Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor

poruka: 16
|
čitano: 5.061
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor".
7 godina
protjeran
offline
Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor

oni sa njima kao misle privuc gledatelje? 

 
1 9 hvala 0
11 godina
offline
Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor

Gdje nađoše ovog Pletikosu da komentira, njega slušat je kao slušat da neko struže noktima po ploči, odmah ti se kosa naježi 

Moj PC  
1 16 hvala 0
10 godina
offline
Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor

 

Ma ljudi, najte tako negativno. 

 

Joško je cool tip, a i Stipe također. Pa, ne bu valjda pozvali nekog iz biritije na komentira tekmu?

 

A, kaj se tiče čarapa, to je ionako samo na razini šale.... Joško je uvijek blizu Dinama i stadiona.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor

Ok sve ovo stoji ali me zanima jedna stvar pa zar nece biti i neki prijenos Lige Prvaka na Sport Klubu za korisnike Total Tv-a i slicnih, dal se zna sto o tome...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net pla
Barracuda727 kaže...

Ok sve ovo stoji ali me zanima jedna stvar pa zar nece biti i neki prijenos Lige Prvaka na Sport Klubu za korisnike Total Tv-a i slicnih, dal se zna sto o tome...

 Nije prenosio ni do sada, neće ni od sada.

 

Sport Klub ima ekskluzivna prava za utakmice hrvatske reprezentacije. Kako je u postupku preuzimanje Nove TV od strane vlasnika SK, ima špekulacija kako bi se moglo dogoditi da Nova TV prenosi utakmice reprezentacije. Vrlo brzo starta Liga nacija, pa ćemo vidjet što će biti s time...

 

SK godinama prenosi neke od liga petice, pa ti se možda učinilo od tih utakmica da su dio LP natjecanja.

 

Arena je pak zadržala prava za Europsku ligu (to je ono gdje su trebali igrati Rijeka i Hajduk, ali nisu dogurali ni do play-offa, ali bi mogao Dinamo tamo završiti, ako ne prođe Mlade dječake). I tu je HRT potuno izvisio, nema više one utakmice četvrtkom (dok i dalje prenos LP, jednu utakmicu srijedom).

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 21:54 (Miro).
9 godina
neaktivan
offline
Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor

Hvala na brzom odgovoru,da steta uglavnom, znaci SK ima prava samo na  reprezentaciju i ligu nacija,premier liga i La Liga i ligu petice, mozda nesto od Serie A neznam,steta za ligu prvaka, mi stvarno placamo porez na budale za taj HRT,nisu u stanju da se izbore niti za utakmice reprezentacije,ma sramota, valjda ce doc vrijeme da se konacno bude mogla ukinuti ta pretplata...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net pla
Barracuda727 kaže...

Hvala na brzom odgovoru,da steta uglavnom, znaci SK ima prava samo na  reprezentaciju i ligu nacija,premier liga i La Liga i ligu petice, mozda nesto od Serie A neznam,steta za ligu prvaka, mi stvarno placamo porez na budale za taj HRT,nisu u stanju da se izbore niti za utakmice reprezentacije,ma sramota, valjda ce doc vrijeme da se konacno bude mogla ukinuti ta pretplata...

Eh, nije sve tako jednostavno, pazi sad - HRT je ipak uspio osigurati pravo prijenosa sljedećeg Svjetskog prvenstva! Znači, kada se bude igralo u Kataru 2022. opet će HRT prenositi sve utakmice, pa tako i naše reprezentacije (naravno, ako se kvalificiramo na to prvenstvo)!

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 21:53 (Miro).
14 godina
offline
Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor

Starta, ali treba dodatno platit.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor

da dobro pitanje ako se kvalificiramo, a ko zna mozda do 2022 g. HRT i propadne....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net pla
ivo454 kaže...

Starta, ali treba dodatno platit.

S naplatom startaju 1.10.2018., kao što smo već pisali, a iznosit će 45 kn mjesečno (to je samo za dodatni paket PlanetSporta, plus ostalo).

...
15 godina
offline
Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor

Znači minimalna cijena LP je cca 200kn mjesečno. Bome lijepo 

 

Nema više tog paketa ni kod jednog operatera da možeš gledati večinu. Moraš bar 2 kombinirat 

 

Koliko vidim nema više ni Stadiona 

 

 

Nego jel ima neka internacionalna opcija za gledat večinu toga preko ent za prihvatljivu cijenu..legalna..ne govorim za ove kojekave liste. Engleski jezik?

Ili je ovo sve plod našeg lošeg standarda pa nam je 60€ previše za sport 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net pla
Nesto mi nije jasno. Korisnik sam Bneta i pojavilo mi se 3 PS kanala ali svi su pay per view.
Imam osnovni paket i nije mi jasno sto cu moci gledati bez dodatnog placanja.
Zna li netko? Hvala.
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 16:47 (Macumba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net platfor

Bes dodatnog plaćanja ništa. Ili PPW po utakmici ili PlanetSport paket, ali bez plaćanja ništa.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net pla
Negdje je pisalo da ce biti dva kanala u osnovnom paketu. 🤔
Life is jazz. Play it cool.
16 godina
moderator
offline
Re: Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net pla
Barracuda727 kaže...

Hvala na brzom odgovoru,da steta uglavnom, znaci SK ima prava samo na  reprezentaciju i ligu nacija,premier liga i La Liga i ligu petice, mozda nesto od Serie A neznam,steta za ligu prvaka, mi stvarno placamo porez na budale za taj HRT,nisu u stanju da se izbore niti za utakmice reprezentacije,ma sramota, valjda ce doc vrijeme da se konacno bude mogla ukinuti ta pretplata...

 Evo današnje objave Nove TV, vezano uz reprezentaciju:

 

"Nova TV prenosit će utakmice kvalifikacija za UEFA Europsko prvenstvo 2020., kvalifikacije za FIFA Svjetsko nogometno prvenstvo 2022., utakmice UEFA Europskog prvenstva 2020., kao i UEFA Ligu nacija.
Nova TV ima najgledaniji program u zemlji, a on će odsad biti i još bogatiji. Naši će gledatelji imati priliku uživati u svim utakmicama Vatrenih u naredne četiri godine, a tim naše sportske redakcije omogućit će im jedinstven, dinamičan i atraktivan sadržaj"

...
16 godina
moderator
offline
Re: Starta prijenos Lige prvaka na Vip i B.net pla
Macumba kaže...
Nesto mi nije jasno. Korisnik sam Bneta i pojavilo mi se 3 PS kanala ali svi su pay per view.
Imam osnovni paket i nije mi jasno sto cu moci gledati bez dodatnog placanja.
Zna li netko? Hvala.

 Prema informacijama koje smo mi dobili - jedino će ti biti besplatno dostupno gledanje uzvratne utakmice Dinama u play-offu 28.9. (naravno, možeš i ovu sutrašnju gledati, ali na HRT-u).

 

Ukoliko bi potpisao ugovor za paket PlanetSporta, sve kanale uključene u taj paket besplatno bi pratio do 1.10.2018., a nakon tog plaćaš 45 kn mjesečno za taj paket.

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice