Stigao i prvi gameplay trailer za Rage 2

poruka: 2
|
čitano: 1.731
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao i prvi gameplay trailer za Rage 2".
15 godina
offline
Stigao i prvi gameplay trailer za Rage 2

jedva sam izdržao do kraja prvoga. igra bi zapravo meni bila dobra, kad ne bi bilo (kao ni u bilo kojoj igri) besmislenih vožnji nekakvih auta u nedogled, od a do b. meni to ubije svaku volju za igranjem. fps treba biti akcija i/ili zagonetke, a ne taksiranje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 15:33 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao i prvi gameplay trailer za Rage 2

potaknut hypeom oko RAGE2, upalio jedinicu prekjuce i bas je danas preso... ukupno 10-11h gamplaya, sa svim side misijama.

orginalno sam je nabavio kad je izisla za Xbox360, odigro pol sata, ugasio i nikad vise igro... ma reko idem sad odigrat da vidim sta sam propustio...

uglavnom: igra je na momente OK, al generalno je prosjecno losa (pri tom ne mislim na tehnicke nedostatke, kao texture popping... nego na sam gameplay).

-leveli su prazni i puni nevidljivih zidova
-oruzja su pre slaba (i najslabiji neprijatelj treba 2x u glavu da padne, na kraju sam igro samo sa onim Wingstick-ovima, oni su totalno OP :D)
-prica je onak, generic, nist posebno

ak neko nije igro, nije propustio nista. iskreno mi je cudo sto su radili nastavak

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 18:31 (nathan.fake).
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice