Spyro Reignited Trilogy - Zmaj se probudio

poruka: 6
|
čitano: 3.164
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spyro Reignited Trilogy - Zmaj se probudio".
15 godina
offline
Spyro Reignited Trilogy - Zmaj se probudio

kolike sam samo noći probdjeo (kad kreneš, ne možeš prestat: samo još ovo, samo još ono ...) letuckajući uokolo, skupljajuć dragulje i jaja, pušući vatru i zaletavajući se u sve i svašta ... uh. meni najbolje što se ps-u ikad dogodilo. jedwa čekam ponoviti građu. kad bi još to prebacili na pc (doduše i ps1 sam kupio samo zbog spyre pa ...) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 7:01 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Spyro Reignited Trilogy - Zmaj se probudio

da šteta što ne dođe na pc, davno sam igrao ovo na "kecu" ali nisam ga tad stigao završiti nemogu se sjetiti okolnosti

 

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Spyro Reignited Trilogy - Zmaj se probudio

Inače ne kupujem igre kad tek izađu, al ovo me previše svrbilo. Nadam se da će ovaj trend remastera platformera povuć i Toy Story igre.

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Spyro Reignited Trilogy - Zmaj se probudio
Meni se toliko sviđa ova igra. Nisam ju nikad prije igrao pa sigurno znate koliko sam oduševljen. Prelijepa je igra i užitak je bezbrižno skakati uokolo i skupljati kristale. Uploadam i gameplay na YouTubeu pa ako nekog zanima nek baci pogled (https://www.youtube.com/channel/UC3XPcepY2FDgRbOSDjrv6aA). Prvi put igram spyru. :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Spyro Reignited Trilogy - Zmaj se probudio

Igram i ja već 2 dana, uzeo ju za 180kn što nije puno.

 

Zabava zagarantirana, odlična grafika i gameplay.

 

- d(-_-)b -
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Spyro Reignited Trilogy - Zmaj se probudio

149 kn u sancta domenici, nakon 20 godine sam ga ponovno upalio :) 

nostalgija 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice