Star Trek: Strange New Worlds – povratak starim ču

poruka: 45
|
čitano: 18.365
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Star Trek: Strange New Worlds – povratak starim ču".
16 godina
offline
Re: Star Trek: Strange New Worlds – povratak stari
stiffler13 kaže...

 Pike je napunio Bridge sa pičokama i ide istraživati svemir, "To boldly go where no man has gone before"

 Hehe, ah bojim se da osim što ne hodaju u minjacima ove su više bossy i empowered koje će mu dokazati da je u krivu i da one sve znaju, a ne da će ih on moći griplati po hodnicima. Prikladno su i tako prikazali da je u vezi s šeficom(kao da je to james t kirku ikad smetalo)
No neznam... ljubakanje i romantika Spocka, ili pozivanje s ptsp-om kapetana Pikea na obavezno gledanje Discoverija da bi znali što se to točno "it's classified" dogodilo, to su sapunica fore koje TOS nije koristio. I prije svega, ako nema 2 mrtva redshirta po epizodi, ja neznam...
E da, spoiler alert:
Kako su to zamislili scenaristi da je jedna civilizacija na našem nivou razvoja pomoću teleskopa, dok je špijala događaje iz serije discovery, reversno inžinjerijski sastavila warp i masovnu proizvodnju antimaterije? Jesu li vidjeli teleskopom da im treba dilitijumski kristal, i ako jesu odakle im? Kako se to warp bubble koristi kao oružje? Osim ako nisu mislili na antimateriju. Ako jesu, onda im nikakav warp nije trebao. Ako nije trebao onda ih number One nije mogla detektirati kao warp civilizaciju. 

16 godina
offline
Re: Star Trek: Strange New Worlds – povratak stari
Ja sam skuzio da se samo jedna preziva Ortegas (istina po frizuri malo vuce ma muskaraču )

https://redshirtsalwaysdie.com/2022/04/20/star-trek-strange-new-worlds-lt-ortegas-is-linked-to-the-original-series/
16 godina
offline
Star Trek: Strange New Worlds – povratak starim ču

Nakon Star Drek: Discoverya i Star Drek: Picarda sam blago upao u depresiju po pitanju ovog kultnog ZF serijala. Tako da sam, u stanju prazne ploče i bez ikakvih očekivanja, pogledao prvu epizodu nove serije i ovako na prvu mogu oprezno izjaviti da konačno imamo pravu Star Trek seriju. 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Star Trek: Strange New Worlds – povratak starim ču

Meni se sviđa novi ST. Fakat je dosta drugačiji od Discovery i Picard.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek: Strange New Worlds – povratak starim ču

Jedino šte je danas bitno oko novih Star Treka je hoće li biti veće smeće od novih Star Warsa...

Jedni i drugi kao da se natječu ko će više zasrati legendarni serijal.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2022 2:00 (walentkane).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Star Trek: Strange New Worlds – povratak stari

Ova prva epizoda nije bila loša, dosta me je posjetila na stare ST.

Budemo vidjeli na što će to na karaju ispasti.

BF3:fluffy_inside
8 godina
offline
Star Trek: Strange New Worlds – povratak starim ču

Sto se price tice, ovo uopce ne mora biti lose, kako je krenulo, drzat ce se jednostavnijeg recepta koji je palio uvijek....

 

Doduse, prica je puna supljina... 

 

SPOILER ALERT!

 

Dakle, gledajuci brodove u letu, rasa zemljaka koja je ustvari tehnoloski negdje na razini zemlje u 21 stoljecu, aka mi danas, znaci, pazi, gledajuci, je uspjela stvoriti warp pogon? bombu? oruzje?

 

Mnogo glupa premisa, ali hajde.... imaju dobre oci....

 

Zemljak zbrise i seta enterspajzom, naidje mlada uhura, i iako nema nikakvih saznanja o vrsti, njihovim obicajima, mozda cak ni jeziku, uspjeva voditi razgovor o popularnoj igri na njihovom planetu, mislim, wtf? Koje sjedenje na wc skoljki je iznjedrilo ovu ideju?

 

Prije toga, bez ikakvog pojma, nedajboze uzorka dnk, ili bilo cega, uspijevaju stvoriti cjepivo koje ce nasima omoguciti da izgledaju kao njihovi....  Ajde, i ovo je deja vu, nije da nismo imali takvih suludih premisa i ranije u star treku, yebesga, neka ih....

 

Medjutim, ono sto meni nije stvarno jasno, u koji timeline ovo spada? Jer imam dojam da su opet nesto izmisljali toplu vodu.... pocevsi od datuma, likova....

 

Uvodna spica me vratila definitivno u stara vremena, i ona je za sada najbolje od ovog star treka, nisam negativno nastrojen prema istoj, ali cini mi se da i ovdje slijedi holivud woke bullshit ekranizacija koja ce se (opet) pokakati, nakon picarda, na jos jedan star trek.

 

Mislim, jbt, pa dali je toliki problem izmisliti nesto novo, cemu toliki prequeli, alternativne verzije, jednostavno mi ne sjedaju te mlade verzije likova, jedan je Spock, jedan je Kirk... Ovaj spock ima karizmu kuhanog pileta, nema veze s spockom, cak je i onaj bakstrit boj Quinto bio uvjerljiviji.... 

 

Secer na kraj - Sam Kirk..... jako bitan lik, inace stariji brat JT Kirka, toliko bitan lik u TOS svijetu, da se pojavio jednom kao les, u jednoj epizodi.... Mislim, ono????

 

Bojim se da ce i ovo otici u tri krasne..... no vidjet cemo....

 

Doduse nisam bas toliki poznavatelj tos-a, pa mozda u nekim detaljima i grijesim, no, ako se ovo dogadja desetljece prije kirkovog enterprise-a, onda je to jako jako jako pogresno......

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 21:15 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Star Trek: Strange New Worlds – povratak stari
x18x05x kaže...

Samo neka nema ljubakanja dva muškarca serija odmah ima peticu od mene. Neka bude barem malo bolja od STD, znači ocjena 7. Za mene je to gledljivo. Očekivati da će ST biti kao nekada ranije je realno al to nebu nikada.

 ljepše je vidjeti kad se ljube dva lijepa muškića nego kad ovo čudovište užvali curu s našega planeta..

 

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
13 godina
online
Star Trek: Strange New Worlds – povratak starim ču
  1. Ova epizoda mora biti neki Eurovision Special. Ne mogu si drugačije objasniti radnju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Trek: Strange New Worlds – povratak stari
Bothari kaže...
Ja sam skuzio da se samo jedna preziva Ortegas (istina po frizuri malo vuce ma muskaraču )

https://redshirtsalwaysdie.com/2022/04/20/star-trek-strange-new-worlds-lt-ortegas-is-linked-to-the-original-series/

 Da, u pravu si. Druga epizoda je definitivno to potvrdila.

5 godina
neaktivan
offline
Star Trek: Strange New Worlds – povratak starim ču

meni su ove dvije epizode bolje od svih sezona Discovery i Pickarda 

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Star Trek: Strange New Worlds – povratak stari
Mitohondri kaže...

meni su ove dvije epizode bolje od svih sezona Discovery i Pickarda 

 Nakon upravo odgledane i druge epizode SNW, ovo je u slovo što sam htio napisati za komentar. Da kucnem u drvo, ovo bi napokon mogao biti pravi Star Trek.

14 godina
offline
Star Trek: Strange New Worlds – povratak starim ču

Evo nakon ove zadnje epizode, po sjaju u očima vidim da će biti uporabe dildača do kraja sezone 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek: Strange New Worlds – povratak stari
Ja sam definitivno ljubitelj Star Trek serijala i gledao sam sve serije, pročitao veliki broj knjiga i ne mogu biti objektivan. Vremenom su ćuda tehnologije postajala svakodnevnica naših života. Istini za volju razni google translate i slični prevodioci nisu još na razini univerzalnog prevodioca ali ostale stvari više nemaju onaj wow efekat kojeg su imale kad smo bili djeca, a to je u mom slućaju bilo davnooo. Priče se ok. Pitke bez mnogo filozofije i razmišljanja. No, to je oduvijek bilo tako. Zapravo, većina nas to traži. Dokaz za takvu tvrdnju je Discovery kojeg smo teško svarili.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek: Strange New Worlds – povratak starim ču

Evo konacno odgledao cijelu sezonu.

 

Za razliku od STD i Picarda, ovo je posve gledljivo.

 

Likovi su odlicno razradjeni, simpaticni i uvjerljivi, iako moram priznati da Anson Mount vuce skoro sam cijelu seriju.

Isto tako ne mogu se oteti dojmu da su posudili malo shtiha iz Orvila, koji dakako posudio iz TOS-a pa je valjda krug sad zatvoren.

 

Jedino sto me jos malo smeta, igranje sa putovanjem kroz vrijeme. Nikako da se okane toga

 

Uglavnom, nakon Voyagera, prvi ST gdje jedva cekam slijedecu sezonu.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice