Star Trek Discovery: druga sezona

poruka: 80
|
čitano: 14.850
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Star Trek Discovery: druga sezona".
15 godina
offline
Re: Star Trek Discovery: druga sezona
syncmaster245b kaže...

I da, za sada serija se popravlja.

 

 

Odgledao zadnju epzodu.

 

Povlacim ovo gore citirano.

I’ll tell you a DNS joke but be advised, it could take up to 24 hours for everyone to get it.
14 godina
moderator
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

Pogledao sam prve dvije epizode druge sezone i moram priznati da, nakon vrlo razočaravajuće prve sezone, početak druge sezone miriše na dobru stvar. Vjerojatno u svemu svoje prste ima režija Jonathana Frakesa (cmd. Ryker) koji je skupio dosta iskustva u svom dosadašnjem radu. Čini mi se da se razvija jedna povezana priča, ali da je opet svaka epizoda na neki način stvar za sebe.

 

Prezirem princip sapunice gdje se nešto događa kroz xx epizoda, a zapravo ništa konkretno na kraju ne bude. Takve stvari su započele s Enterprise serijom (prethodnik Discoveryja) i radi toga kapetana Archera nisam ni pogledao do kraja. Star Trek koji se svodi na epizodno ratovanje nema nikakvog smisla. Star Trek je razotriikavnje misterija, istraživanje i tehnološki napredak. Prve dvije epizode druge sezone Discoveryja mi mirišu na to i nadam se da me ostatak neće razočarati.

 

Ne želim sad previše ulaziti u analize likova. Likovi mi se nne sviđaju pretjerano. Nema one potrebne razine profesionalizma u međuljudskim odnosima, psihološka razrada je prilično plitka. No, nadam se da je to nekakav relikt iz prve sezone. Vjerujem da će se likovi na neki način razviti i postati časnici na koje smo naviknuli.

Vinko Krištić | BUG Marketing
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2019 14:31 (vincimus).
 
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Star Trek Discovery: druga sezona
syncmaster245b kaže...

 

Odgledao zadnju epzodu.

 

Povlacim ovo gore citirano.

Ova treca epizoda druge sezone je najposebnija do sada. Toliki sataras u tih 50 minuta koliko traje nisam vidio niti u rambo filmovima .

Treba to pohvatati sve. Mislim tu brzinu kojom se rjesavaju stari problemi i uvode novi u pricu.

14 godina
offline
Re: Star Trek Discovery: druga sezona

Mislim da je u Discoveriju novi kapetan jedini highlight sezone, no ipak ne dovoljan.

Nista, vracam se VOY-u i TNG-u.

16 godina
neaktivan
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

Odgledo sam 5 epizoda druge sezone i ovo je još gore nego prije. Što se mene tiće mislim da je to to, nije vrijedno više ni skidanja s neta.

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

Anson Mount je vrhunski kao Pike. Nekako ispada najbolji karakter u cijeloj seriji, barem za sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

5P0113R 413R7

 

Volimo što je Saruaova vrsta tako plašljiva - nema problema, maknut ćemo to, a kao bonus biti će jedini u Starfleet od svoje vrste.

Volimo što mrtvi likovi ostaju mrtvi - nema problema, riješit ćemo to.

Volimo što se drže canona - nema problema, dodati ćemo sveprisutnu Sekciju 31 i komunikacijske badgeve da i to popravimo.

Volimo što će se pojavljivati poznati likovi iz TOS-a - ma bez brige ljudi, riješit ćemo to, Spocka nećete vidjeti do kraja, a ostali će biti samo kratke nebitne uloge ako ih i bude.

Volimo kapetana Pikea - ma nema brige, uskoro bu zginul.

Volimo što će se riješiti maksimalno iritantnih likova - pa naravno da ćemo, stalno ćemo prikazivati Tilly.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

Sve, sve, ali onaj zagrljaj na kraju kada je izasao iz "cahure". Neprocjenjivo

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek Discovery: druga sezona
Ja ne znam sta vi ocekujete od serije u 2019. Ovo je jos i dobro kak je moglo bit lol.

Prebacil sam si sklop da je to 10g prije spocka i zapravo poceci federacije pa su zato buntovni - jos se nije potpuna stega uvela :).

Do sad mi je sve vise manje ok, ima dobrih epizoda, a ima i losih. No na kraju krajeva tak je bilo i u starim star trekovima. Jedino ova zadnja epizoda u drugoj sezoni di tilly zavrsi u onoj kukuljici mi je bas zbljuv...bumo vidli kak ce dalje.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Star Trek Discovery: druga sezona
Sale_ds:

To nije zadnja epizoda, izašla je “iz kukuljice”
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 15:09 (Feudalac).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek Discovery: druga sezona
Ma da ta. Di doktor uskrsne...jel to zadnja?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Star Trek Discovery: druga sezona
Sale_ds:

Na Netflixu, to je zadnja. Do petka
Ja rekoh
5 godina
neaktivan
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

Da, zadnja do sada, u iducoj terani saznaju da su slucajno usli u alternativni svemir drugih terana.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

Discovery sam gledao 3 epizode... mislim najgori ST do sada.

Nisam gledao The Expanse pa sada uživam u tome.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

Natjerao se pogledati ostale epizode. Rekoh ako zelis kritizirati, ondas barem znaj o cemu pricas.

 

Mojih 5 lipa stisnutih u jednu recenicu: Prosjecan SF kojem je najveci uteg sto ima prefiks Star Trek, jer to nije.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

Nakon prve sezone, ovu uvredu za ime Star Trek ne gledam. Niti imam dojam da što propuštam.

 

Jedino što donekle valja su efekti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek Discovery: druga sezona
Sve mi se cini da ce ash pokrenut svoj biznis. Nikak da se odluci za koga bi radio. I nebi se iznenadio da se odjednom ispostavi da je on zapravo zena i na kraju ce ga trpat onaj doktor crnac kaj isto ne zna sta je..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

Ma uzas, svaka epizoda nesto se novo izmisli... da se ovo ubaci u pravi star trek trebali bi napraviti najmanje 20 sezona sto su ovi napravili u niti 2.

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek Discovery: druga sezona
Prva sezona mi je bila super, cak je i druga dobro krenula...al se pretvorila u sapunicu.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Star Trek Discovery: druga sezona

Odgledao zadnju koja izasla. Svi skupa su, iz epizode u epizodu, naivni kao francuske sobarice. Sto nadodati na sve napisano do sada. Odgledati cu sigurno do kraja. Ako nista bar je zabavno

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice