Steam više ne prihvaća bitcoin

poruka: 13
|
čitano: 5.579
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steam više ne prihvaća bitcoin".
14 godina
online
Steam više ne prihvaća bitcoin

Da je povećanje od 200%, onda bi iznosilo $0.60 a ne $20. To je povećanje u visini 9900%

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam više ne prihvaća bitcoin
Znaci kak je neko napisal s bitcoinom mozes cak u zagrebu popit kavu ali te ispadne 150 kn zbog troska obrade transakcije.

Jedna od znacajki bitcoina je bila jeftina transakcija za razliku od ostale love i to su uspjeli zmrdat. Sad se stvarno ne isplati bas nist nego dilat drogu, oruze ili ljudima ekripcijom zakljucavat kompove te naplata bitcoinom.

Kak je bitcoin vrijedniji tak je vise nist korist.
13 godina
offline
Re: Steam više ne prihvaća bitcoin
NEW_MAN kaže...
Znaci kak je neko napisal s bitcoinom mozes cak u zagrebu popit kavu ali te ispadne 150 kn zbog troska obrade transakcije.

Jedna od znacajki bitcoina je bila jeftina transakcija za razliku od ostale love i to su uspjeli zmrdat. Sad se stvarno ne isplati bas nist nego dilat drogu, oruze ili ljudima ekripcijom zakljucavat kompove te naplata bitcoinom.

Kak je bitcoin vrijedniji tak je vise nist korist.

 Po meni je oduvijek i bio odlično sredstvo plaćanja za takve namjene. Prije su jadni karteli morali cijele palete, od štakora pojedenih, para prevoziti kako su znali i umjeli. Sada više nemaju tih problema. I po meni, u tome i leži najveća vrijednsot tih kriptovaluta.

8 godina
odjavljen
offline
Steam više ne prihvaća bitcoin

Ovo je sve maslo banaka.

Kad su skužili da ne mogu uništit bitconin sa rušenjem cijene onda su rekli, ok: idemo mu cijenu dići u nebo.

Svaka čast.

 
2 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Steam više ne prihvaća bitcoin
Glavas_ZG kaže...

Ovo je sve maslo banaka.

Kad su skužili da ne mogu uništit bitconin sa rušenjem cijene onda su rekli, ok: idemo mu cijenu dići u nebo.

Svaka čast.

 Pretpostavljam da imaš brdo BC s obzirom na te insajderske informacije 

14 godina
offline
Re: Steam više ne prihvaća bitcoin
ja imam drugu teoriju.
dic ce cijenu u nebo a kad vide da ljudo vise ne kupuju toliko naglo ce prodati. na taj nacin ce povuc puno para od ljudi, dok ce ti ljudi izgubit gotovo sve
15 godina
odjavljen
offline
Steam više ne prihvaća bitcoin

Zanimljivo je sve to promatrati. Eto biti ce skoro 400 godina od prve 'piramire srece', a i dalje se kotrljaju... Aj dobro, ipak je proslo vec skoro 10 godina od Madoff-a

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Steam više ne prihvaća bitcoin

Koliko sam shvatio cijena transakcije je sve viša jer je kompliciranost izračuna sve veća(?) Da je cijena niža ne bi nitko "rudario" i niti jedna transakcija ne bi mogla biti provedena. Možda je to budućnost bitcoina, hrpa love "zaključana" u bitcoinu jer čak i ako postoje i kupac i prodavač po dogovorenoj cijeni transakcija neće biti obavljena jer nitko ne "rudari".
Mogao bi nam netko tko se kuži u blockchain objasniti taj problem, jer ja samo nagađam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam više ne prihvaća bitcoin
jozef kaže...

Koliko sam shvatio cijena transakcije je sve viša jer je kompliciranost izračuna sve veća(?) Da je cijena niža ne bi nitko "rudario" i niti jedna transakcija ne bi mogla biti provedena. Možda je to budućnost bitcoina, hrpa love "zaključana" u bitcoinu jer čak i ako postoje i kupac i prodavač po dogovorenoj cijeni transakcija neće biti obavljena jer nitko ne "rudari".
Mogao bi nam netko tko se kuži u blockchain objasniti taj problem, jer ja samo nagađam.

 Otprilike da, treba što više ljudi izmajnat tu transakciju jer se na taj nacin razlikuje fake od prave. Ako samo jedan izmajna to ti nije potvrda da je ta transakcija zapravo valjana.

Dobar video u kojem je objasnjeno:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
6 godina
neaktivan
offline
Re: Steam više ne prihvaća bitcoin

Ovo ti je logicno .Pa kome ce prodat ako vise ne kupuju.Pa ako i prodaju znaci ima potraznje. inece padat.Ovo nisu dionice neke firme koje bi neki veliki igraci prodali da bi te dionice usljed ekonomske ili politicke krize potonule pa bi neki popusili.Ovo vam je kao zlato.Zlato  raste kad je ekonomija slabija i pomalo pada kad je ekonomija stabilnija.U Zimbabve je trenutno kriza i inflacija tamo je bitcoin duplo skuplji.

13 godina
offline
Re: Steam više ne prihvaća bitcoin
Nekidan sam kupio PUBG sa btc-om preko Steam-a, za iznos od 29.99 € tj. preracunato kod placanja u 37.xx $.

Naknada za transakciju je iznosila 1.10$, koja spada u low fee transakcije (manji fee - manji prioritet) pa je trebalo nekih 6h da mi se kupnja verificira. Uzeti u obzir da obicni karticari uzimaju i znatno vec postotak za svone usluge.

Btc narocito kod ekipe u gaming krugovima se brzo prihvaca kao platezno sredstvo. Steam zna da ce im (ili vec cini) odredjeni postotak kupovanja igara i da ce se isti pocevat.

Kako imaju policy povrata sredstava unutar x dana od kupnje, naravno da to netko moze lako iskoristiti i traziti povrat te pritom dobro zaraditi. Steam zasigurno ne zaprima BTC direktno vec ga kovertira preko servisa u $ kojeg prima na racun. U slucaju povrata sredstava, sa $ na racunu kupuju opet BTC i vracaju korisniku. Zbog visokih fluktacija valute je moguc gubitak koji im ne odgovara. Da imaju svoj direktan wallet, to bi izbjegli.

Pitanje je vremena kada ce to napraviti, kao i ostali servisi poput paypal-a (protokol je vec slozen) ebaya, amazona, alibabe...


 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Steam više ne prihvaća bitcoin

Jedno je rudariri drugo vrsiti potvrdu transakcija.Rudarenje postaje sve neisplatije jer je sve teze desifrirati nove bitcoine i treba sve vise e.energije .I tamo gdje je e.e. jeftinija tamo je isplativije.A potvrde trasankcija su sve isplativije jer su naknade sve vece i vece.

15 godina
offline
Steam više ne prihvaća bitcoin

Moja preporuka svakom je;prodaj Bitcoin dok još možeš.Trenutni rast cijene je fejk,očekuje se veliki kolaps tržišta.Bitcoin pumpaju USDT botovi.USDT se kreira bez kontrole.Proučite ovaj problem dobro,ima dosta tekstova o tome na netu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice