Steam Link - Mobitelom do PC igara

poruka: 5
|
čitano: 2.510
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steam Link - Mobitelom do PC igara".
15 godina
offline
Steam Link - Mobitelom do PC igara

Trebalo mi je vremena da napokon naprave makar i nije neki ekstra feature osim dio za TV. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2018 12:51 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
Steam Link - Mobitelom do PC igara

Ma ne, ne vrijedi niti steam link, niti remotr, niti moonlight niti splashtop desktop. Presporo je, latencija je ogromna, konstantni problemi s mrezom, ruzni artefakti, rezolucija nije nativna nego smanjena i kompresirana, za bilo sto osim turn based igara, puzzle ili 2d adventure igara posve neigrivo. Konceptualno je super ali tehnologija to ne moze podnijeti. Eventualno da se sve spoji preko mreznog kabela, mislim da cak postoji adapter za spajanje androida na mrezu preko kabela, samo onda to vise nije bezicno i prijenosno. 

Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Steam Link - Mobitelom do PC igara

Ne bih se složio, ja osobno imam dosta dobra iskustva sa strimanjem, posebno sada s gforce now pošto je free. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Steam Link - Mobitelom do PC igara

Iz dvomjesečnog iskustva korištenja AndroidTV + Steam Link beta app stvar radi jako dobro. Ovisno o igri zna se zbugati stream pri pokretnju igre, u pravilu s starijim igrama npr. Psyconauts. Dok recimo nešto novije igre tipa Witcher 3, YokaLyle, Dark Souls 3 rade bez problema.

ja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam Link - Mobitelom do PC igara
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ma ne, ne vrijedi niti steam link, niti remotr, niti moonlight niti splashtop desktop. Presporo je, latencija je ogromna, konstantni problemi s mrezom, ruzni artefakti, rezolucija nije nativna nego smanjena i kompresirana, za bilo sto osim turn based igara, puzzle ili 2d adventure igara posve neigrivo. Konceptualno je super ali tehnologija to ne moze podnijeti. Eventualno da se sve spoji preko mreznog kabela, mislim da cak postoji adapter za spajanje androida na mrezu preko kabela, samo onda to vise nije bezicno i prijenosno. 

Nvidia Geforce na PC-u, Moonlight for rooted devices na mobitelu.

 5 GHz mreža, AC mobitel i router, mobitel s podrškom za H.265

I trebaš biti dosta blizu routera da ne pada brzinu.

I miš i tipkovnica na mobitelu... ili jiš bolje tabletu :D

 

To ja upravo planiram napraviti.

Za sad imam samo N router i mobitel bez H.265

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice