznenadenje s obzirom na to kava nam je drzava

13 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva
djigibao kaže...

Da li netko ima neke informacije ako se sta pomaklo s mrtve tocke nakon ovoga ili je sve palo u zaborav?

Da, pomaknulo se - ali unazad. ZAMP je uklonio vijest sa svoje stranice.

 

https://www.zamp.hr/clanak/pregled/1953/potpisan-ugovor-izmedu-hds-zamp-a-i-spotifyja-najpopularniji-digitalni-glazbeni-servis-uskoro-u-hrvatskoj

16 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva

To je ovo sa slike ili meni nesto ne radi?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Spotify, izgleda, uskoro službeno stiže u Hrva

Da to je to sa slike. Ako im odeš na početnu stranicu, vidjet ćeš da se normalno otvara. Kada odeš na tražilicu i upišeš Spotify, ta se vijest ne pojavljuje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice